برنامه ویزور

زنگ هشدار داده‌های کلان در گوش اقتصاد جهانی

روند بازارهای کالایی، قیمت جهانی نفت و حواشی بازارهای مالی از جمله مباحث مطرح شده در این قسمت از برنامه «ویزور» است. اگر پیگیر جزئیات نشست خبری رئیس فدرال رزرو آمریکا هستید و می‌خواهید در جریان تحلیل‌ها و پیش‌بینی‌هایی این موضوع قرار بگیرد، این قسمت را از دست ندهید.

بررسی تحولات بازارهای کالایی

در بخش اول برنامه کارشناس این قسمت درباره بازار نفت جهانی و روندی که در هفته گذشته طی کرده، صحبت می‌کند و می‌گوید که این هفته برای بازارهای کالایی، هفته‌ای دشوار بوده است. یکی دیگر از بخش‌های این قسمت از برنامه «ویزور» به بازارهای مالی اختصاص دارد؛ کارشناسان این قسمت می‌گوید که در هفته گذشته مهم‌ترین اتفاق انتشار داده‌های PMI بخش تولیدی ایالات‌متحده آمریکا در ماه سپتامبر بوده است که این داده‌ها به گفته او پایین‌تر از سطح انتظار بود. او این موضوع را مطرح می‌کند که انتشار این داده‌ها باعث شد که بازارها نگران شوند. اما علت این نگرانی چه چیزی بود؟ این نکته‌ای است که کارشناس برنامه در رابطه با آن می‌گوید که این نگرانی از این جهت بود که احتمال دارد رکود نزدیک‌تر از چیزی باشد که انتظارش می‌رفته است. یکی دیگر از موضوعاتی که در رابطه با آن در این برنامه صحبت می‌شود رکوردشکنی نرخ اشتغال در ایالات‌متحده آمریکا است که به شما پیشنهاد می‌کنیم با دیدن این قسمت از برنامه در جریان تحلیل‌ها و پیش‌بینی‌های کارشناسان قرار بگیرید.

درنهایت تحولات بازارهای مالی در هفته گذشته و تحلیل آن‌ها با تمرکز بر اخبار سیاسی و اقتصادی ایران و جهان از دیگر موضوعاتی است که در این قسمت از برنامه «ویزور» درباره آن صحبت می‌شود.

 

  • کپی شد
  • کپی شد
کپی شد