پخش زنده پخش زنده اکو ایران

اخبار

فیلتر

مهمان برنامه

موضوع برنامه

 • صعود با صدای عادل

  برخی اتفاقات و رویدادهای سیاسی و اقتصادی در کنار بازخوانی صعودی تاریخی ایران به جام جهانی ۲۰۰۶ آلمان: در این برنامه سفر در زمان خواهید دید: - صعود با صدای عادل، تشویق رئیس جمهور - ۲۸ هزار روز تاریخ ایران و جهان - جنتی: احمدی نژاد بسیجی ناب است - قیمت دلار و سکه در خرداد ۱۳۸۳ - وام ایران به لهستان - «سفر در زمان» را از اکوایران دنبال کنید.

  ۸۸۰ مشاهده ۰۳:۲۳
 • مفسد اقتصادی کیست؟

  می‌توان گفت در این روزها در هر ماه چند بار شنیده می‌شود که قوه‌قضاییه پیگیر یکی از پرونده‌های مفسدین اقتصادی است. اما پروسه پیگیری این پرونده‌ها به چه شکل است؟ آیا از لحاظ قانونی این امر درست است که قبل از صدور حکم قطعی، نام افراد را به عنوان مفسد اقتصادی مطرح می‌کنند؟ در چند وقت گذشته اتهامی به سمت یکی از افراد سرشناس در بانک مرکزی نیز زده شده اما در خصوص آن ابهامات بسیار زیادی مطرح است. در این برنامه با مرتضی ناجی، وکیل دادگستری به بررسی مسائل حقوقی این موضوع پرداخته‌ایم.

  ۱۳,۲۳۶ مشاهده ۲۷:۲۵
 • نبض بهاری بازار مسکن

  متراژ در برنامه این هفته، سراغ مشاوران املاک رفته‌است و از آنها درباره نبض بهاری بازار مسکن پرسش کرده. تفاوت‌هایی بین مناطق شمالی و جنوبی شهر وجود دارد. با این حال، روند کلی بازار معاملات مسکن از کاهش قیمت‌ها و بی میلی به خرید حکایت می‌کند.

  ۳۲۲ مشاهده ۱۰:۳۶