پخش زنده پخش زنده اکو ایران

اخبار

فیلتر

مهمان برنامه

موضوع برنامه

 • زوایای پنهان تولید واکسن ایرانی کرونا

  روزنامه مردم سالاری در گزارشی به پشت پرده تولید واکسن کرونا در ایران پرداخته و از اشتیاق شرکت‌های ایرانی برای تولید این واکسن رونمایی کرده است. حمایت مالی دولتی از اصلی ترین دلیل برای اشتیاق شرکت‌های ایرانی تولید واکسن در ایران است به طوری که دولت پانزده میلیون دوز واکسن را از هر شرکت پیش خرید می‌کند که این مبلغی معادل ۳۰۰۰ میلیارد تومان است. همدلی هم امروز پرتکرار ترین واژه‌ای بود که روزنامه‌های صبح امروز ایران برای دیدار ابراهیم رئیسی با ۶ رقیب انتخاباتی خود انتخاب کرده بودند.

  ۱,۲۴۴ مشاهده ۰۸:۳۵
 • نقطه شروع قیمت مسکن کجاست؟

  کاهش جزیی قیمت مسکن باعث ورود برخی از متقاضیان به بازار مسکن شده است.

  ۲۸,۰۰۰ مشاهده ۱۷:۵۵
 • آیا مشمول کارت رفاهی ۷ میلیونی می شوید؟

  بانک مرکزی در راستای افزایش قدرت خرید اقشار مختلف جامعه شیوه نامه اعطای کارت رفاهی و تامین مالی را به ۵ بانک ملی ایران، ملت، صادرات ایران، تجارت و رفاه ابلاغ کرده ست؛

  ۶۷۰ مشاهده ۰۲:۲۸
 • آپشن رئیسی برای دارندگان دلار و طلا

  نقشه جدید تیم اقتصادی رئیسی برای سرمایه گذاران دلار و طلا؛ دولت منتخب قرار است از برنامه‌های جدید خود برای مدیریت سرمایه های مردمی در این دو حوزه رونمایی کند.

  ۳,۱۲۵ مشاهده ۰۱:۲۶
 • بورسی ها پشت دولت را خالی کردند

  بانک مرکزی هر هفته بازاری را به نام بازار اولیه حراج اوراق بدهی راه اندازی می کند. در این بازار، دولت اوراق بدهی اش را عرضه می کند و بانکها و نهادهای تامین سرمایه مشتریان هفتگی ان هستند. بانک مرکزی هم به عنوان کارگزار روی خرید و فروش این بازار نظارت دارد.

  ۵۰۱ مشاهده ۰۳:۰۰
 • صعود با صدای عادل

  برخی اتفاقات و رویدادهای سیاسی و اقتصادی در کنار بازخوانی صعودی تاریخی ایران به جام جهانی ۲۰۰۶ آلمان: در این برنامه سفر در زمان خواهید دید: - صعود با صدای عادل، تشویق رئیس جمهور - ۲۸ هزار روز تاریخ ایران و جهان - جنتی: احمدی نژاد بسیجی ناب است - قیمت دلار و سکه در خرداد ۱۳۸۳ - وام ایران به لهستان - «سفر در زمان» را از اکوایران دنبال کنید.

  ۱,۱۳۰ مشاهده ۰۳:۲۳
 • مفسد اقتصادی کیست؟

  می‌توان گفت در این روزها در هر ماه چند بار شنیده می‌شود که قوه‌قضاییه پیگیر یکی از پرونده‌های مفسدین اقتصادی است. اما پروسه پیگیری این پرونده‌ها به چه شکل است؟ آیا از لحاظ قانونی این امر درست است که قبل از صدور حکم قطعی، نام افراد را به عنوان مفسد اقتصادی مطرح می‌کنند؟ در چند وقت گذشته اتهامی به سمت یکی از افراد سرشناس در بانک مرکزی نیز زده شده اما در خصوص آن ابهامات بسیار زیادی مطرح است. در این برنامه با مرتضی ناجی، وکیل دادگستری به بررسی مسائل حقوقی این موضوع پرداخته‌ایم.

  ۱۴,۶۴۴ مشاهده ۲۷:۲۵
 • نبض بهاری بازار مسکن

  متراژ در برنامه این هفته، سراغ مشاوران املاک رفته‌است و از آنها درباره نبض بهاری بازار مسکن پرسش کرده. تفاوت‌هایی بین مناطق شمالی و جنوبی شهر وجود دارد. با این حال، روند کلی بازار معاملات مسکن از کاهش قیمت‌ها و بی میلی به خرید حکایت می‌کند.

  ۵۰۸ مشاهده ۱۰:۳۶