پخش زنده پخش زنده اکو ایران

تجارت فردا

این برنامه گفت و گوهای زنده‌‌ای که به صورت مکتوب در هفته نامه تجارت فردا منتشر می شود را به صورت کامل پخش می ‌نماید. این گفت و گوها طیفی از موضوعات شامل معضلات کسب و کار، شاخص های اقتصادی، دغدغه های سیاستگذاران و ... را شامل می‌شود.

 • پیامد سرکوب کردن بخش واقعی اقتصاد

  ارزیابی وضعیت اقتصاد ایران در شش‌ماهه اول سال ۹۸ بر اساس شاخص‌های اقتصاد کلان از جمله رشد اقتصاد، تثبیت تورم و کاهش بیکاری موضوع محوری این قسمت از برنامه «تجارت فردا» است با حضور دو کارشناس اقتصادی برگزار شده است.

  ۷۳۹ مشاهده ۵۱:۳۷
 • تله آرامش

  شش‌ماهه نخست سال جاری چگونه گذشت؟ توصیف محسن جلال‌پور از این نیمه سال، چیزی شبیه راه رفتن در مه است. علی میرزاخانی اما معتقد است اقتصاد کمی آرام شده. اما او این آرامش را مانند تله می‌داند و می‌گوید این آرامش پس از طوفان شبیه آرامش اقتصاد در فاصله سال‌های ۹۲ تا ۹۶ است.

  ۴۷۱ مشاهده ۰۱:۰۴:۱۰
 • آنچه رئیس جمهور باید انجام دهد

  قسمت دوم میزگرد تحلیل اقتصاد ایران در سال ۹۸ با حضور موسی غنی نژاد، محمدمهدی بهکیش، احمد دوست حسینی و مسعود نیلی به بررسی کارنامه اقتصادی دولت و خطر ونزوئلایی شدن اقتصاد ایران می پردازد.

  ۴۸۶ مشاهده ۵۸:۴۷
 • ثبات کافی نیست

  مسعود نیلی، موسی غنی‌نژاد، محمدمهدی بهکیش و احمد دوست‌حسینی در این میزگرد بیان کرده‌اند که سیاست‌گذاران نباید این آرامش را دائمی بدانند و فرض را بر عبور همیشگی از بحران بگذارند. در غیر این صورت ممکن است این آرامشِ پس از طوفان، به آرامشِ پیش از طوفان بعدی تبدیل شود.

  ۸۰۲ مشاهده ۰۰:۰۰
 • از احتمال «جنگ» تا امیدواری به «انتخابات»

  حکمرانی سیاسی شش ماه ابتدایی سال ۹۸ و تأثیر آن بر زندگی مردم موضوع گفتگوی عباس آخوندی و عباس عبدی در «تجارت فردا» است. بسیاری بر این باور بودند که جنگ نزدیک است اما نه‌تنها جنگی اتفاق نیفتاده بلکه حتی زمزمه‌های مذاکره نیز شنیده می‌شود.

  ۵۸۷ مشاهده ۰۰:۰۰
 • تیزر

  ۲۲۸ مشاهده ۰۶:۰۴