پخش زنده پخش زنده اکو ایران

روزنامه

این برنامه، تیترهای اصلی صفحات روزنامه دنیای اقتصاد را برای بیننده نمایش می‌دهد. مخاطبان می‌توانند با مشاهده این برنامه، خلاصه ای از اخبار، گزارش‌ها و بخش‌های کلیدی روزنامه را بخوانند و در صورت نیاز،  با گزینش خبر مورد نظر خود، آن را به تفصیل در روزنامه مطالعه نمایند.

فیلتر

مهمان برنامه

موضوع برنامه

 • سفر حساس به تهران

  انریکه مورا هماهنگ کننده اتحادیه اروپا در زمینه مذاکرات در خصوص توافق هسته ای با ایران در سفری قریب‌ الوقوع به تهران به منظور انجام تماس هایی با دولت جدید ایران به تهران سفر خواهد کرد.

  ۳۸۰ مشاهده ۰۸:۴۱
 • پیام ایران به آمریکا؛ ۱۰ میلیارد دلار آزاد کنید

  بعد از ۶ دور مذاکرات وین و توقف آن برای بر سر کار آمدن دولت جدید در ایران، وزیر امورخارجه کشورمان از نزدیک شدن زمان بازگشت ایران به مذاکرات و رسیدن به جمع بندی نهایی برای تیم مذاکره خبر داد.

  ۱۸۰,۵۵۳ مشاهده ۰۸:۲۹
 • دستور منع واردات از سوی رهبری

  پایان ال‌جی و سامسونگ در ایران

  دیروز نامه‌ای از سوی دفتر رهبری در فضای مجازی منتشر شد که نظر ایشان در خصوص واردات لوازم خانگی را صریحا روشن کرد.

  ۱۵۳,۲۶۶ مشاهده ۰۸:۵۸
 • پاسخ ایران به ادعای آزار جسمی بازرسان آژانس

  این نخستین بار نیست که میان آژانس بین‌المللی اتمی و ایران بر سر دسترسی به تاسیسات هسته‌ای نطنز و نحوه برخورد با بازرسان زن آژانس تنش‌هایی ایجاد می‌شود.

  ۸۴۳ مشاهده ۰۹:۳۴
 • گروگان دلارهای ایران در کره جنوبی

  در هفته های اخیر خبرهایی مبنی بر آزادسازی برخی از دلارهای بلوکه شده ایران در خارج از کشور شنیده می‌شد، نوع اظهارنظر رییس جمهور و معاون اول نیز این گمانه‌زنی‌ها را تقویت می‌ کرد.

  ۵۶,۰۸۳ مشاهده ۰۸:۰۶
 • تخمین تعداد واقعی فوتی‌ها

  در حالی که تعداد رسمی فوتی‌های ناشی از کرونا آنقدر زیاد است که یکی از تلخ‌ترین پیک‌های این همه‌گیری را برای ما رقم بزند، بررسی آمار فوتی‌های ثبت احوال نشان می‌دهد که تعداد احتمالی فوتی‌ها بسیار بیشتر از آن چیزی‌ است که آمارهای رسمی می‌گویند.

  ۹۴۰ مشاهده ۰۸:۲۵
 • حواشی یک عکس یادگاری

  قرارنگرفتن وزیر امور خارجه ایران در کنار وزیر امورخارجه عربستان در نشست چندجانبه عراق حواشی بسیاری را رقم زد.

  ۱,۰۷۷ مشاهده ۰۰:۰۰
 • اولین دست انداز مذاکره

  دولت سیزدهم در حالی رسما کارش را شروع کرد که گفت و گوهای برجامی درست در میانه راه بودند و به دلیل انتقال دولت در نقطه‌ای حساس متوقف شدند.

  ۱۵,۱۸۹ مشاهده ۰۷:۲۱