روزنامه

این برنامه، تیترهای اصلی صفحات روزنامه دنیای اقتصاد را برای بیننده نمایش می‌دهد. مخاطبان می‌توانند با مشاهده این برنامه، خلاصه ای از اخبار، گزارش‌ها و بخش‌های کلیدی روزنامه را بخوانند و در صورت نیاز،  با گزینش خبر مورد نظر خود، آن را به تفصیل در روزنامه مطالعه نمایند.

فیلتر

مهمان برنامه

موضوع برنامه

 • روزنامه 26آبان1398

  ردیابی انتظارات تورمی

  ۰۱:۳۵
 • روزنامه 25آبان1398

  بعد از یک روز تعطیلی و اعلام سهمیه بندی بنزین، تیتر یک روزنامه دنیای اقتصاد امروز در همین رابطه بود. دنیای اقتصاد با انتخاب تیتر « مشمولان یارانه بنزینی» در گزارشی به جزئیات برنامه حمایتی جدید دولت پرداخت. این روزنامه همچنین در گزارشی به روند رسیدگی استیضاح دونالد ترامپ، رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا پرداخت و آن را با تیتر « شهادت دو دیپلمات علیه ترامپ» منتشر کرد. «کانون خرید سهامداران حقیقی» و «حساب کتاب یارانه برای دولت و خانوارها» از دیگر گزارش های امروز دنیای اقتصاد است.

  ۰۰:۵۷
 • روزنامه 23آبان1398

  گزارشی از شامخ مدیران خرید در اول پاییز با تیتر « انتظارات مثبت برای تولید» و «جزئیات قیمت برق رمز ارزها» که بر اساس ماه های گرم و غیرگرم سال تهیه شده است، از جمله گزارش های امروز روزنامه دنیای اقتصاد است. این روزنامه امروز همچنین محدودیت های صادرات در حوزه قیر را هم بررسی کرده و این گزارش را با تیتر « تصمیم عجولانه؛ این بار برای قیر» منتشر کرده است.

  ۰۰:۵۷
 • روزنامه 22آبان1398

  دنیای اقتصاد در صفحه اول خود امروز تیتر « فیش حقوقی دستگاه های دولتی» را برای صفحه یک انتخاب کرده است. این روزنامه در صفحات داخلی خود صحبت های محمد جواد ظریف و عباس عراقچی را به طور جداگانه پوشش داده است. دنیای اقتصاد همچنین در گزارش دیگری به بررسی سطح جدید اجاره بها در تهران و 30 استان دیگر پرداخته و آن را با تیتر « مطلوب مستاجرها؛ تمدید یا جابه جایی؟» منتشر کرده است.

  ۰۰:۵۷
 • روزنامه 21آبان1398

  «استدلال روحانی برای ماندن در برجام» گزارش روزنامه دنیای اقتصاد از صحبت های رئیس جمهور است. این روزنامه گزارشی هم درباره جزئیات آمار صادرات و واردات منتشر کرده که آن را با تیتر « دو تحول تجاری در اول پاییز» منتشر کرده است. «دو سناریوی خروج بورس از حبس بازه ای» و «دلار در چند قدمی مرز مقاومتی» جزو گزارش های امروز روزنامه دنیای اقتصاد است.

  ۰۰:۵۷
 • روزنامه 20آبان1398

  دنیای اقتصاد امروز ابعاد میدان 53 میلیارد بشکه ای را بررسی کرده و این گزارش را با تیتر « سورپرایز نفتی ایران» به عنوان تیتر یک صفحه اول خود انتخاب کرده است. «زمان مناسب برای اصلاح و تعدیل»، «توهم بورس همیشه سبز»، «کارت قرمز به پراید و 405» از دیگر گزارش های منتشر شده در روزنامه امروز است.

  ۰۰:۵۷
 • روزنامه 19آبان1398

  عکس یک امروز روزنامه دنیای به تصویری از فروپاشی دیوار برلین اختصاص پیدا کرده است و این روزنامه برای سالگرد این اتفاق تاریخی تیتر « نظم جهانی 30 سال پس از فروپاشی دیوار برلین» را انتخاب کرده است. دنیای اقتصاد امروز گزارشی هم از طرح اقدام ملی مسکن منتشر کرده است که این گزارش با تیتر « پیش ثبت نام خانه های دولتی» در صفحات داخلی روزنامه منتشر شده است. «حساسیت ارزی مصرف آرایشی» و «دلار معامله گران را غافلگیر کرد» از دیگر گزارش های منتشر شده در صفحات داخلی دنیای اقتصاد است.

  ۰۰:۵۶
 • روزنامه 18آبان1398

  «3 حلقه ناوگان جدید پولی» تیتر یک امروز روزنامه دنیای اقتصاد است. این روزنامه در صفحات داخلی خود صحبت های عباس عراقچی در مسکو را هم پوشش داده و آن را با تیتر « منافع ایران مهمتر از برجام است» منتشر کرده است. از دیگر تیترهای امروز روزنامه دنیای اقتصاد می توان به تیتر «ناتو در حال مرگ مغزی است» اشاره کرد که بازنشر و ترجمه گفتگوی مکرون با اکونومیست است.

  ۰۰:۵۷