روزنامه

این برنامه، تیترهای اصلی صفحات روزنامه دنیای اقتصاد را برای بیننده نمایش می‌دهد. مخاطبان می‌توانند با مشاهده این برنامه، خلاصه ای از اخبار، گزارش‌ها و بخش‌های کلیدی روزنامه را بخوانند و در صورت نیاز،  با گزینش خبر مورد نظر خود، آن را به تفصیل در روزنامه مطالعه نمایند.

فیلتر

مهمان برنامه

موضوع برنامه

 • روزنامه 14آبان1398

  گمشده چپ ها در کدام نظام اقتصادی تحقق یافته، محور گزارش اصلی امروز روزنامه دنیای اقتصاد است که با تیتر « نشانی آرمانشهر سوسیالیسم» منتشر شده است. این روزنامه همچنین امروز صحبت های رئیس سازمان انرژی اتمی را هم پوشش داده و آن را با تیتر « راه اندازی زنجیره 30تایی سانتریفیوژ نسل ششم» منتشر کرده است. از دیگر گزارش های امروز دنیای اقتصاد می توان به گزارشی با تیتر « تداوم صعود در بازار نفت» اشاره کرد که در آن به بررسی روند بازار نفت در هفته گذشته پرداخته شده است.

  ۰۰:۵۷
 • روزنامه 13آبان1398

  «سیگنال غلط به قیمت مسکن» تیتر یک امروز روزنامه دنیای اقتصاد است. این روزنامه همچنین در صفحات داخلی خود گزارشی با تیتر « مخالف اصلی شب 4200» منتشر کرده است که در آن به روایت جدیدی از نشست 20 فروردین ماه 1397 پرداخته است. «جزایر فعال بورس تهران» و «مسیر طلا هموار شد؟» از دیگر گزارش های امروز روزنامه دنیای اقتصاد است.

  ۰۰:۵۷
 • روزنامه 12آبان1398

  «معمای رسوب ارز در نیما» تیتر یک روزنامه دنیای اقتصاد است. این روزنامه در این گزارش به بررسی دلایل بی مشتری بودن یک و نیم میلیارد یورو در بازار دوم پرداخته است. گزارش دیگر این روزنامه در رابطه با ریشه یابی نقدهای انحرافی در اقتصاد ایران است که با تیتر « جریان شناسی تخریب اقتصادی» منتشر شده است.

  ۰۰:۵۷
 • روزنامه 11آبان1398

  آغاز فرآیند رسمی برکناری رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا توسط مجلس نمایندگان گزارشی است که روزنامه دنیای اقتصاد امروز آن را تیتر اصلی خود در صفحه یک انتخاب کرده و برای آن تیتر « سرنوشت استیضاح ترامپ» را انتخاب کرده است. «کالبدشکافی چرخش تورم مسکن» گزارش دیگر این روزنامه است که در آن به این سوال پاسخ داده که کدام مناطق پایتخت باعث توقف کاهش قیمت آپارتمان شده است. به گزارش این روزنامه قیمت ملک در ده منطقه تهران با افت همراه بوده است.

  ۰۰:۵۷
 • روزنامه 9آبان1398

  سخنان مقام معظم رهبری در مراسم دانش آموختگی دانشگاه های ارتش در دانشگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا با تیتر « دلسوزان عراق و لبنان بدانند اولویت اصلی علاج ناامنی است» در روزنامه دنیای اقتصاد پوشش داده شده است. «تور اندازی برای مالیات جدید» گزارش دیگری این روزنامه در نهم آبان ماه 1398 است که در آن به بررسی پیش نویس قانون اصلاح مالیات های مستقیم پرداخته است.

  ۰۰:۵۱
 • روزنامه 8آبان1398

  «حال ناخوش هفت شاخص مسکن» تیتر اصلی روزنامه دنیای اقتصاد است. این روزنامه در عکس یک خود را به سعد حریری، نخست وزیر لبنان اختصاص داده و برای گزارش خود تیتر « سعد حریری: به آخر خط رسیدم» را انتخاب کرده است. با آغاز فاز جدید رسوب زدایی کالا از گمرک روزنامه دنیای اقتصاد گزارشی در این رابطه نوشته و آن را با تیتر « ضرب الاجل برای ترخیص کالاهای لیست ممنوعه» منتشر کرده است.

  ۰۰:۵۶
 • روزنامه 6آبان1398

  تفاوت تعطیلاتی ایران با سایر نقاط جهان در چیست؟ روزنامه دنیای اقتصاد امروز مانند بسیاری از روزنامه‌ها عکس یک صفحه خود را به کشته شدن رهبر داعش اختصاص داده است. این روزنامه با انتخاب تیتر «شکار البغدادی در شام» به بررسی این اتفاق مهم بین‌االمللی پرداخته است.

  ۰۰:۵۶
 • روزنامه 4آبان1398

  تواتر تولید مقررات از پنج روز به یک روز و نیم رسید. رونق بخشنامه یا رونق تولید؟ «رونق بخشنامه یا رونق» تولید، تیتر یک امروز روزنامه دنیای اقتصاد است. در این گزارش تاکید شده است که پس‌لرزه سیاست‌های ارزی دولت صدور ۶۲۹ بخشنامه از فروردین‌ماه سال گذشته تا پایان مردادماه ۹۸ استتواتر «تولید مقررات» از پنج روز به یک روز و نیم رسید

  ۰۰:۵۷