روزنامه

این برنامه، تیترهای اصلی صفحات روزنامه دنیای اقتصاد را برای بیننده نمایش می‌دهد. مخاطبان می‌توانند با مشاهده این برنامه، خلاصه ای از اخبار، گزارش‌ها و بخش‌های کلیدی روزنامه را بخوانند و در صورت نیاز،  با گزینش خبر مورد نظر خود، آن را به تفصیل در روزنامه مطالعه نمایند.

فیلتر

مهمان برنامه

موضوع برنامه

 • روزنامه 2آبان1398

  نقش 4200 در تلاطم ارزی. دنیای اقتصاد امروز مصاحبه رئیس‌کل بانک مرکزی در گفت‌وگو با المانیتور را روایت کرده و به بررسی نقش دلار ۴۲۰۰ در تلاطم ارزی کشور پرداخته است.

  ۰۰:۵۷
 • روزنامه 1آبان1398

  «سرآغاز اصلاحات اقتصادی کجا باید باشد؟» سوالی است که گزارش یک امروز روزنامه دنیای اقتصاد به آن پاسخ داده است. این روزنامه با بررسی تجربه توسعه در سنگاپور، ترکیه و گرجستان، درباره نقطه آغاز اصلا‌ح اقتصادی کاوش کرده است.

  ۰۰:۵۷
 • روزنامه 30مهر1398

  روزنامه دنیای اقتصاد امروز با انتخاب تیتر «مدل نفت‌زدایی از بودجه» به این پرسش پاسخ داده که سازمان برنامه چگونه می‌تواند یک «شعار کهنه» را به یک «برنامه عملیاتی» تبدیل کند؟

  ۰۰:۵۷
 • روزنامه 29مهر1398

  سکانس دوم اقتصاد 98 امروز روزنامه دنیای اقتصاد در گزارشی به پوشش «سمینار علمی چشم‌انداز بازارها در نیمه دوم سال ۹۸» پرداخته است. کارشناسان در این سمینار با مرور شاخص‌های بخش حقیقی اقتصاد پیش‌بینی کردند که رکود در سال جاری نسبت به سال قبل عمق بیشتری پیدا خواهد کرد.

  ۰۰:۵۷
 • روزنامه 28مهر1398

  بخشنامه بودجه برای اولین بار در قالب دوسالانه ابلاغ شد تا علاوه‌بر ترسیم چارچوب مالی سال آینده، برنامه مالی برای سال ۱۴۰۰ نیز مشخص باشد. روزنامه دنیای اقتصاد با بررسی این بخشنامه حقوق و عیدی کارمندان دولت تا ۱۴۰۰ را مورد کاوش قرار داده است.

  ۰۰:۵۷
 • روزنامه 25مهر1398

  روزنامه دنیای اقتصاد به بهانه اهدای نوبل اقتصادی سال به بانرجی، دوفلو و مایکل کریمر نوشت: مطالعات نوبلیست‌های جدید بیراهه مبارزه با فقر را تایید کرد. در این گزارش تاکید شده نتایج به‌دست‌آمده توسط تحقیقات برندگان امسال جایزه نوبل اقتصادی، نکته‌ای مشترک با نتایج دیگر محققان دارد: معرفی مسیر بن‌بست فقرزدایی.

  ۰۰:۵۷
 • روزنامه 24مهر1398

  زیگزاگ در سیاست تعطیلاتی. مخالفت هیات دولت با طرح نمایندگان مجلس برای تعطیلات آخر هفته سوژه گزارش یک امروز روزنامه دنیای اقتصاد است. این روزنامه از اینکه دولت با طرحی که مشابه لایحه سال 95 خودش بوده، اما مخالفت کرده انتقاد کرده است.

  ۰۰:۵۷
 • روزنامه 23مهر1398

  تصویری از نشست خبری رئیس جمهور حسن روحانی، عکس یک صفحه اول امروز روزنامه دنیای اقتصاد است. این روزنامه برای پوشش این نشست تیتر « نحوه توزیع عواید هدفمندسازی یارانه ها» را انتخاب کرده است. تیتر یک روزنامه دنیای اقتصاد اما درباره برندگان نوبل اقتصادی است و برای گزارش این موضوع تیتر « نوبل برای کاشفان عمق فقر» را انتخاب کرده است.

  ۰۰:۵۷