روزنامه

این برنامه، تیترهای اصلی صفحات روزنامه دنیای اقتصاد را برای بیننده نمایش می‌دهد. مخاطبان می‌توانند با مشاهده این برنامه، خلاصه ای از اخبار، گزارش‌ها و بخش‌های کلیدی روزنامه را بخوانند و در صورت نیاز،  با گزینش خبر مورد نظر خود، آن را به تفصیل در روزنامه مطالعه نمایند.

فیلتر

مهمان برنامه

موضوع برنامه

 • روزنامه 21مهر1398

  «عیار پیشگویی های بنزینی» تیتر یک صفحه اول روزنامه دنیای اقتصاد است. این روزنامه همچنین در گزارشی به بررسی طرح تفصیلی تهران پرداخته است و آن را با تیتر «جایگزینی طرح تفصیلی برای پایتخت» منتشر کرده است.

  ۰۰:۵۷
 • روزنامه 20مهر1398

  «روز تاریخی فوتبال ایران» و «خروج از رکود در 2020» تیترهای اصلی صفحه یک امروز روزنامه دنیای اقتصاد است. این روزنامه همچنین در صفحات داخلی خود گزارش هایی با تیتر « بازگشت تردید به بازار نفت»، «تعریف انحرافی از رونق بورس» و «علامت بازدهی دلار تغییر کرد» را منتشر کرده است.

  ۰۰:۵۷
 • روزنامه 18مهر1398

  سخنان مقام معظم رهبری مبنی بر اصلاح محیط کسب وکار با تیتر «موازی کاری های غلط حذف و انحصار برداشته شود» عکس صفحه اول امروز دنیای اقتصاد است. همچنین این روزنامه امروز پشت ویترین جدید ارائه خدمات هوشمند به ساخت و ساز را بررسی کرده و برای این گزارش تیتر « راه و بیراهه اخذ پروانه از شهرداری» را انتخاب کرده است.

  ۰۰:۵۷
 • روزنامه 17مهر1398

  «رانت خودروهای دپویی در گمرک» گزارشی است که روزنامه دنیای اقتصاد امروز آن را بررسی کرده است. از دیگر گزارش های این روزنامه می توان به گزارشی با عنوان « تغییر جبهه صف نشینان بورس» اشاره کرد که در آن 10 کارشناس مسیر سهام پس از ریزش 6هزار و 440 واحدی را پیش بینی کرده اند.

  ۰۰:۵۷
 • روزنامه 16مهر1398

  اعلام عملکرد 230 شرکت صنعتی توسط رئیس کل بانک مرکزی گزارشی است که روزنامه دنیای اقتصاد امروز شانزدهم مهرماه 1398 آن را با عنوان « یک خبر خوب و یک هشدار» تیتر اصلی صفحه یک خود قرار داده است. گزارش دیگر این روزنامه «شارژ ناقص وام مسکن» است که در آن خبر داده است که آپارتمان های ممنوعه در بازار تسهیلات فقط برای خریداران اوراق مجاز شده است.

  ۰۰:۵۷
 • روزنامه 15مهر1398

  تحلیل نیویورک تایمز با تیتر «ناامیدی بن سلمان از حمایت ترامپ» عنوان گزارشی است که عکس یک امروز روزنامه دنیای اقتصاد شده است. دنیای اقتصاد همچنین امروز از دو سناریوی بورس پس از ریزش 7هزار واحدی را بررسی کرده و این گزارش را با تیتر «فروکش عطش خرید سهام؟» منتشر کرده است.

  ۰۰:۵۱
 • روزنامه 14مهر1398

  «تخفیف حبس کالاهای وارداتی» از جمله گزارش های امروز روزنامه دنیای اقتصاد است. این روزنامه امروز در مطلب دیگری از دردسرهای پیش رو در معاملات املاک کلید نخورده گزارش داده و آن را با تیتر « 1+5» ریسک خرید تازه سازها منتشر کرده است.

  ۰۰:۵۷
 • روزنامه 13 مهر 1398

  بررسی اثرات افزایش نرخ دلار بر گردشگری موضوع گزارشی است که روزنامه دنیای اقتصاد امروز سیزدهم مهرماه 1398 آن را با تیتر «تغییر جریان در بازار سفر» به عنوان تیتر اصلی خود در صفحه یک انتخاب کرده است. این روزنامه همچنین امروز کارنامه تجارت خارجی ایران تا پایان تابستان را بررسی کرده و برای این گزارش تیتر «صادرات از واردات جا ماند» را انتخاب کرده است.

  ۰۱:۳۵