پخش زنده پخش زنده اکو ایران

پنجره

در این برنامه با حضور مهمانان مختلف به مسائل مرتبط با سیاست های پولی و مالی، رشد اقتصادی، تورم ، بیکاری ، تولید ناخالص داخلی، بودجه، تجارت بین الملل، سرمایه گذاری، پس انداز، چرخه های تجاری و مواردی از این دست پرداخته می‌شود . مجری این برنامه آقای شهاب الدین رحیمی است و به مدت 45 دقیقه پخش می‌گردد.

 • حذف 4 صفر از پول ملی (قسمت دوم)

  این قسمت از برنامه پنجره با حضور آقای دکتر جمشید پژویان و آقای دکتر طهماسب مظاهری، ابعاد سیاستی و هزینه های حذف 4 صفر از پول ملی را مورد بررسی قرار داده است.

  ۳۷:۴۰
 • حذف 4 صفر از پول ملی (قسمت اول)

  این قسمت از برنامه پنجره با حضور آقای دکتر جمشید پژویان و آقای دکتر طهماسب مظاهری، الزامات و ابعاد سیاستی حذف 4 صفر از پول ملی را مورد بررسی قرار داده است.

  ۴۲:۵۹
 • الزامات خودروسازی رقابتی

  این قسمت از برنامه پنجره با حضور آقای دکتر امیرحسین کاکایی و آقای مهدی دادفر ، الزامات خودرو سازی رقابتی را مورد بررسی قرار می دهد.

  ۴۰:۳۲
 • بررسی سیاست ارزی 4200 تومانی

  این قسمت از برنامه پنجره با حضور آقای دکتر دینی ترکمانی و آقای دکتر عزیزی به مباحث مربوط به سیاست ارزی 4200 تومانی می پردازد.

  ۵۶:۳۸
 • چرا دهه چهل دوره شکوفایی اقتصاد ایران بود؟

  بررسی چرایی رشد اقتصادی ایران در دهه 40 شمسی همزمان با وزارت علینقی عالیخانی در دولت اسدلله علم موضوع میزگردی با حضور علی اصغر سعیدی، جامعه شناس و عضو هیات علمی دانشگاه تهران و علی میرزاخانی، سردبیر گروه رسانه‌ای دنیای اقتصاد است. سوال محوری نشست این است که هنر عالیخانی و همکاران او چه بود که اقتصاد ایران تورمی پایین‌تر از میانگین جهانی داشت و رشد اقتصادی کشور رکورد تاریخی خود را ثبت کرد؟

  ۵۹:۳۹
 • کوپنی شدن کالاهای اساسی یا پرداخت یارانه نقدی؟

  بازگشت کوپن به سبد تأمین کالاهای اساسی از موضوعاتی است که چند وقتی است درباره آن صحبت‌ می‌شود، در این قسمت از برنامه «پنجره» علی سرزعیم و حمید آذرمند درباره مزایا و معایب سیاست‌های دولت در خصوص کوپنی کردن یا پرداخت یارانه نقدی به مردم صحبت می‌کنند.

  ۴۷:۳۲
 • وضعیت آتی رشد اقتصادی

  این قسمت از برنامه پنجره با حضور آقای دکتر رحمانی و آقای دکتر آذرمند به مباحث مربوط به رشد اقتصادی و تورم می پردازد.

  ۴۸:۰۷