پخش زنده پخش زنده اکو ایران

فرآیند

در این برنامه سعی می گردد تا به مسائل مرتبط با بخش های مختلف اقتصادی همچون نفت و گاز و پتروشیمی، حمل و نقل ، عمران، صنایع و معادن، کشاورزی، شیلات و دامپروری، صنایع غذایی، اقتصاد شهری، گردشگری و مواردی از این گونه پرداخته شود . این برنامه روزانه و هر روز با یک موضوع و به مدت 45 دقیقه پخش می گردد . سردبیر این برنامه آقای حمیدرضا شهامت می باشد.

 • طرح جامع فولاد ، چالشها و فرصتها

  طرح جامع فولاد چه چالشها و فرصت هایی را پیش روی صنعت فولاد قرار می دهد . آیا زیر ساختهای توسعه صنعت فولاد در افق طرح دست یافتنی است . مهندس یزدی زاده مدیر عامل شرکت ذوب آهن اصفهان در این باره با اکو ایران گفتگو کرده است .

  ۱۲:۳۱
 • مناظره "بررسی تبعات حذف ارز4200تومانی برای واردات برنج"

  مخالفان حذف ارز: افزایش قیمت برنج اقشار ضعیف را تحت فشار قرار می دهد موافقان حذف ارز: ارز4200 باعث انواع فساد و لطمه به تولید داخل می شود

  ۳۱:۴۱
 • رشد فزاینده بورس؛ اصلاح یا تداوم

  بازدهی 4/5 درصدی بورس در هفته گذشته، رشد 150 درصدی از ابتدای سال جاری تا کنون، عرضه های اولیه و استقبال سهامدارن تازه وارد از آن‌ها و موارد مشابه دیگر از علل جذابیت بازار بورس در ماه های گذشته بوده است. اما سوال اینجاست که بورس تا چه زمانی رشد می‌کند؟

  ۰۷:۲۵
 • واردکنندگان زیر ذره بین گمرک

  مجلس، قانون مبارزه با پولشویی را به درخواست دولت اصلاح کرد و سازمان گمرک ایران، جز دستگاه های مشمول این قانون قرار گرفت. آئین نامه اجرای این قانون به گمرک ابلاغ شد و براساس آن افراد مشکوک به پولشویی در گمرک شناسایی و با آن ها برخورد می‌شود.

  ۰۷:۲۰
 • سهم اقتصاد دیجیتال در آینده کشور

  افزایش سهم اقتصاد دیجیتال به 10 درصد تا سال 1404

  ۱۳:۲۴
 • حاکمیت ریال بر دلار

  کم اثر کردن دلار پاشنه آشیل تحریم است.بانک مرکزی ابزارهایم تفاوتی برای حاکمیت در حوزه ریال دارد.

  ۰۷:۰۳
 • حمایت های مبهم دولت از صادرات

  وزارت صنعت، معدن و تجارت، باری دیگر بسته ای حمایتی ابلاغ کرده است که صادرکنندگان و اعضا اتاق بازرگانی نیز نسبت به آن بی اعتماد هستند.

  ۰۶:۱۷
 • صنایع شیر ایران (پگاه)، پرچمدار تولید لبنیات کشور

  صنعت شیر و فرآورده های لبنی، یکی از صنایع پررونق از نظر اقتصادی و حساس از نظر بهداشتی ست. با این حال، صنایع شیر ایران (پگاه) با تعریف استانداردهای داخلی، سختگیرانه تر از استانداردهای ملی و جهانی، با رسالت "سلامتی" مردم، پرچمدار دیرینه صنعت شیر و فرآورده های لبنی در ایران است.

  ۱۷:۲۸