پخش زنده پخش زنده اکو ایران

گزارش خبری

فیلتر

مهمان برنامه

موضوع برنامه

 • موج سوم صعود بازار سهام چه زمانی استارت می‌خورد؟

  تداوم ورود پول‌های جدید، افزایش تعداد مشارکت‌کنندگان در بازار، روند نرخ دلار، وضع بازارهای کالایی و اثر اهرمی شاخص‌های کلان اقتصادی؛ ۵ محرک‌ اصلی بورس برای صعود به‌شمار می‌روند. آیا این ۵ محرک می‌تواند بورس را وارد موج سوم خود کند؟

  ۵۳۹۷ مشاهده ۰۲:۴۱
 • گشایش اقتصادی با فروش اوراق مشارکت نفتی؟

  از پانزده مرداد که رییس جمهور وعده گشایش اقتصادی را در دوشنبه این هفته داد، گمانه‌زنی‌های بسیاری در این خصوص شد. یکی از محتمل‌ترین گزینه‌ها، فروش اوراق مشارکت نفتی بود. اما به فرض انجام این کار، آیا می‌توان گفت که اجرای این طرح، منفعتی برای اقتصاد کشور دارد؟

  ۱۰۷۶ مشاهده ۰۲:۳۰
 • پیامدهای سیاست‌های غیرکارشناسی

  برخی کارشناسان سیاست وام ودیعه مسکن را غیرکارآمد می‌دانند یکی از پیامدهای این سیاست به اعتقاد برخی کارشناسان، می‌تواند دامن زدن به «رشد اجاره‌بها» باشد! ضمن اینکه وجود یارانه در این نوع سیاست‌ها امکان تبانی بین موجر و مستاجر برای دریافت وام و بهره‌مندی مشترک از یارانه را افزایش می‌دهد.

  ۳۳۷ مشاهده ۰۱:۵۸
 • ۵ سناریو درباره گشایش اقتصادی

  خبر خوش فردا چیست؟ بلافاصله پس از آنکه روسای قوای مجریه و مقننه از اجرای طرح گشایش اقتصادی» سخن گفتند گمانه‌زنی درباره آن آغاز شد» و حالا ۵ سناریو درباره این گشایش اقتصادی مطرح است. اقتصاد گشایش اقتصادی فروش نفت دنیای اقتصاد اکوایران

  ۱۶۰۹ مشاهده ۰۱:۲۵
 • ۱۰ مرد ثروتمند جهان را بشناسید

  مجله فوربز در جدیدترین گزارش خود، ثروتمندترین مردان جهان را منتشر کرد.

  ۳۴۸۵ مشاهده ۰۱:۵۵
 • کدام خطرناک تر است، هیتلر یا سانسور؟

  در آلمان پس از جنگ جهانی دوم کتاب"نبرد من" به قلم هیتلر، برای نیم قرن زیر تیغ سانسور بود و حق چاپ نداشت. چندی پیش اما مقامات آلمان تصمیم گرفتند به این کتاب اجازه‌ی چاپ دوباره دهند. کتاب ظرف یک سال به چاپ ششم رسید. بحث میان موافقان و مخالفان چاپ مجدد کتاب اما همچنان ادامه دارد.

  ۱۹۷۴ مشاهده ۰۵:۱۹
 • چه عاملی بازار بورس را صعودی کرد؟

  ارزش بازار سهام یا نوسانات دلار، کدام عامل روند بورس در ایران را صعودی کرده است؟ . سعید اسلامی دبیر کانون نهادهای سرمایه‌گذاری پاسخ می دهد

  ۴۷۷۲ مشاهده ۰۳:۴۹
 • مارجین کال، برشی از وال استریت

  مارجین (Margin Call) نام فیلم درامی است که در سال ۲۰۱۱ ساخته شد. این فیلم موفق شد در رشتهٔ بهترین فیلمنامه غیراقتباسی، نامزد جایزه اسکار شود. . مارجین کال به شروع بحران اقتصادی سال‌ ۲۰۰۸ در آمریکا می‌پردازد و یک دورهٔ ۲۴ ساعته از فعالیت‌های یک بانک مهم سرمایه‌گذاری در وال استریت را نشان می‌دهد.

  ۷۶۲ مشاهده ۰۱:۵۵