پخش زنده پخش زنده اکو ایران

تقاطع

حسن کریمی سنجری

کارشناس خودرو

 • رونمایی از اولین خودرو ملی ترکیه

  سوژه اصلی این قسمت از برنامه تقاطع، رونمایی از خودروی ملی ترکیه است، این خودرو رویای ۶۰ ساله کشور ترکیه بوده که محقق شده است. اردوغان عنوان کرده که خودروی "دریم" به عنوان خودروی قرن شناخته خواهد شد .

  ۷۴ مشاهده ۵۲:۴۸
 • زیر و بم بازار خودرو

  تقاطع برنامه ای است که هر هفته به بررسی بازار خودرو، تغییر و تحولات این بازار و اخبار و حاشیه های خودروسازان می پردازد. اگر به این حوزه علاقه مند هستید و یا قصد خرید و فروش خودرو دارید، دیدن این برنامه را از دست ندهید.

  ۱۲۱ مشاهده ۴۰:۵۳
 • «پژو» پارسال دوست، امسال آشنا

  پژو اولین شرکت خودرویی بود که در دوران پسابرجام به ایران آمد و اولین شرکتی هم بود که با خروج آمریکا ازبرجام از کشور خارج شد. بررسی حضور جدی پژو در ایران و چرایی ترک زودهنگام ایران توسط این خودروساز فرانسوی بخش مهم این قسمت برنامه «تقاطع» است. به نظر می رسد اگر تحریم ها رفع بشود شاید شرکت های بزرگتری از پژو و رنو خواهان حضور در بازار ایران باشند اما در این شرایط که بخش بزرگی از صنعت قطعه سازی و زیرساخت های صنعت خودروی ما با سیستم های پژو و رنو عجین شده اند، حضور آنها باعث می شود با شرایط بهتری بتوانیم به زنجیره تولید برگردیم. دوربین «تقاطع» این هفته هم با گلایه خریداران هایما شروع می شود و با نمایش تصاویر ارسالی از طرف مخاطبان و ویدئویی جذاب برای آنها که قصد سفر دارند تمام می شود. سرنوشت ترخیص خودروهای دپو شده در گمرک و گزارشی از وضعیت بازار خودرو، موضوعات دیگر بخش اول برنامه بود.

  ۲۱۳ مشاهده ۴۰:۱۶