تقاطع

این برنامه به مسائل مختلف بازار خودرو می‌پردازد و شامل بخش های متنوعی بوده که در آن به تحلیل و بررسی اتفاقات و رویدادهای مهم این بازار در هفته گذشته و پیش بینی روند آتی آن خواهد پرداخت. سردبیر این برنامه خانم مرجان شهریاری و مجری کارشناسان آن آقایان حمیدرضا بهداد و محمد صالحی هستند. این برنامه به مدت 30 دقیقه پخش می‌گردد.

 • موج تبدیل کارگاهی سوخت خودروها

  سوژه اصلی این قسمت از برنامه تقاطع درباره گازسوز کردن خودروها است.در واقع به دنبال سهمیه بندی افزایش قیمت بنزین، گازسوز کردن خودروها مورد توجه قرار گرفته است. هم چنین درباره بازار خودرو و تحولات آن و آمار تولیدات خودرو صحبت شده است.

  ۵۳:۳۱
 • افزایش نرخ بنزین و اثر آن بر بازار خودرو

  در این برنامه از تقاطع به تاثیر افزایش نرخ بنزین و سهمیه بندی آن بر قیمت خودرو پرداخته می شود. در این برنامه اشاره می شود که برخلاف انتظار که می بایست قیمت خودرو ها و یا حداقل خودروهای پرمصرف کاهش پیدا کنند ، شاهد افزایش قیمت بودیم که در این خصوص با کارشناس برنامه آقای سعید لیلاز گفتگویی انجام شده است.

  ۴۷:۳۰
 • سرانجام خودروهای وارداتی دپو شده در گمرک؟

  مصوبه شورای‌عالی استاندارد مبنی بر اینکه پراید و پژو 405 قبل از مرداد ماه سال آینده از خط تولید خداحافظی می‌کنند، افزایش قیمت خودرو و همچنین سرانجام خودروهای دپو شده در گمرک موضوع این قسمت از برنامه تقاطع است.

  ۴۹:۳۸
 • آسیب شناسی خروج محصولات قدیمی خودروسازان

  سوژه اصلی این قسمت از برنامه تقاطع درباره خروج خودروی پراید و پژو 405 از خط تولید است. همچنین وضعیت بازار و آخرین وضعیت تولید از دیگر موضوعاتی است که در این قسمت به آن پرداخته می شود.

  ۵۰:۲۰
 • خودرو زیر ذره بین مجلس

  صحبت های عبدالناصر همتی علیه خودروسازان و جواب متقابل آن ها، حذف خودروهای پراید و پژو 405 از چرخه تولید و تعلیق ساخت کارخانه فولکس واگن در ترکیه از جمله موضوعاتی است که در این قسمت از برنامه تقاطع مورد بررسی قرار گرفته است.

  ۴۷:۵۴
 • چهارمین تحقیق و تفحص از صنعت خودرو

  بررسی طرح تحقیق و تفحص از صنعت خودرو کشور موضوع محوری این قسمت از برنامه «تقاطع» است. حمیده زرآبادی نماینده مجلس و عضو کمیسیون صنایع و معادن به‌صورت تلفنی میهمان برنامه است و درباره جزئیات این طرح توضیح می‌دهد. به گفته خانم زرآبادی کل فرآیند زنجیره تولید خودرو ازجمله تأمین مواد اولیه، مشکلات قطعه سازان و خدمات پس از فروش موردبررسی قرار می‌گیرد.

  ۴۱:۱۰
 • زیر و بم بازار خودرو

  تقاطع برنامه ای است که هر هفته به بررسی بازار خودرو، تغییر و تحولات این بازار و اخبار و حاشیه های خودروسازان می پردازد. اگر به این حوزه علاقه مند هستید و یا قصد خرید و فروش خودرو دارید، دیدن این برنامه را از دست ندهید.

  ۴۰:۵۳
 • چه عواملی بازار خودرو را تحت تأثیر قرار داده است؟

  بازار خودرو در دو ماه اخیر روند نزولی داشته که عوامل این موضوع و کاهش قیمت خودرو در این قسمت از برنامه «تقاطع» مورد بررسی قرار می‌گیرد.

  ۳۹:۵۹