پخش زنده پخش زنده اکو ایران

تقاطع

این برنامه به مسائل مختلف بازار خودرو می‌پردازد و شامل بخش های متنوعی بوده که در آن به تحلیل و بررسی اتفاقات و رویدادهای مهم این بازار در هفته گذشته و پیش بینی روند آتی آن خواهد پرداخت. سردبیر این برنامه خانم مرجان شهریاری و مجری کارشناسان آن آقایان حمیدرضا بهداد و محمد صالحی هستند. این برنامه به مدت 30 دقیقه پخش می‌گردد.

 • چشم انداز صنعت خودرو در سال 99

  خودروسازان به طور میانگین روی هر خودرو 23 درصد زیان می دهند . خودروسازان در شرایط بحرانی نباید به تنوع تولید بپردازند پیش بینی در مورد سال 99 وابستگی زیادی به تداوم تحریم ها دارد .

  ۳۷:۲۰
 • نوسانات قیمت در بازار خودرو ادامه دارد ؟

  تقضای سرمایه ای برای خودرو افزایش یافته یا واسطه ها در بازار نفش افرینی می کنند ؟ کرونا چه تاثیری بر بازار خودرو داشته است ؟

  ۳۰:۱۸
 • ناکارآمدی خودروسازان در تنظیم بازار خودرو

  قیمت خودرو در بازار به شکل غیرقابل کنترل رو به رشد است عرضه قطره چکانی خودرو از سوی خودروسازان و سوء مدیریت دستگاههای نظارتی از جمله علل افزایش قیمت خودرو است

  ۱۰:۳۹
 • دلایل افزایش قیمت خودرو

  بازار خودرو این روزها، یکی از آشفته ترین روزهای خود را سپری میکند. با وجود اینکه خودروسازان از افزایش تیراژ میگیوند، اما در بازار اتفاقات دیگری رخ میدهد و قیمت ها همچنان روندی صعودی را طی می‌کنند.

  ۳۲:۱۸
 • تامین نقدینگی از سمت بازار سرمایه

  برای تعیین ابزار مالی خودروسازان باید گلوگاه های مالی صنعت خودرو مشخص شود. استفاده از ابزارهای مالی نیازمند شفافیت مالی خودروسازان است.

  ۳۴:۳۳
 • قیمت گذاری خودرو از کارخانه تا بازار

  چالش تفاوت قیمت خودرو در بازار و کارخانه ! افزایش قیمت خودرو در حالیکه تولید نیز افزایش پیدا کرده است! تکذیبیه ایران خودرو درباره افزایش قیمت یکی از محصولات! شروع دوباره تولید رنو !

  ۳۸:۴۲
 • پول درمانی در خودروسازی

  پول درمانی صنعت خودرو تا چه زمانی ادامه می‌یابد؟ آیا با ادامه تسهیلات دولتی میتوان عدم ورشکستگی خودروسازان را در آینده تضمین کرد؟ در این قسمت از برنامه "تقاطع" کارشناسان به این سوالات پاسخ خواهند داد.

  ۴۳:۲۹