پخش زنده پخش زنده اکو ایران

تقاطع

این برنامه به مسائل مختلف بازار خودرو می‌پردازد و شامل بخش های متنوعی بوده که در آن به تحلیل و بررسی اتفاقات و رویدادهای مهم این بازار در هفته گذشته و پیش بینی روند آتی آن خواهد پرداخت. سردبیر این برنامه خانم مرجان شهریاری و مجری کارشناسان آن آقایان حمیدرضا بهداد و محمد صالحی هستند. این برنامه به مدت 30 دقیقه پخش می‌گردد.

 • ناکارآمدی خودروسازان در تنظیم بازار خودرو

  قیمت خودرو در بازار به شکل غیرقابل کنترل رو به رشد است عرضه قطره چکانی خودرو از سوی خودروسازان و سوء مدیریت دستگاههای نظارتی از جمله علل افزایش قیمت خودرو است

  ۲۳۱ مشاهده ۱۰:۳۹
 • دلایل افزایش قیمت خودرو

  بازار خودرو این روزها، یکی از آشفته ترین روزهای خود را سپری میکند. با وجود اینکه خودروسازان از افزایش تیراژ میگیوند، اما در بازار اتفاقات دیگری رخ میدهد و قیمت ها همچنان روندی صعودی را طی می‌کنند.

  ۵۱۲ مشاهده ۳۲:۱۸
 • تامین نقدینگی از سمت بازار سرمایه

  برای تعیین ابزار مالی خودروسازان باید گلوگاه های مالی صنعت خودرو مشخص شود. استفاده از ابزارهای مالی نیازمند شفافیت مالی خودروسازان است.

  ۲۸۹ مشاهده ۳۴:۳۳
 • قیمت گذاری خودرو از کارخانه تا بازار

  چالش تفاوت قیمت خودرو در بازار و کارخانه ! افزایش قیمت خودرو در حالیکه تولید نیز افزایش پیدا کرده است! تکذیبیه ایران خودرو درباره افزایش قیمت یکی از محصولات! شروع دوباره تولید رنو !

  ۴۳۸ مشاهده ۳۸:۴۲
 • پول درمانی در خودروسازی

  پول درمانی صنعت خودرو تا چه زمانی ادامه می‌یابد؟ آیا با ادامه تسهیلات دولتی میتوان عدم ورشکستگی خودروسازان را در آینده تضمین کرد؟ در این قسمت از برنامه "تقاطع" کارشناسان به این سوالات پاسخ خواهند داد.

  ۲۸۱ مشاهده ۴۳:۲۹
 • چالش کیفی خودروسازی ایران

  چرا مردم از سطح کیفی خودروهای داخلی ناراضی هستند؟ در تعیین سطح کیفی، نقش خودروسازان بالاتر است یا قطعه سازان؟ در این قسمت از برنامه "تقاطع" کارشناسان به این سوالات پاسخ خواهند داد.

  ۲۵۸ مشاهده ۴۱:۰۹
 • قیمت‌گذاری خودرو در حاشیه بازار

  سوژه اصلی این قسمت از برنامه "تقاطع" قیمت‌گذاری خودرو است. در این برنامه به بررسی روند مصوبه قیمت گذاری در حاشیه بازار می‌پردازیم و نگاهی داریم به اینکه چرا علی رغم ادعای وزارت صنعت، این مصوبه اجرایی نشد .

  ۱۸۳ مشاهده ۴۷:۳۱