پخش زنده پخش زنده اکو ایران

تقاطع

این برنامه به مسائل مختلف بازار خودرو می‌پردازد و شامل بخش های متنوعی بوده که در آن به تحلیل و بررسی اتفاقات و رویدادهای مهم این بازار در هفته گذشته و پیش بینی روند آتی آن خواهد پرداخت. سردبیر این برنامه خانم مرجان شهریاری و مجری کارشناسان آن آقایان حمیدرضا بهداد و محمد صالحی هستند. این برنامه به مدت 30 دقیقه پخش می‌گردد.

 • چهارمین تحقیق و تفحص از صنعت خودرو

  بررسی طرح تحقیق و تفحص از صنعت خودرو کشور موضوع محوری این قسمت از برنامه «تقاطع» است. حمیده زرآبادی نماینده مجلس و عضو کمیسیون صنایع و معادن به‌صورت تلفنی میهمان برنامه است و درباره جزئیات این طرح توضیح می‌دهد. به گفته خانم زرآبادی کل فرآیند زنجیره تولید خودرو ازجمله تأمین مواد اولیه، مشکلات قطعه سازان و خدمات پس از فروش موردبررسی قرار می‌گیرد.

  ۹۵ مشاهده ۴۱:۱۰
 • زیر و بم بازار خودرو

  تقاطع برنامه ای است که هر هفته به بررسی بازار خودرو، تغییر و تحولات این بازار و اخبار و حاشیه های خودروسازان می پردازد. اگر به این حوزه علاقه مند هستید و یا قصد خرید و فروش خودرو دارید، دیدن این برنامه را از دست ندهید.

  ۱۲۱ مشاهده ۴۰:۵۳
 • چه عواملی بازار خودرو را تحت تأثیر قرار داده است؟

  بازار خودرو در دو ماه اخیر روند نزولی داشته که عوامل این موضوع و کاهش قیمت خودرو در این قسمت از برنامه «تقاطع» مورد بررسی قرار می‌گیرد.

  ۴۲۱ مشاهده ۳۹:۵۹
 • چالش تولید خودرو پس از خروج چینی‌ها از ایران

  پاسخ معاون ایران‌خودرو به گلایه خریداران هایما، بررسی درخواست خودروسازان برای معافیت از نصب فیلتر دوده خودروهای سنگین و بررسی چالش‌های خودروسازان خصوصی از بازار ایران مهم‌ترین بخش‌های این قسمت از برنامه «تقاطع» است

  ۲۲۱ مشاهده ۰۰:۰۰
 • «پژو» پارسال دوست، امسال آشنا

  پژو اولین شرکت خودرویی بود که در دوران پسابرجام به ایران آمد و اولین شرکتی هم بود که با خروج آمریکا ازبرجام از کشور خارج شد. بررسی حضور جدی پژو در ایران و چرایی ترک زودهنگام ایران توسط این خودروساز فرانسوی بخش مهم این قسمت برنامه «تقاطع» است. به نظر می رسد اگر تحریم ها رفع بشود شاید شرکت های بزرگتری از پژو و رنو خواهان حضور در بازار ایران باشند اما در این شرایط که بخش بزرگی از صنعت قطعه سازی و زیرساخت های صنعت خودروی ما با سیستم های پژو و رنو عجین شده اند، حضور آنها باعث می شود با شرایط بهتری بتوانیم به زنجیره تولید برگردیم. دوربین «تقاطع» این هفته هم با گلایه خریداران هایما شروع می شود و با نمایش تصاویر ارسالی از طرف مخاطبان و ویدئویی جذاب برای آنها که قصد سفر دارند تمام می شود. سرنوشت ترخیص خودروهای دپو شده در گمرک و گزارشی از وضعیت بازار خودرو، موضوعات دیگر بخش اول برنامه بود.

  ۲۱۳ مشاهده ۴۰:۱۶
 • شرکت رنو در ایران | یک سالگی تحریم صنعت خودرو سازی ایران

  حضور شرکت رنو در ایران، می توانست مولد کیفیت و رقابت در صنعت خودروسازی ایران باشد. در گفت و گو با کامران علیمرادی، مدیر پروژه شرکت رنو در ایران، به موانع و چالش های ادامه حیات رنو و تحریم صنعت خودروسازی در ایران خواهیم پرداخت.

  ۲۷۱ مشاهده ۴۵:۴۹
 • متهمان اخلال در بازار خودرو

  این قسمت از برنامه تقاطع، با حضور کارشناسان و مهمان برنامه، آقای داود میرخانی رشتی،اتفاقات پیرامون متهمان اخلال در بازار خودرو را مورد بررسی قرار می دهد.

  ۲۱۸ مشاهده ۴۳:۲۶
 • تبعات خروج شرکای خارجی از صنعت خودرو

  این قسمت از برنامه تقاطع،با حضور کارشناسان و مهمان برنامه، آقای امیرحسن کاکایی،تبعات خروج شرکای خارجی از صنعت خودرو را مورد بررسی قرار می دهد.

  ۱۴۳ مشاهده ۴۳:۴۱