پخش زنده پخش زنده اکو ایران

متراژ

این برنامه تحولات بازار مسکن را پوشش می‌دهد و شامل بخش های مختلفی بوده که در آن به تحلیل و بررسی اتفاقات و رویدادهای مهم این بازار و پیش بینی روند آتی آن می‌پردازد. سر دبیر و مجری این برنامه آقای فرید قدیری است و به مدت 30 دقیقه پخش می‌شود.

 • کاهش قیمت مسکن اتفاق می افتد ؟

  مسیر کاهش قیمت مسکن فراهم شده است. عواملی که در دو سال و نیم اخیر انرژی لازم برای جهش قیمت مسکن را از بیرون این بازار ایجاد کردند اکنون تغییر نقش داده اند و شرایط را برای بازگشت قیمت آپارتمان مهیا کرده اند.

  ۸۳۶ مشاهده ۲۰:۰۴
 • فرق بازار مسکن ایران و آمریکا و استرالیا

  بازار مسکن در ایران و بخصوص در شهرهای بزرگ کشور در دوره هایی با «نوسانات شدید قیمتی» همراه می شود و التهابات جهش، قدرت خرید مصرف کننده را برای چند سال به عقب می راند.

  ۵۷۸ مشاهده ۱۹:۰۰
 • کیش به محتکران مسکن

  با عقب گرد قیمت در بازارهای موازی مسکن، قیمت خانه و آپارتمان چه سرنوشتی پیدا می کنند؟

  ۱,۷۱۱ مشاهده ۱۸:۴۸
 • حرکت بعدی قیمت مسکن چیست؟

  حرکت بعدی قیمت مسکن چگونه است؟ مسیر رشد قیمت مسکن در ماه گذشته دوباره به سمت صعود بیشتر تغییر کرد. این سوال الان در بین خریدار و فروشنده ملک مطرح است که این بازار چرا برخلاف سایر بازارها حرکت می کند؟ آیا اصل این پرسش درست است؟! فرید قدیری و نرگس رزبان درباره مسیر آینده قیمت مسکن توضیح می دهند

  ۲,۶۳۱ مشاهده ۱۸:۲۷
 • طرح «یک زمین به هر خانوار ایرانی»

  مجلس طرح جدیدی برای تعادل بخشی در بازار مسکن در دست تهیه دارد. آنطور که یکی از نمایندگان اعلام کرده نقشه جدید مجلس از طریق واگذاری یک قطعه زمین به هر خانوار ایرانی قرار است پیاده سازی شود.

  ۱,۵۱۹ مشاهده ۲۰:۰۸
 • بازار مسکن دارای حباب است ؟

  اطلاعات رسمی از اوضاع قیمت و اجاره مسکن در شهر تهران بیانگر وجود حباب در این بازار است.

  ۶,۵۹۶ مشاهده ۳۴:۴۹
 • طبقه فریبنده بازار مسکن در زمان جهش

  رفتار بساز و بفروش ها چگونه به تعمیق رکود مسکن منجر می شود؟

  ۹۵۸ مشاهده ۲۳:۴۰
 • جنوب تهران برای خرید مسکن مناسب است؟

  فقط یک‌ منطقه شاخص در تهران، ماه گذشته دچار افت کاملا محسوس قیمت مسکن شد. دو علت درباره این رویداد معنادار مطرح است. از آن طرف، سرمایه‌گذاران ملکی سراغ مناطق پایین‌شهر رفته‌اند. با کدام خط‌کش بازار می‌توان مسیر فعلی خریداران آپارتمان را از بابت «انتخاب درست» صحت‌سنجی کرد؟ برنامه متراژ را ببینید تا جواب این پرسش‌ها را دریافت کنید

  ۱,۰۹۶ مشاهده ۱۹:۲۴