شاخص

در این برنامه به مسائل بازار بورس از زوایای مختلف پرداخته می‌شود و با تحلیل اخبار و روندهای گذشته بازار سعی می‌شود تا چشم‌انداز آتی بازار واکاوی شود. سر دبیر این برنامه بهزاد بهمن نژاد و مجری آن سرکار خانم هدیه لطفی است. این برنامه به مدت 30 دقیقه پخش می‌شود.

 • شکستن ابر کانال 300 هزار بورس چگونه اتفاق افتاد؟

  برنامه امروز شاخص دو محور اصلی دارد. در بخش اول برنامه و با حضور هدیه لطفی، کارشناس بورس به بررسی تداوم روند صعودی بازار سرمایه در هفته اخیر پرداخته می‌شود و دلایل زمینه‌ای عبور شاخص کل بورس از ابرکانال 300 هزار واحدی برشمرده می‌شود. در بخش دوم برنامه و با حضور دو کارشناس دیگر موضوع افزایش سرمایه شرکت‌های بورسی از طریق تجدید ارزیابی دارایی‌ها به بحث گذاشته می‌شود و محمد نوربخش با همراهی مهدی زردوغی به دلایل و نتایج این شکل افزایش سرمایه‌ها می‌پردازند و در قسمت پایانی پیش‌بینی خود از روند صعودی بورس در ماه‌های اخیر را بیان می‌کنند.

  ۳۷:۲۶
 • بازار سهام در نیمه دوم سال 98 به کدام سمت می‌رود؟

  اوضاع بورس در هفته گذشته چطور بود؟ آیا بورس در هفته گذشته تغییری به خود دید؟ عوامل تأثیرگذار بر روند بازار سهام چیست؟ این‌ها برخی از سؤالاتی است که کارشناسان در این قسمت از برنامه «شاخص» به آن پاسخ می‌دهند.

  ۴۰:۳۴
 • بررسی قوانین و دستورالعمل های جدید بازار پایه فرابورس (2)

  این قسمت از شاخص ، قوانین و دستورالعمل های جدید بازار پایه فرابورس را بررسی می کند.

  ۲۰:۴۴
 • بررسی قوانین و دستورالعمل های جدید بازار پایه فرابورس(1)

  این قسمت از شاخص ، قوانین و دستورالعمل های جدید بازار پایه فرابورس را بررسی می کند.

  ۳۹:۱۴
 • سامانه معاملاتی بورس

  این قسمت از شاخص ، سامانه معاملاتی بورس و مشکلات این سامانه را مورد بررسی قرار می دهد.

  ۳۹:۰۵
 • اوراق بدهی - اسناد خزانه

  این قسمت از شاخص به معرفی و شناخت کلی از اوراق بدهی، اوراق دولتی و شرکتی پرداخته و نگاهی دقیق به اسناد خزانه اسلامی دارد.

  ۳۶:۱۵
 • پیش بینی سود شرکت های بورسی

  این قسمت از برنامه شاخص علاوه بر توضیح نسبت P/E ، به پیش بینی سود شرکت های بورسی نیز می پردازد.

  ۳۹:۱۱
 • بررسی نسبت های ارزش گذاری و حبابی شدن بازار سهام

  این قسمت از برنامه به سوالاتی از قبیل آیا بازار سهام حبابی شده است؟ و حباب‌سنج‌های بورس تهران چه می‌گویند؟ پاسخ می‏‏دهد .

  ۳۹:۱۰