پخش زنده پخش زنده اکو ایران

شاخص

در این برنامه به مسائل بازار بورس از زوایای مختلف پرداخته می‌شود و با تحلیل اخبار و روندهای گذشته بازار سعی می‌شود تا چشم‌انداز آتی بازار واکاوی شود. سر دبیر این برنامه بهزاد بهمن نژاد و مجری آن سرکار خانم هدیه لطفی است. این برنامه به مدت 30 دقیقه پخش می‌شود.

 • تداوم هجوم نقدینگی و سهامداران خرد به بازار سرمایه

  تحلیل سیل ورود نقدینگی به بازار سرمایه موضوع اصلی این قسمت از برنامه «شاخص» است که با رویکردی کارشناسی به رشد چشمگیر معاملات به‌ویژه هجوم سرمایه‌های جدید و سهامداران خرد به بازار می‌پردازد.

  ۳۳:۰۳
 • سهام و سهامداران لب بر تیغ اینترنت

  آسیب‌شناسی سیگنال فروشی در بازار سهام محور این قسمت از برنامه «شاخص» است. همچنین در این برنامه به سؤال‌هایی چون چرا عرضه‌های اولیه با رکوردشکنی همراه است؟ و فضای مجازی چه پیامدهایی برای بورس داشته و دارد؟ پاسخ داده می‌شود.

  ۳۹:۵۵
 • پیشروی معقول بورس و امیدواری به آینده

  «فرهنگ حسینی» و «پشوتن مشهوری نژاد» در این قسمت از برنامه «شاخص» معتقدند بورس هنوز حبابی ندارد و با توجه به احتمال ثبات سیاسی طی شش ماه آینده می‌تواند به رشد آرام خود به سمت کانال 400 هزار واحد ادامه دهد.

  ۰۰:۰۰
 • شکستن ابر کانال 300 هزار بورس چگونه اتفاق افتاد؟

  برنامه امروز شاخص دو محور اصلی دارد. در بخش اول برنامه و با حضور هدیه لطفی، کارشناس بورس به بررسی تداوم روند صعودی بازار سرمایه در هفته اخیر پرداخته می‌شود و دلایل زمینه‌ای عبور شاخص کل بورس از ابرکانال 300 هزار واحدی برشمرده می‌شود. در بخش دوم برنامه و با حضور دو کارشناس دیگر موضوع افزایش سرمایه شرکت‌های بورسی از طریق تجدید ارزیابی دارایی‌ها به بحث گذاشته می‌شود و محمد نوربخش با همراهی مهدی زردوغی به دلایل و نتایج این شکل افزایش سرمایه‌ها می‌پردازند و در قسمت پایانی پیش‌بینی خود از روند صعودی بورس در ماه‌های اخیر را بیان می‌کنند.

  ۳۷:۲۶
 • بازار سهام در نیمه دوم سال 98 به کدام سمت می‌رود؟

  اوضاع بورس در هفته گذشته چطور بود؟ آیا بورس در هفته گذشته تغییری به خود دید؟ عوامل تأثیرگذار بر روند بازار سهام چیست؟ این‌ها برخی از سؤالاتی است که کارشناسان در این قسمت از برنامه «شاخص» به آن پاسخ می‌دهند.

  ۴۰:۳۴
 • بررسی قوانین و دستورالعمل های جدید بازار پایه فرابورس (2)

  این قسمت از شاخص ، قوانین و دستورالعمل های جدید بازار پایه فرابورس را بررسی می کند.

  ۲۰:۴۴
 • بررسی قوانین و دستورالعمل های جدید بازار پایه فرابورس(1)

  این قسمت از شاخص ، قوانین و دستورالعمل های جدید بازار پایه فرابورس را بررسی می کند.

  ۳۹:۱۴
 • سامانه معاملاتی بورس

  این قسمت از شاخص ، سامانه معاملاتی بورس و مشکلات این سامانه را مورد بررسی قرار می دهد.

  ۳۹:۰۵