کرور

در این برنامه با ساخت بخش‌های مختلف به تحلیل اخبار و روندهای قیمتی بازار ارز و طلا پرداخته شده و سعی می‌شود تا پیش‌بینی قابل اتکایی از بازار را به دست مخاطب دهد. سردبیر این برنامه آقای مهدی نوروزیان و مجری آن سرکار خانم المیرا ابوالفتحی است. این برنامه به مدت 30 دقیقه پخش می‌شود.

 • حال و آینده دلار

  بررسی بازار ارز در هفته گذشته و تحلیل بلندمدت سیر نوسان دلار و پیش‌بینی آینده بازار به همراه تشریح انواع تحلیل‌ها در بازار سرمایه و ارز، بخش‌های مختلف این قسمت از برنامه «کرور» است.

  ۳۳:۳۵
 • بررسی الگوی حرکتی بازار ارز در پاییز

  بررسی الگوی حرکتی احتمالی بازار ارز در نیمه دوم سال، موضوع بخش اول برنامه «کرور» است. در بخش اسکناس‌ها به فلسفه تصاویر مختلف روی اسکناس‌ها پرداخته می‌شود و بخش پایانی هم به گفتگو با معاون اسبق بانک مرکزی درباره پرتال ارزی اختصاص داده شده است.

  ۳۶:۵۹
 • دلار؛ فارغ ز غوغای جهان

  تحولات بازار ارز، بررسی نحوه استفاده از مشتقات ارزی و تجربه کشورهای دیگر برای استفاده از این ابزارها ازجمله محورهای این قسمت از برنامه «کرور» است.

  ۳۲:۱۱
 • تاثیر تحولات سیاسی بر نرخ دلار

  تحولات هفتگی بازار ارز و بررسی روند نرخ در 6 ماهه ابتدای سال به همراه موضوع مدیریت منابع و مصارف ارزی با حضور معاون سابق بانک مرکزی، بخش های مختلف این هفته برنامه کرور را تشکیل می دهند.

  ۰۰:۰۰
 • از رفتارشناسی دونالد ترامپ تا بررسی درآمدهای نفتی ایران

  آیا با اخراج جان بولتن، مشاور امنیت ملی رئیس‌جمهور آمریکا، از کاخ سفید رابطه ایران و ایالات‌متحده آمریکا به سمت مذاکره می‌رود؟ اصلاً چقدر خروج بولتن از کاخ سفید در بهبود رابطه ایران و ایالات‌متحده آمریکا نقش دارد؟ پیامدهای خروج این فرد که در جامعه ایران سیاستمداری تندرو شناخته شده در بازار چیست؟ سیاست‌ها و رفتارهای ترامپ فعالین بازار را سردرگم کرده است. این تغییرات و رفتارها چه تحلیلی دارد؟ این‌ها سؤال‌های مهمی است که پاسخش را در این قسمت از برنامه «کرور» می‌توانید ببینید. همچنین مثل همیشه این برنامه نگاهی به بازار سکه و ارز در هفته‌ای که گذشت دارد.

  ۳۹:۰۲
 • بازار ارز زیر سایه مذاکرات سیاسی

  بازار ارز درهفته ای که گذشت چه تغییراتی را پشت سر گذاشت؟ آیا قیمت ارز پایین می‌آید یا سیر صعودی به خود می‌گیرد؟ وضعیت بازار طلا با چه تغییر و تحولاتی روبرو در هفته‌ای که گذشت روبرو شد؟ آیا این اولین بار است که در بازار کشورمان شاهد چنین نوساناتی در بازار ارز هستیم؟ این‌ها بخشی از سؤالاتی است که در این قسمت از برنامه «کرور» کارشناسان به آن پاسخ می‌دهند. همچنین اگر می‌خواهید بدانید که آیا می‌توان نرخ حقیقی ارز را تعیین کرد یا خیر، این برنامه به سؤال شما پاسخ می‌دهد و می‌توانید پای صحبت کارشناسان در این رابطه بنشینید.

  ۳۳:۱۵
 • عوامل اثرگذار بر کاهشی شدن بازار ارز

  این قسمت از برنامه کرور, به بررسی عوامل کاهشی شدن بازار ارز و بازارهای موازی می پردازد.

  ۲۹:۳۸
 • تعقیب نقدینگی در سال 97

  این قسمت از برنامه کرور به مبحث نقدینگی و رابطه آن با پایه پولی می پردازد.

  ۴۶:۳۹