پخش زنده پخش زنده اکو ایران

کرور

در این برنامه با ساخت بخش‌های مختلف به تحلیل اخبار و روندهای قیمتی بازار ارز و طلا پرداخته شده و سعی می‌شود تا پیش‌بینی قابل اتکایی از بازار را به دست مخاطب دهد. سردبیر این برنامه آقای مهدی نوروزیان و مجری آن سرکار خانم المیرا ابوالفتحی است. این برنامه به مدت 30 دقیقه پخش می‌شود.

 • عکس العمل دلار به سهمیه بندی بنزین

  پس از اصلاح نرخ بنزین شاهد نوسان در بازار ارز و شکسته شدن مرز 12800 تومانی نرخ دلاربودیم. در این قسمت از برنامه کرور در بخش اول به تحولات بازار ارز و سکه پرداخته می شود در بخش دوم اظهار نظراتی که در خصوص این تحولات صورت گرفته به ویژه اظهار نظر اینستاگرامی رییس کل بانک مرکزی بررسی می شود و در بخش سوم به ارتباط بین سهمیه بندی بنزین و نرخ ارز اشاره می شود. در این برنامه اشاره می شود که علل افزایش نرخ ارز در پاییز چیست و آیا اغتشاشات اخیر در آن سهمی دارد یا خیر ؟ افزایش نرخ بنزین چه متغیرهایی را در اقتصاد ایران تحت تاثیر قرار می دهد؟

  ۳۶:۵۶
 • خروج بازار ارز از جزیره ثبات؟

  در هفته گذشته دلار کانال جدیدی را تجربه کرد و رئیس کل بانک مرکزی در شبکه اجتماعی اینستاگرام به این نوسان جدید دلار واکنش نشان داد. محور اصلی این برنامه بررسی اظهارنظر رئیس کل بانک مرکزی و همچنین مرور بازار ارز و طلا در هفته ای که گذشت است.

  ۳۱:۲۳
 • کفه ترازو به سمت تقویت پول ملی؟

  در هفته گذشته رئیس کل بانک مرکزی در اظهارنظری روند بازار ارز را در تاریخ منتهی به 13 آبان بررسی کرده است، در این برنامه به بررسی این اظهارنظر و نگاهی به آمار یکسال گذشته در تاریخ منتهی به 13 آبان پرداخته می شود. همچنین در این برنامه با ابزار نمودارها و تکنیک های آماری به بازار ارز نگاه می شود و آینده این بازار پیش بینی می شود.

  ۳۲:۱۳
 • خبر اخذ مالیات از سود سپرده ها چه بود و چه انعکاسی در رسانه ها داشت؟

  بررسی روند بازار ارز در هفته گذشته، اخذ مالیات از سود سپرده ها و در نهایت تحلیل اظهار نظر رئیس کل بانک مرکزی در مورد روند بازار ارز از جمله محورهای این قسمت از برنامه کرور است.

  ۳۶:۴۸
 • حال و آینده دلار

  بررسی بازار ارز در هفته گذشته و تحلیل بلندمدت سیر نوسان دلار و پیش‌بینی آینده بازار به همراه تشریح انواع تحلیل‌ها در بازار سرمایه و ارز، بخش‌های مختلف این قسمت از برنامه «کرور» است.

  ۳۳:۳۵
 • بررسی الگوی حرکتی بازار ارز در پاییز

  بررسی الگوی حرکتی احتمالی بازار ارز در نیمه دوم سال، موضوع بخش اول برنامه «کرور» است. در بخش اسکناس‌ها به فلسفه تصاویر مختلف روی اسکناس‌ها پرداخته می‌شود و بخش پایانی هم به گفتگو با معاون اسبق بانک مرکزی درباره پرتال ارزی اختصاص داده شده است.

  ۳۶:۵۹
 • دلار؛ فارغ ز غوغای جهان

  تحولات بازار ارز، بررسی نحوه استفاده از مشتقات ارزی و تجربه کشورهای دیگر برای استفاده از این ابزارها ازجمله محورهای این قسمت از برنامه «کرور» است.

  ۳۲:۱۱
 • تاثیر تحولات سیاسی بر نرخ دلار

  تحولات هفتگی بازار ارز و بررسی روند نرخ در 6 ماهه ابتدای سال به همراه موضوع مدیریت منابع و مصارف ارزی با حضور معاون سابق بانک مرکزی، بخش های مختلف این هفته برنامه کرور را تشکیل می دهند.

  ۰۰:۰۰