پخش زنده پخش زنده اکو ایران

ویزور

این برنامه با مرور هفتگی بازارهای جهانی چون نفت و سهام مهم ترین تحولات اقتصاد جهانی را مورد بررسی قرار می دهد. سردبیر این برنامه آقای مهدی نوروزیان و مجری آن سرکار خانم زینب طاری است و در مدت ۳۰ دقیقه پخش می شود.

فیلتر

مهمان برنامه

موضوع برنامه

 • کاهش تلاطم بازارها در پی فروکش بحران منطقه ای

  رکوردشکنی بورس امریکا و اثرات داده های اقتصادی بر روی بازارهای مالی جهان موضوع اصلی این قسمت از برنامه ویزور است. همچنین طبق روال هر هفته مهم‌ترین تحولات بازارهای مالی و کالایی مورد بررسی قرار می گیرد.

  ۲۴:۴۷
 • پایان خوش بازارهای جهانی در فضای تردید

  بررسی قیمت جهانی نفت و واکنش بازارهای انرژی موضوع اصلی این قسمت از برنامه ویزور است. همچنین در این برنامه تحولات بازارهای مالی، بازار طلا و شاخص ریچموند مورد بررسی قرار گرفته است.

  ۳۱:۲۹
 • واکنش بازارهای مالی به توافق تجاری

  بررسی تحولات بازارهای کالایی در هفته گذشته، وضعیت و واکنش بازارهای مالی به توافق تجاری چین و آمریکا و نتایج حاصل از انتخابات مجلس عوام بریتانیا و پیروزی حزب محافظه کار از موضوعات محوری این قسمت از ویزور می‌باشد.

  ۲۸:۱۷
 • بازارهای جهانی در انتظار شوک‌های بزرگ

  تحولات بازارهای مالی، قیمت جهانی نفت و علت سقوط بهای نفت موضوع اصلی این قسمت از برنامه ویزور است. همچنین در این برنامه عرضه اولیه آرامکو به عنوان بزرگترین عرضه اولیه تاریخ مورد بررسی قرار گرفته است.

  ۳۴:۲۴
 • علائم کاهش نگرانی در بازارهای جهانی؟

  نشانه های خوش بینی سرمایه گذاران در بازارهای مالی و قیمت جهانی نفت و بازارهای کالایی از جمله موضوعاتی است که در این قسمت از برنامه ویزور درباره آن صحبت می شود.

  ۳۲:۳۲
 • سیاست فدرال رزرو و اثرات آن بر بازارهای مالی

  سیاست فدرال رزرو و اثرات این سیاست روی بازارهای مالی موضوع اصلی این قسمت از برنامه ویزور است. همچنین طبق روال هر هفته قیمت بازارهای جهانی و مهم‌ترین تحولات بازارهای مالی مورد بررسی قرار می گیرد.

  ۳۵:۰۲
 • جشن زود‌هنگام بازار‌های جهانی

  بررسی رشد قیمت جهانی نفت و به طبع آن سایر بازار‌های کالایی، جزئیات جنگ تجاری، مهمترین وقایع بازارهای مالی در هفته گذشته و چند و چون نشست اپک و گزارش بانک‌جهانی در ویزور این هفته بررسی خواهد شد.

  ۳۳:۴۸
 • زنگ هشدار داده‌های کلان در گوش اقتصاد جهانی

  روند بازارهای کالایی، قیمت جهانی نفت و حواشی بازارهای مالی از جمله مباحث مطرح شده در این قسمت از برنامه «ویزور» است. اگر پیگیر جزئیات نشست خبری رئیس فدرال رزرو آمریکا هستید و می‌خواهید در جریان تحلیل‌ها و پیش‌بینی‌هایی این موضوع قرار بگیرد، این قسمت را از دست ندهید.

  ۳۳:۰۵