ویزور

این برنامه با مرور هفتگی بازارهای جهانی چون نفت و سهام مهم ترین تحولات اقتصاد جهانی را مورد بررسی قرار می دهد. سردبیر این برنامه آقای مهدی نوروزیان و مجری آن سرکار خانم زینب طاری است و در مدت ۳۰ دقیقه پخش می شود.

فیلتر

مهمان برنامه

موضوع برنامه

 • بازارهای جهانی در انتظار شوک‌های بزرگ

  تحولات بازارهای مالی، قیمت جهانی نفت و علت سقوط بهای نفت موضوع اصلی این قسمت از برنامه ویزور است. همچنین در این برنامه عرضه اولیه آرامکو به عنوان بزرگترین عرضه اولیه تاریخ مورد بررسی قرار گرفته است.

  ۳۴:۲۴
 • علائم کاهش نگرانی در بازارهای جهانی؟

  نشانه های خوش بینی سرمایه گذاران در بازارهای مالی و قیمت جهانی نفت و بازارهای کالایی از جمله موضوعاتی است که در این قسمت از برنامه ویزور درباره آن صحبت می شود.

  ۳۲:۳۲
 • سیاست فدرال رزرو و اثرات آن بر بازارهای مالی

  سیاست فدرال رزرو و اثرات این سیاست روی بازارهای مالی موضوع اصلی این قسمت از برنامه ویزور است. همچنین طبق روال هر هفته قیمت بازارهای جهانی و مهم‌ترین تحولات بازارهای مالی مورد بررسی قرار می گیرد.

  ۳۵:۰۲
 • جشن زود‌هنگام بازار‌های جهانی

  بررسی رشد قیمت جهانی نفت و به طبع آن سایر بازار‌های کالایی، جزئیات جنگ تجاری، مهمترین وقایع بازارهای مالی در هفته گذشته و چند و چون نشست اپک و گزارش بانک‌جهانی در ویزور این هفته بررسی خواهد شد.

  ۳۳:۴۸
 • زنگ هشدار داده‌های کلان در گوش اقتصاد جهانی

  روند بازارهای کالایی، قیمت جهانی نفت و حواشی بازارهای مالی از جمله مباحث مطرح شده در این قسمت از برنامه «ویزور» است. اگر پیگیر جزئیات نشست خبری رئیس فدرال رزرو آمریکا هستید و می‌خواهید در جریان تحلیل‌ها و پیش‌بینی‌هایی این موضوع قرار بگیرد، این قسمت را از دست ندهید.

  ۳۳:۰۵
 • تاریک روشنای استیضاح ترامپ بر بازارها

  روند بازارهای کالایی، قیمت جهانی نفت و حواشی بازارهای مالی از جمله مباحث مطرح شده در این قسمت از برنامه «ویزور» است. اگر پیگیر ماجرای استیضاح ترامپ هستید و می‌خواهید متوجه تأثیر این اتفاق روی بازارهای مالی شوید، این قسمت را از دست ندهید.

  ۳۹:۵۶
 • سرنوشت قیمت نفت و بازارهای جهانی بعد از آرامکو

  چشم‌انداز مثبت طلا در آینده و رصد تحولات حمله به آرامکو، جنگ تجاری بین آمریکا و چین و همین‌طور بررسی چرایی افزایش نرخ اوراق ریپو و کاهش نرخ بهره فدرال رزرو برای دومین بار در یک سال مهم‌ترین بخش‌های این قسمت برنامه «ویزور» است.

  ۰۰:۰۰
 • عواقب حمله به پالایشگاه نفت عربستان برای بازارها

  حمله به آرامکو عربستان یعنی بزرگترین شرکت تولید کننده نفت جهان وتاثیر آن بر وضعیت بازارهای جهانی محور برنامه این هفته «ویزور» است. تحولات قیمت نفت و ارائه تحلیلی دقیق از اوضاع‌ و احوال بازارهای جهانی و منطقه‌ای، روند بازارهای کالایی و جزئیات نشست بانک مرکزی اتحادیه اروپا موضوعات دیگر این برنامه است. اگر جزو فعالان اقتصادی هستید و یا به بازارهای جهانی علاقه‌ دارید و می‌خواهید در جریان آخرین تغییر و تحولات این بازارها به ویژه بعد از حمله به پالایشگاه نفت عربستان قرار بگیرید، این قسمت از برنامه «ویزور» را از دست ندهید.

  ۳۲:۴۰