پخش زنده پخش زنده اکو ایران

ویزور

این برنامه با مرور هفتگی بازارهای جهانی چون نفت و سهام مهم ترین تحولات اقتصاد جهانی را مورد بررسی قرار می دهد. سردبیر این برنامه آقای مهدی نوروزیان و مجری آن سرکار خانم زینب طاری است و در مدت ۳۰ دقیقه پخش می شود.

فیلتر

مهمان برنامه

موضوع برنامه

 • تاریک روشنای استیضاح ترامپ بر بازارها

  روند بازارهای کالایی، قیمت جهانی نفت و حواشی بازارهای مالی از جمله مباحث مطرح شده در این قسمت از برنامه «ویزور» است. اگر پیگیر ماجرای استیضاح ترامپ هستید و می‌خواهید متوجه تأثیر این اتفاق روی بازارهای مالی شوید، این قسمت را از دست ندهید.

  ۳۹:۵۶
 • سرنوشت قیمت نفت و بازارهای جهانی بعد از آرامکو

  چشم‌انداز مثبت طلا در آینده و رصد تحولات حمله به آرامکو، جنگ تجاری بین آمریکا و چین و همین‌طور بررسی چرایی افزایش نرخ اوراق ریپو و کاهش نرخ بهره فدرال رزرو برای دومین بار در یک سال مهم‌ترین بخش‌های این قسمت برنامه «ویزور» است.

  ۰۰:۰۰
 • عواقب حمله به پالایشگاه نفت عربستان برای بازارها

  حمله به آرامکو عربستان یعنی بزرگترین شرکت تولید کننده نفت جهان وتاثیر آن بر وضعیت بازارهای جهانی محور برنامه این هفته «ویزور» است. تحولات قیمت نفت و ارائه تحلیلی دقیق از اوضاع‌ و احوال بازارهای جهانی و منطقه‌ای، روند بازارهای کالایی و جزئیات نشست بانک مرکزی اتحادیه اروپا موضوعات دیگر این برنامه است. اگر جزو فعالان اقتصادی هستید و یا به بازارهای جهانی علاقه‌ دارید و می‌خواهید در جریان آخرین تغییر و تحولات این بازارها به ویژه بعد از حمله به پالایشگاه نفت عربستان قرار بگیرید، این قسمت از برنامه «ویزور» را از دست ندهید.

  ۳۲:۴۰
 • روایت‌هایی از بازارهای جهانی در هفته‌ای که گذشت

  روند فعالیت بازارهای جهانی، افزایش بهای نفت خام، ازجمله موضوعاتی است که در برنامه «ویزور» درباره آن بحث و تبادل‌نظر می‌شود. تحلیل بازارهای جهانی در هفته‌ای که گذشت، مقایسه قیمت نفت با هفته‌های گذشته و ارائه تحلیلی دقیق از اوضاع‌واحوال بازارهای جهانی ازجمله مواردی است که در این برنامه به شما ارائه می‌شود. اگر جزو فعالین اقتصادی هستید و یا به بازارهای جهانی علاقه‌ دارید و می‌خواهید در جریان آخرین تغییر و تحولات این بازارها قرار بگیرید، برنامه «ویزور» را از دست ندهید.

  ۳۷:۳۳
 • پناهگاه های امن در رکود اقتصادی

  در این قسمت از ویزور، به کاهش بهای نفت خام در هفته گذشته، علت قرار گرفتن کاهش نفت خام در دستور کار بانک های مرکزی و معادلات رشد شاخص دلار و افت قیمتی طلا می پردازد.

  ۳۳:۰۸
 • تکمیل تدریجی پازل رکود جهانی

  این قسمت ویزور، رکود و چشم انداز اقتصاد جهانی، داده های پولی و مالی امریکا و کاهش نرخ در بازارهای کالایی و نفت خام را مورد بررسی قرار می گیرد.

  ۲۹:۵۰
 • تحولات بازارهای مالی با نگاه ویژه به اقتصادهای نوظهور

  این قسمت ویزور به تحولات بازار مواد خام و ریزش های بزرگ بازارهای مالی پرداخته و اقتصادهای نوظهور و مورد خاص آرژانتین را بررسی کرده است.

  ۲۸:۵۵
 • جنگ ارزی

  این قسمت ویزور به روند بازارهای مالی و کالایی، روند قیمت طلا و رکوردشکنی در هفته گذشته پرداخته و سیاست های پولی و آتش افروزی چین در جنگ ارزی را بررسی کرده است.

  ۴۳:۳۳