پخش زنده پخش زنده اکو ایران

توسعه دانش

گروه رسانه ای دنیای اقتصاد ، با درک نیازِ سازمان ها ، آموزش سازمانی را با نام «آموزشیار سازمانی» در 6 حوزه ی تخصصی شامل: مدیریت چابک، مدیریت پروژه، مدیریت کسب و کار، بازرگانی، بازاریابی و فروش، مهارت های کسب  و کار و کارآفرینی و مراودات و مهارت های بین المللی در پیش گرفته است.

فیلتر

مهمان برنامه

موضوع برنامه

 • بسته جامع آموزشی مدیریت پروژه نوین براساس PMBOK۷-۲۰۲۱

  استاندارد مدیریت پروژه‌ در ابعاد و حوزه‌های جدید، در حال توسعه است و موسسه PMI به‌عنوان مرجع اصلی مدیریت پروژه در دنیا نیز تغییرات زیادی را در دستور استاندارد جدید خود یا PMBOK ۷‌ قرار داده است.

  ۵۲ مشاهده ۲۴:۵۲
 • مجموعه دوره های مدیریت پروژه

  دنیای مدیریت پروژه امروز با دنیای مدیریت پروژه در دهه های گذشته، تغییرات بسیاری نموده است. مدیریت پروژه های تحول دیجیتال در حوزه های IOT، بلاک چین، رایانش ابری و سایر حوزه های دیجیتال، دنیای جدیدی از پروژه ها وعملیات پرریسک، پرچالش و پرتغییر است. در چنین فضائی، دیگر نمی توان به روش های سنتی و منسوخ شده مدیریت پروژه، متکی بود.

  ۵۱ مشاهده ۰۰:۵۳
 • ناگفته های تحلیل داده در کسب و کارها

  تحلیل هوشمندانه و داده محور کسب و کار، فرایند تبدیل داده به اطلاعات تصمیم ساز در کسب و کار است.

  ۱۱۷ مشاهده ۳۸:۱۱
 • تحلیل کسب و کار؛ بهینه سازی، توسعه، هوشمندسازی/ مدیریت چابک و مدیریت پروژه نوین در بستر آموزش حرفه ای

  تحلیل کسب و کار، سه حوزه بهینه سازی -توسعه -هوشمند سازی کسب و کار را شامل می شود. همچنین برای چابک سازی سازمان، بکارگیری متدها-چارچوب ها و رویکردهای چابکی مانند اسکرام-کانبان-ناب و ... ضروری است. ضمن اینکه اصول و مدیریت پروژه نوین براساس استاندارد PMBOK ۷ تجربه جدیدی است برای مدیران پروژه ها بمنظور مدیریت حرفه ای پروژه ها در عصر پرتغییر، پرریسک و پرچالش امروزی

  ۱۲۵ مشاهده ۲۵:۰۷
 • معرفی بسته جامع آموزشی تحلیل کسب و کار بر اساس استاندارد BABOK و اخذ مدرک بین المللی متخصص حرفه ای کسب و کار

  تحلیلگران برای اجرای فرآیند تحلیل در حوزه کسب وکار، سازمان، سیستم ها، توسعه نرم افزارها و … از استانداردها و روش های مختلفی استفاده می کنند. یکی از این استانداردها، BABOK است. بسته جامع آموزشی تحلیل کسب و کار بر اساس استاندارد BABOK و اخذ مدرک بین المللی متخصص حرفه ای کسب و کار

  ۲۳۲ مشاهده ۱۲:۳۷
 • بسته جامع آموزشی ( مدیریت کسب و کار ، مدیریت چابک و مدیریت پروژه)

  بسته جامع آموزشی ( مدیریت کسب و کار ، مدیریت چابک و مدیریت پروژه) به سازمانها کمک می کند تا بتوانند هرم کسب و کارهای امروزی را در سه حوزه مدیریت کسب و کار ، چابک سازی کسب و کار و مدیریت حرفه ای پروژه ها و عملیات کسب و کار بصورت حرفه ای پیاده سازی کنند.

  ۱۶۸ مشاهده ۰۴:۵۴
 • آشنایی با بسته جامع آموزشی

  مدیریت کسب و کار، عبارت است از تجزیه و تحلیل کسب و کار، جهت سازمان­دهی درست منابع و انجام تغییرات بهینه بمنظور ایجاد مزیت رقابتی برای کسب و کارها در شرایط پرتغییر و پرچالش کنونی است.هدف کلیدی در مدیریت کسب و کار، بررسی دقیق فرصت ها و چالش های سازمان، ریشه مشکلات و یا مسائل وارائه راهکار ارزشمند و بهینه می باشد .

  ۳۰۱ مشاهده ۰۰:۵۴