پخش زنده پخش زنده اکو ایران

توسعه دانش

گروه رسانه ای دنیای اقتصاد ، با درک نیازِ سازمان ها ، آموزش سازمانی را با نام «آموزشیار سازمانی» در 6 حوزه ی تخصصی شامل: مدیریت چابک، مدیریت پروژه، مدیریت کسب و کار، بازرگانی، بازاریابی و فروش، مهارت های کسب  و کار و کارآفرینی و مراودات و مهارت های بین المللی در پیش گرفته است.

فیلتر

مهمان برنامه

موضوع برنامه

 • مشتری محوری، تجربه و سفر دیجیتال مشتری

  تجربه مشتری مثبت برای موفقیت در کسب و کار بسیار مهم است؛ زیرا مشتری خوشحال، مشتری است که پتانسیل تبدیل شدن به مشتری وفادار را دارد و می تواند به افزایش درآمد کسب و کار شما کمک کند.

  ۱۸۰ مشاهده ۲۷:۰۸
 • تدوین مدل کسب و کار نوآورانه و اخلالگر (رویکرد تحول دیجیتال)

  چالش اصلی تحول دیجیتال آن است که احتمال شکست آن بالاست. تحقیقات بین المللی (گروه مک کینزی و ....) نشان می دهد که میزان موفقیت تحول دیجیتال کمتر از ۳۰٪ می باشد.از سوی دیگر ،مدل های کسب و کار با رویکرد تحول دیجیتال، تلاش دارند تا اگر نمی توانند موفقیت تحول دیجیتال در کسب و کارها را تضمین کنند، حداقل احتمال شکست آن را کاهش دهند.

  ۱۴۵ مشاهده ۲۴:۲۴
 • راهبردهای تغییر فرهنگ سازمان به فرهنگ دیجیتال

  برای تحقق تحول دیجیتال و تغییر فرهنگ سازمان به فرهنگ دیجیتال ، باور داشتن به ارزش های چابک، یک الزام است و نه یک انتخاب.

  ۱۱۲ مشاهده ۲۳:۲۰
 • تحول دیجیتال در کسب و کار

  واحد توسعه دانش گروه رسانه ای دنیای اقتصاد برگزار می کند.

  ۱۶۶ مشاهده ۰۰:۰۰
 • چابک سازی سازمان

  سازمانهای امروزی، تنها محصولات یا خدمات خود را به فروش نمی رسانند، بلکه راه حلهای برآوردن نیازهای واقعی مشتریان را بفروش می رسانند.

  ۳۱۸ مشاهده ۲۱:۳۳
 • مجموعه مدیریت چابک ( مدیریت پروژه چابک)

  با توجه به ضرورتهای مورد نیاز جهت چابکی مدیریت پروژه ها و الزام سازمان های ایرانی به چابک شدن جهت رقابت با شرکتهای داخلی و یا خارجی هدف اصلی از طراحی این دوره بوده است.با آموزش مدیریت پروژه به روش چابک، سازمانها قادر خواهند بود تا نحوه برخورد با مواردی همچون تغییرات سریع و غیر قابل پیش بینی در پروژه، کیفیت مطلوب و انتظار مشتریان از نحوه دریافت سطح مناسبی از خروجی پروژه را فرا گیرند و بتوانند در عرصه های مختلف داخلی و خارجی، موفق ظاهر شوند.

  ۲۳۳ مشاهده ۲۲:۳۱
 • تیزر تبلیغات مدیریت چابک

  سرعت روزافزون تغییرات تکنولوژی و تغییر مداوم نیازمندی های مشتریان از یک سو و فشار چالش ها و ریسک ها (تحریم و ….) از سوی دیگر؛ چالش روز افزون رقابت بین سازمان ها را افزایش داده است. این موارد، سازمان ها را ناگزیر کرده تا بدنبال کسب مزیت های رقابتی جدیدی باشند تا هم بتوانند بر رقبا برتری یابند و هم بتوانند نیازمندی های جدید مشتریان را در اسرع زمان و با کم ترین هزینه، تامین کنند. حصول چنین اهدافی در سایه مفهوم جدیدی به نام «مدیریت چابک» به دست می آید.

  ۱۲۳ مشاهده ۰۱:۰۱
 • تحلیل داده محور کسب و کار

  تحلیل داده محور کسب وکار، فرایند تبدیل داده به اطلاعات تصمیم ساز در کسب و کار است. فرایندی که بینشی ارزشمند را براساس تحلیل درست و هوشمندانه داده، در اختیار مدیران، صاحبان و دست اندرکاران کسب و کار قرار می دهد و به شدت، مورد نیاز کسب و کارهای دانش محور امروزی است!

  ۲۱۲ مشاهده ۲۳:۳۵