پخش زنده پخش زنده اکو ایران

توسعه دانش

گروه رسانه ای دنیای اقتصاد ، با درک نیازِ سازمان ها ، آموزش سازمانی را با نام «آموزشیار سازمانی» در 6 حوزه ی تخصصی شامل: مدیریت چابک، مدیریت پروژه، مدیریت کسب و کار، بازرگانی، بازاریابی و فروش، مهارت های کسب  و کار و کارآفرینی و مراودات و مهارت های بین المللی در پیش گرفته است.

فیلتر

مهمان برنامه

موضوع برنامه

 • تجزیه و تحلیل کسب و کار

  احتمالاً در سازمان خودتان به این چالش برخورده اید که برای مثال برنامه ریزی استراتژیک شما به مشکل برخورده و یا به صورت کامل اجرا نشده باشد.

  ۱۶۳ مشاهده ۱۳:۲۹
 • مدیریت پروژه

  پروژه تلاشی است موقتی در جهت ایجاد رسیدن به اقلام قابل تحویل قابل اندازه گیری (چه از منظر کمی و چه از منظر کیفی) در یک زمانبندی مشخص، با یک هزینه مشخص و داشتن محدودیت های کیفیتی خاص.

  ۲۱۴ مشاهده ۲۲:۵۳
 • مدیریت قرداد آنالیز تاخیرات و مدیریت ادعا ( کلیم )

  بخش دوم

  تأخیر، عمل یا رویدادی است که زمان تعیین شده برای انجام فعالیتی مشخص را طولانی‌تر کند و تحلیل علل و عوامل تاخیرات، یکی از داغ ترین موضوعات مدیریت در کل دنیاست.

  ۱۱۷ مشاهده ۲۹:۰۳
 • مدیریت قرارداد آنالیز تاخیرات و مدیریت ادعا ( کلیم ) بخش اول

  جهت ادعا یا کلیم (Claim)، درخواستی است که از سوی یکی از ذی نفعان با دلایل مستند و یا بعضا غیرمستند، به یک یا بیش از یکی از ذی نفعان اعلام می گردد و در آن درخواست جبران زمان، هزینه و یا هردو می شود. در واقع هر موردی که بین ذی نفعان، محلی از مناقشه بوده و در مورد آن موضوع، بین ذی نفعان اصلی ، اجماع وجود نداشته باشد، کلیم یا ادعا تلقی می گردد.

  ۲۵۷ مشاهده ۱۶:۲۲
 • آخرین تغییرات مدیریت پروژه و ورود استاندارد مدیریت پروژه PMBOK ویرایش ۷

  هدف از برگزاری این دوره، آشنائی شرکت کنندگان با این استاندارد و تغییرات ایجاد شده در PMBOK-V۷ نسبت به نسخه قبلی PMBOK-V۶می باشد.

  ۲۲۷ مشاهده ۲۱:۵۶
 • تغییرات ویرایش هفتم استاندارد PMBOK

  استاندارد PMBOK موسسه PMI، معروف‌ترین، قدیمی‌ترین و کاربردی‌ترین استاندارد جهانی در حوزه مدیریت پروژه است. بنابراین به عنوان یک زبان مشترک برای مدیریت پروژه در سراسر دنیا استفاده می شود.

  ۲۵۷ مشاهده ۲۴:۴۰
 • مدیریت پروژه - فرصت ها و چالش ها

  هدف از این دوره، آشنائی با سیستم مدیریت پروژه، مرور تجربیات، فرصت ها و چالش های انتخاب، طراحی و پیاده سازی سیستم های مدیریت پروژه و بررسی دانش و تجربیات حاصل از پیاده سازی این سیستم ها در شرکت های مختلف می باشد.

  ۲۲۳ مشاهده ۲۴:۳۵
 • بسته جامع آموزشی مدیریت پروژه نوین براساس PMBOK۷-۲۰۲۱

  استاندارد مدیریت پروژه‌ در ابعاد و حوزه‌های جدید، در حال توسعه است و موسسه PMI به‌عنوان مرجع اصلی مدیریت پروژه در دنیا نیز تغییرات زیادی را در دستور استاندارد جدید خود یا PMBOK ۷‌ قرار داده است.

  ۱۵۴ مشاهده ۲۴:۵۲