پخش زنده پخش زنده اکو ایران

دیده بان بورس

فیلتر

مهمان برنامه

موضوع برنامه

 • بورس هفته را چگونه به پایان رساند ؟

  در جریان معاملات امروز شاخص‌کل بورس با رشدی ۱۰ هزار واحدی در کانال یک میلیون پانصد هزار واحدی به کار خود در این هفته پایان داد اما همچنان بیشتر از ۵۲ درصد نمادها در وضعیت صف فروش قرار دارند تا باز هم سهامداران منتظر هفته‌های آتی در بازار بورس باشند

  ۹۱۶ مشاهده ۰۱:۲۰
 • بازار در انتظار تصمیمات درست

  بازار امروز بعد از چندین روز فشار عرضه رنگ تعادل به خود گرفت. می‎توان گفت بسیاری از سهامداران که در این دو ماه جز ضرر چیزی عایدشان نشده است، امیدوار به روزهای آتی مهر ماه هستند تا بتوانند مقداری از ضرر خود را جبران کنند. در این برنامه دیده‎بان بورس، از عبدالرضا عیسوند دعوت کرده‎ایم تا در خصوص الزامات برای رسیدن ثبات به بازار توضیحاتی را ارائه کنند.

  ۳,۳۱۰ مشاهده ۰۵:۳۱
 • آخر هفته امیدوار کننده بورس

  بازار با هفت دهم درصد رشد شاخص به کار خود خاتمه داد. معمولاً نشان داده شده است که جمع شدن تدریجی بازار و افزایش تقاضا در انتهای آن، سهامدارن را امیدوار به روزهای آتی می‌کند.

  ۲,۷۹۷ مشاهده ۰۳:۲۸
 • آینده بورس با نیم نگاهی به دلار و طلا

  بورس از میانه مرداد ماه تا کنون روی خوشی به سهامداران نشان نداده. امروز پایین‎ترین عدد در سه ماه گذشته برای شاخص ثبت شد. از طرفی دلار نیز که از ابتدای سال به دو برابر خود رسیده، روزهای پرالتهابی را سپری می‎کند. وضعیت سکه نیز به دلیل نوسانات بازارها و تغییرات انس طلا، در حال رکورد شکنی است. در برنامه امروز دیده‎بان بورس، از کارشناس برنامه، شهاب موسوی، دعوت کرده‎ایم تا در خصوص آینده بازارها توضیحاتی را به ما ارائه دهد تا بتوانیم تصمیم گیری بهتری را اتخاذ کنیم.

  ۲,۲۸۸ مشاهده ۰۵:۵۵
 • خزان بورس ادامه دارد

  امروز شاخص با ۲۳ هزار واحد ریزش به پایین ترین عدد خود در سه ماه قبل رسید. برخی معتقدند با از دست دادن حمایت شاخص در این محدوده، امکان دارد به سقوط بیشتر شاخص منجر شود. از طرفی ارزش معاملات امروز نسبت به روز گذشته صعود خوبی داشت و وضعیت را برای سهامداران امیدوارکننده‌تر کرد. البته که بازهم بازار سرمایه با خروج پول نسبتا زیادی مواجه بود. در کل باید گفت روزهای نفس‌گیری برای سهامداران در حال گذر است.

  ۳,۵۱۰ مشاهده ۰۵:۱۴
 • بورس کانال یک میلیون و پانصد هزار واحدی را هم از دست می‌دهد

  در جریان معاملات امروز شاخص‌کل بورس باز هم با افتی قابل توجه مواجه شد و بیشتر از ۸۳ درصد نمادها در وضعیت صف فروش کار خود را به پایان رساندند تا همچنان سایه ناامیدی بر روی بازار سرمایه باشد ارزش معاملات خرد نیز در ادامه این روند باز هم با کاهش مواجه شد که نشان‌دهند درصد پایین نقدشوندگی در بازار امروز بود

  ۳,۱۳۳ مشاهده ۰۱:۱۹
 • سریال سردرگمی‌ها در بازار سرمایه

  این روزها بورس جز ناامیدی برای سهامداران حاصلی نداشته است. هر روز بازار منتظر خبر خوشی است تا بتواند دوباره روی خوبش را به فعالان عرضه کند. اما تا اینجا هر چه خبر از حمایت می‌شود، توفیقی برای بازار ندارد. حتی شاخص بورس به گزارش‌های خوب بسیاری از نمادها یا بالارفتن دلار نیز بی اعتنا بوده است. امروز در برنامه دیده‌بان بورس، از کارشناس برنامه، علی جمالی، علل ناکامی این روزهای بازار سرمایه را جویا شده‌ایم.

  ۲,۵۲۳ مشاهده ۱۰:۰۶
 • بگذرد این روزگار تلخ تر از زهر

  بازار امروز سراسر خونین بود و بیش از ۵۰ هزار واحد ریزش داشت. خروج پول و ارزش معاملات نیز به روند نزولی خود ادامه دادند. هنوز صحبت بر سر حمایت از طریق صندوق توسعه ملی در جریان است، باید دید این حمایت ها گرهی از کار بورس باز می کند یا نتیجه ای جز کور شدن این گره ندارد.

  ۲,۸۹۳ مشاهده ۰۴:۲۷