پخش زنده پخش زنده اکو ایران

دیده بان بورس

فیلتر

مهمان برنامه

موضوع برنامه

 • بورس برمدار مثبت

  عرضه‌های سنگین وصف‌های فروش جمع شده‌اند و امروز وضعیت بازار بهتر است. به نظر می‌رسد که بازار در متعادل‌سازی، روزهای مثبت و منفی را پشت سر خواهد گذاشت. جذب نقدینگی ادامه دارد مدار مثبت محتمل است.

  ۰۲:۰۸
 • تحلیل تکنیکالی بازار و افق پیشروی بورس

  سوالی که این روزها بسیار پرسیده میشود این است که با توجه به رفتار متفاوت بازار، امکان تحلیل تکنیکال وجود دارد یا خیر؟ از کدام الگوها در شرایط فعلی بازار میتوان استفاده کرد؟ از مومنتوم فعلی بازار چه نتیجه ای میتوان گرفت؟ آیا اصلاحات صورت گرفته در بهار و ریز اصلاحات دیگر بورس، زمینه رشد را فراهم آورده است؟ آیا بازار در مسیر رسیدن به تارگت های بالاتر قرار دارد؟ افق پیش روی بورس تهران چیست؟

  ۰۴:۵۷
 • آینده بورس زیر سایه اختلالات هسته و سامانه های معاملاتی

  بورس تهران درحالی کار خود را پایان داد که شاخص هم وزن بر خلاف دقایق ابتدایی معاملات، قرمز رنگ شد. رنگی که اختلالات عمده در هسته معاملات و OMS کارگزاری ها نقش اساسی را در شکل گیری آن داشتند...

  ۰۵:۴۷
 • سهامدارن در بورس توجه داشته باشند!!

  هفته جاری در حالی به پایان رسید که شاخص با عبور از سقف روانی یک میلیون و 500 هزار واحد، خیال بسیاری از معامله گران را راحت کرد...

  ۰۳:۴۷
 • عبور شاخص کل بورس از سقف یک میلیون و 500 هزار واحد

  تالار معاملات سهام روز سبز رنگی را برای معامله گران به ثبت رساند. پس از توقف شاخص پشت دیوار روانی یک میلیون و 500 هزار واحدی و دست و پنجه نرم کردن چند روزه، بار دیگر جریان نقدینگی به کمک رشد شاخص آمد... با این حال روند بازار در میان مدت به چه صورت خواهد بود و چه موضوعاتی باید مد نظر سهامداران و معامله گران قرار داشته باشد؟

  ۰۲:۴۶
 • از رنگ قرمز تابلوی بورس باید ترسید؟

  شروع و پایان قرمزرنگ بورس تهران مطابق معمول این نگرانی را در تازه واردان بازار پدید آورده است که آیا بازار خطرناک شده است؟ آیا معامله گران در تحلیل های خود به نسبت خریداران و فروشندگان، ارزش معاملات خرد، جریان نقدینگی و مواردی از این دست توجه دارند؟

  ۰۱:۵۶
 • شاخص کل بورس پشت مقاومت روانی

  بازار در حالی کار خود را پشت دیوار یک میلیون و 500 هزار واحدی به پایان رساند که در یک ساعت اولیه بازار تنها چند صدم درصد تا شکستن آن فاصله داشت اما با شدت گرفتن عرضه ها، عقب نشینی انجام داد. بورس تهران فردا میتواند از این سد هم عبور کند؟

  ۰۲:۰۸
 • ماشین بورس، سبز رنگ اما پنچر!

  بازار سهام در حالی کار خود را در اولین روز هفته به اتمام رساند که شاخص کل رشد 3.3 درصدی را ثبت کرد و مطابق رویه خود در چند هفته گذشته، این شد از شاخص هم مزن بیشتر بود.

  ۰۴:۰۱