پخش زنده پخش زنده اکو ایران

دیده بان بورس

فیلتر

مهمان برنامه

موضوع برنامه

 • تحلیل بازار سرمایه: ردپای بازارگردان در شستا دیده می شود ؟

  معاملات امروز شستا در بازار اعتراض بسیاری از سهامداران را برانگیخت. برخی معتقد بودند که عدم وجود بازارگردان باعث شد تا وضعیت معاملات امروز این نماد بدین شکل انجام شود.

  ۱۰,۳۸۱ مشاهده ۱۰:۴۰
 • توجه دوباره حقیقی‌ها به بورس

  در آخرین روز معاملاتی هفته، بار دیگر بازار بورس مورد توجه افراد حقیقی قرار گرفت و ۳۱۰ میلیارد تومان توسط افراد حقیقی وارد بازار سرمایه شد تا روند ورود پول در هفته‌های اخیر حفظ شود و گروه فلزات اساسی بیشترین میزان ورود پول را به خود اختصاص داد که همین موضوع باعث شد تا عموما، معاملات خوبی را تجربه کنند.

  ۱,۹۱۹ مشاهده ۰۱:۱۵
 • آشوب شستا

  بازار امروز نیز روند جذابی داشت. کشمکش عرضه و تقاضا کاملا مشهود است ولی بر خلاف روز پیشین که عرضه از تقاضا پیشی گرفت، امروز تا این لحظه از بازار تقاضا روند بهتری داشته است.

  ۳,۳۰۷ مشاهده ۰۳:۴۳
 • تحلیل شرکت های تامین سرمایه

  شرکت های تامین سرمایه در بازار به عنوان واسطه حضور دارند و فعالیت هایی مختلفی از قبیل سبدگردانی، مشاوره سرمایه گذاری، پذیره نویسی و ... را انجام می دهند.

  ۱,۰۴۴ مشاهده ۱۶:۱۹
 • بورس متاثر از معاملات شستا؟

  در جریان معمالات امروز، علی رغم ورود ۳۷۰ میلیارد تومان پول از سوی حقوقی‌ها، نمادهای بزرگ و شاخص‌ساز به ویژه شستا معاملات خود را منفی آغاز کردند .

  ۱,۰۵۰ مشاهده ۰۱:۱۵
 • تحلیل بازار سرمایه: صندوق ها جای خوبی برای سرمایه گذاری هستند ؟

  دیدبان بورس امروز ۹۹/۹/۳

  صندوق های سرمایه گذاری یکی از روش های متدوال جهت سپردن سرمایه افراد در بازارها هستند. از آن جا که همه افراد اطلاعات و وقت کافی برای سرمایه گذاری ندارند، این صندوق ها واسطه ای هستند تا سرمایه گذاری با ریسک کمتر و بازدهی مناسبی انجام گیرد.

  ۱۹,۱۳۰ مشاهده ۱۵:۱۹
 • تحلیل بازار: اثر نرخ بهره بانکی بر بورس

  دیدبان بورس امروز ۹۹/۹/۲

  عدد نرخ بهره بانکی همواره یکی از مباحث پرچالش در اقتصادهای دنیاست. اما در اقتصاد ایران به دلیل شرایط تورمی موضوع با پیچیدگی های بیشتری همراه است. حال امسال با توجه به رشد شاخص خیره کننده بورس این مساله مورد توجه بیشتری قرار گرفته است

  ۲,۱۷۸ مشاهده ۱۷:۰۸
 • کامبک بورس به کمک حقیقی‌ها

  در جریان معاملات امروز، با وجود اینکه بازار کار خود را منفی آغاز کرد و فشار عرضه همه صنایع را تحت تاثیر قرار داد اما ورود پول حقیقی و حفظ روند تقاضا باعث شد، فشار عرضه از بین برود و حتی برخی از نمادها به صف خرید نیز برسند.

  ۱,۴۲۷ مشاهده ۰۱:۱۵