پخش زنده پخش زنده اکو ایران

دیده بان بورس

فیلتر

مهمان برنامه

موضوع برنامه

 • بورس تهران در ۴ تیر

  بازار سهام در آخرین روز هفته جاری، همچون روز گذشته کار خود را با رشد بیشتر شاخص کل نسبت به شاخص هموزن به پایان رساند. شاخص کل بورس با ورود به کانال یک نیلیون و ۴۰۰ هزار واحدی نشان داد که قصد عقب نشینی ندارد و آمار معاملات خرد نیز مؤید این موضوع است. رفتار گروه های مختلف در روز اخیر چگونه بود و اخبار مربوط به مجوزهای افزایش قیمت محصولات چه تاثیری بر عملکرد صنایع داشته است؟

  ۱۱۵۶ مشاهده ۰۱:۵۱
 • عملکرد بورس در اولین روز تیر ماه ۱۳۹۹

  بازار در حالی تابستان را آغاز کرد که به نظر میرسد قصد ندارد روند مثبت خود در افزایش شاخص کل را متوقف کند. اما امروز گروه های مختلف وضعیت های مختلفی داشتند... رفتار صنایع مختلف امروز چگونه بود؟ روند آتی بازار به چه صورت خواهد بود؟ چه عواملی در این مسیر اثرگذار خواهند بود؟

  ۳۹۹ مشاهده ۰۸:۰۷
 • بررسی گروه ها و صنایع مختلف در روز سبز بورس

  بازار سهام در آخرین روز کاری هفته در حالی کار خود را پایان داد که روی پله یک میلیون و ۲۲۹ هزار واحدی قرار گرفت و با توجه به ارزش معاملات خرد این امید را در میان معامله گران ایجاد کرده است که در هفته پیش رو هم مسیر فعلی را ادامه دهد. صنایع مختلف در معاملات امروز چگونه رفتار کردند؟

  ۴۸۰ مشاهده ۰۳:۲۸
 • عبور شاخص بورس تهران از یک مرز روانی دیگر

  امروز شاخص بورس وارد کانال یک میلیون و دویست هزار شد. تقاضا در بسیاری از گروه‌ها همچون سیمانی‌ها و بانکی‌ها بسیار بالا بود. در کل باتوجه به شکسته شدن یک مرز روانی دیگر و ورود پول حقیقی که نزدیک به هزار میلیارد بود، می‌توان چنین گفت که سهامدارن به روزهای سبز بورس در روزهای آینده امید دارند

  ۳۳۰ مشاهده ۰۴:۳۰
 • بورس مسیر هیجان انگیز خود را ادامه خواهد داد؟

  سوالی که در آخرین روزهای خرداد به ذهن خطور میکند این است که بورس تهران در تابستان پیش رو میتواند بازدهی رویایی بهار را تکرار کند؟ نقش عواملی همچون افزایش قیمت دلار و رسیدن آن به مرز ۱۸ هزار تومان و نیز عرضه ETF های دولتی در ماه های آینده چه نقشی در ادامه مسیر بورس خواهد داشت؟

  ۱۶۷۸ مشاهده ۰۲:۴۷
 • طرحی جدید برای سهام عدالت

  سهام عدالت فارغ از اینکه اساسا دست پخت کدام دولت و وزیر و مسئول است و تا چه حد نسبت به مسیری که از ابتدا تاکنون طی کرده انتقاد وجود دارد، امروز به عنوان یکی از مهمترین موضوعات اقتصاد سیاسی کشور محسوب میشود.

  ۲۵۲۱ مشاهده ۱۱:۵۶
 • پیش بینی بورس در روزهای آینده

  بازار امروز درحالی کار خود را سبز و خوشحال به پایان رساند که مقررات جدیدی در خصوص خرید و فروش اجرایی شد... بسیاری از کارشناسان این موضوع را از جمله اقدامات قابل دفاع در بورس میدانند... اما بازار در روزهای پیش رو به کدام سمت خواهد رفت و دلایل سبزپوشی این روزهای بورس چیست؟

  ۳۷۲۸ مشاهده ۰۲:۲۸
 • ریسک ها در بورس

  سهام عدالت، ETFهای دولتی و قانون مالیات بر عایدی سرمایه... چالش اصلی روزهای آینده بازار سرمایه، کدام یک از این موارد است؟ کارشناسان بازار سرمایه معتقدند که فارغ از هر دیدگاهی، معامله گران بایستی ریسک های سیتماتیک و غیرسیتماتیک بازار را در نظر داشته باشند.

  ۶۱۱۴ مشاهده ۰۱:۵۸