پخش زنده پخش زنده اکو ایران

دیده بان بورس

فیلتر

مهمان برنامه

موضوع برنامه

 • خوف و رجا در بورس!

  امروز کشمکش بین خریداران و فروشندگان نسبت به چند روز پیش، نمایان تر بود. از طرفی فضای هیجانی بازار سهام، ذهن را به این سمت می برد که با هر منفی شدنی، امکان ریختن بازار هست و از طرف دیگر، حمایت‎های دولت و شکستن سقف تاریخی شاخص بورس، سهامداران را امیدوار به صعودی دیگر کرده است.

  ۵۷۲ مشاهده ۰۳:۳۱
 • تحلیلی مبسوط از هیجانات امروز بازار بورس تهران

  هیجان منفی در بازار امروز سه شنبه ۱۹ خرداد به اوج خود رسید. اختلال جدی در نمایش و درج قیمت ها موجب تقویت ریسک نااطمینانی در بازار شده است. این موضوع در کنار بحث مالیات بر عایدی سرمایه این سوال را ایجاد کرده است که دولت و مجلس واقعا چه سیاستی در قبال بازار سرمایه دارند؟ ضمن اینکه با توجه به نزدیکی به فصل مجامع، سهامداران چه استراتژی را در پیش بگیرند؟

  ۱۲۴۳۹ مشاهده ۰۷:۳۹
 • سقف شکنی شاخص کل

  بازار سهام همانطور از معاملات هفته پیش پیش بینی میشد، روز سبز رنگی را پشت سر گذاشت... به نظر میرسد که روند کلی نرخ #دلار، قیمت کامودیتی ها در بازارهای #جهانی ، قیمت #نفت و امیدواری به سود #مجامع ، موتور محرک این روزهای بازار باشد،موتوری که به تازگی شقف قبلی را شکسته است!

  ۱۴۳۶ مشاهده ۰۲:۰۷
 • بورس با لباس سبز به تعطیلات رفت

  بورس تهران برای سومین باز وارد #کانال یک میلیون واحد شد و به نظر میرسد در اوایل هفته #اینده نیز همین مسیر را ادامه دهد... پیش بینی میشود که در صورت شکستن #سقف قبلی، شاخص مجدد در مسیر #صعودی قرار گیرد.

  ۵۴۴ مشاهده ۰۵:۲۴
 • تحلیل بازار در یک قدمی یک میلیون واحد

  بازار سهام امروز هم چند وجه مختلف داشت، در ساعاتی فشار فروش بر خرید چیره بود و در ساعاتی دیگر برعکس... با این حال شاخص کل با رشدی بیشتر از شاخص هم وزن، در آستانه یک میلیون واحدی شدن قرار گرفت... به نظر میرسد که معاملات فردال میتواند جهت بازار در اوایل هفته آینده را تعیین کند...

  ۴۶۷ مشاهده ۰۲:۱۹
 • معامله گران امروز هیجان زیادی را تجربه کردند

  سهم های بسیاری بارها تبدیل به صف #فروش شدند و صفشان جمع شد... برخی در ادامه محدوده #منفی معامله و برخی دیگر در قیمت های #مثبت و چه بسی سقف قیمتی کار خود را پایان دادند...

  ۷۲۰ مشاهده ۰۴:۴۲
 • سیگنال چرخش در بازار؟

  چهارشنبه هفته گذشته و امروز، باعث دلگرمی معامله گرانی بود که از ریزش های بیشتر نگران بودند...

  ۵۶۳ مشاهده ۰۴:۳۱
 • امیدها در بورس زنده شد

  دلیل ریزش های هفته اخیر چه بود؟ آیا پیش فروش به سبک قرعه کشی خودروسازان تاثیری در این افت قیمت ها داشت

  ۲۰۸۰۴ مشاهده ۰۳:۴۳