پخش زنده پخش زنده اکو ایران

میان وعده با بورس

فیلتر

مهمان برنامه

موضوع برنامه

 • طناب کشی عرضه و تقاضا در بورس

  شاخص امروز تا این لحظه اندکی رشد داشته است. از ابتدای بازار تا کنون کشمکش بین عرضه و تقاضا کاملا مشهود است و شاخص در تلاش برای رسیدن به کانال یک میلیون و پانصد هزار است. باید دید تا پایان بازار چه اتفاقاتی رقم خواهد خورد.

  ۲,۷۹۲ مشاهده ۰۳:۴۸
 • کف حمایتی بورس از دست رفت

  در روزی که بسیاری از تحلیلگران معتقد بودند بازار حمایت می‌شود، اما با ریزش حدود ۳۸ هزار واحدی در ساعت اولیه بازار، کف حمایتی خود در ۱۹ شهریورماه را از دست داد. البته سازمان بورس که مدتهاست با تصمیمات خلق‌الساعه بی‌اعتمادی حقیقی‌ها را در پی داشته، می‌تواند بی‌اعتمادی حقوقی‌ها را هم به دنبال داشته باشد. با این حال امروز هم خبری مبنی بر تنظیم پیش نویس قرارداد صندوق تثبیت بازار سرمایه با صندوق توسعه ملی مخابره شد که بر اساس آن به زودی بیش از ۱۰ هزار میلیارد تومان در اختیار صندوق تثبیت قرار می‌گیرد‌.

  ۴,۱۴۶ مشاهده ۰۲:۵۶
 • تابلوی تصمیمات غلط

  امروز بازار یکبار دیگر با چهره قرمز رنگ مواجه شد و شاخص چهل هزار واحد ریزش داشت. ۸۰ درصد نمادها در صف فروشند و فعلا خبری از بازگشت بازار نیست. باید دید در ادامه بازار، روند خرید حقیقی و حقوقی‎ ها به چه صورت پیش خواهد رفت.

  ۲,۴۲۲ مشاهده ۰۳:۴۹
 • قوانینی برای دخالت در بازار سهام

  بازار تا این لحظه با فشار عرضه مواجه شده اما هنوز رنگ شاخص سبز رنگ است و بیش از ده هزار واحد رشد داشته است. امروز خبری مبنی بر لغو نوسانگیری منتشر شد و به زعم مسئولین ثبات به بازار هدیه داده می‌شود، در صورتی که این امر جز به معنی دخالت در بازار نیست.

  ۲,۳۲۴ مشاهده ۰۴:۰۳
 • بورس در حال متعادل شدن

  امروز تا این لحظه از بازار دوباره عدم اعتماد به بازار خودنمایی می‌کند و جو مثبتی که در ابتدا بر بازار حاکم بود با فشار عرضه مواجه شده است. باید منتظر ماند این پاییز چه خوابی برای سهامداران دیده است.

  ۲,۳۷۰ مشاهده ۰۴:۲۷
 • کشمکش حقیقی‎ ها، حمایت حقوقی‎ ها

  امروز نیز بازار چهره قرمز رنگی به خود گرفت و غالب سهم‎ها تا این لحظه صف فروش بوده است. شاخص نیز نزدیک به ۲۸ هزار واحد نزول داشت. در بسیاری از سهم‎ها از ابتدای بازار تاکنون درگیری بین خریداران و فروشندگان زیاد بوده و سهم‎های فروش گاهی جمع شده ولی دوباره تبدیل به صف شده است. باید دید این کشمکش تا پایان بازار به چه شکل خواهد شد.

  ۲,۱۹۷ مشاهده ۰۴:۱۹
 • بازار منفی، یادگار آخرین روز تابستان

  در ادامه معاملات دیروز، امروز نیز شاخص با افت سنگینی مواجه شد و پیش‌بینی می‌شود با این روند کانال یک میلیون و ششصد هزار نیز از دست برود. دلایل متعددی را می‌توان مطرح کرد، از مسائل سیاسی و تحریم‌ها گرفته تا تصمیماتی که بر بازار سهام گرفته می‌شود. باید دید این روند منفی تغییر می‌کند یا خیر؟

  ۲,۷۲۰ مشاهده ۰۴:۴۴
 • شروع بورس منفی با سه خبر مهم

  شاخص کل صبح امروز هم ٢.٥ درصد منفی شد و به نیمه کانال یک میلیون و ٦٠٠ هزار واحد رسید. یک روز پس از بازگشایی نمادهای پالایشی صفهای فروش در حال جمع شدن است. در عین حال باید ببینیم بازار امروز به سه خبر مهم چه واکنشی نشان می دهد. خبری که برای گروه فولادی می تواند مهم باشد عرضه شمش در بورس کالا است. برای گروه خودرویی هم خبر مجوز واردات خودروهای خارجی در قبال صادرات قطعه می تواند در میان مدت در صورتهای مالی قطعه سازان موثر باشد. اما خبر مهم دیگر صدور مجوز تاسیس کارگزاری است.

  ۵,۴۰۰ مشاهده ۰۲:۵۸