پخش زنده پخش زنده اکو ایران

میان وعده با بورس

فیلتر

مهمان برنامه

موضوع برنامه

 • شاخص بورس در آستانه بازدهی 250 درصدی در سال 99

  بازار سهام تهران در حالی کار خود را در آخرین روز هفته آغاز کرد که برای دومین روز پیاپی، تا ساعت 10:30 شاخص هم وزن منفی است. با این حال شاخص کل بورس تا این لحظه (ساعت 10:30) رشد 1.2 درصدی را ثبت کرده است.

  ۰۲:۲۶
 • نصف بیشتر بازار قرمز است!

  بورس تهران در چهارمین روز معاملاتی هفته در حالی کار خود را آغاز کرد که شاخص کل و هم وزن در ابتدای ساعت، هردو مثبت بودند اما هرچه جلوتر آمدیم، بر فشار عرضه افزوده شد به نحوی که شاخص هم وزن به رنگ قرمز درآمد. شاخص کل بورس در این لحظه در پله یک میلیون و 742 هزار واحدی قرار گرفته است.

  ۰۳:۰۰
 • بورس تهران از رنگ سبز خسته نمیشود!

  بازار امروز در حالی کار خود را آغاز کرد که از همان بازه پیش گشایش، رنگ بازار قابل پیش بینی بود. در همین حال بازگشایی شستا اثری پررنگ بر رشد شاخص کل داشت. گرچه در خصوص ابطال معاملات شستا اخباری دست به دست میشود ولی با این حال تا زمان تدوین گزارش، شاخص کل با رشد بیش از 81 هزار واحدی، در پله یک میلیون و 736 هزار واحدی قرار گرفت.

  ۰۳:۵۱
 • زور هسته بورس هم به جریان نقدینگی نرسید!

  بازار سهام در حالی کار خود را آغاز کرد که از همان ابتدا اختلال در هسته معاملات بورس، سایه خود را بر معاملات انداخته بود. با این حال هرچه از ساعت معاملات گذشت، بر سمت تقاضا افزوده و از هیجان عرضه کاسته شد. به نحوی که شاخص هم وزن از محدوده منفی وارد محدوده مثبت شده است. کماکان هیچ کس پاسخگوی این اغتشاش در بازار نیست!

  ۰۲:۵۱
 • مدیران سازمان بورس خواب هستند؟!

  بازار درحالی اولین روز هفته را آغاز کرد که اختلال سنگین در OMS کارگزاری ها و هسته معاملات، باعث شدت گیری فشار فروش در بازار شده است... هرچه جلوتر میرویم بر سمت عرضه افزوده میشود...

  ۰۲:۴۰
 • رقابت کارگزاری آگاه و مفید در خدمت نرسانی!

  بورس تهران درحالی وارد کانال یک میلیون و 600 هزار واحدی شد که اختلال در OMS کارگزاری های پرمشتری، اختلال بزرگی در روند معاملات مشتریان داشته است. به نظر میرسد که عرضه اولیه امروز نتوانست تاثیری بر رنگ سبز بازار داشته باشد.

  ۰۳:۳۱
 • صف‎های شیرین بورسی

  امروز اکثر سهامداران و فعالان بازار سرمایه روز خوشی داشتند. شاخص از یک و نیم میلیون هم عبور کرد و یک سد روانی دیگر را شکست. غالب نمادها صف بود و کمتر سهمی را میتوان پیدا کرد که صف فروش یا حتی منفی باشد. البته باید گفت پشت این سرخوشی، نگرانی از روزهای آینده وجود داد. نگرانی از اصلاح بازار و ریزش شاخص، بعد از هر رشدی گریبانگر سهامداران می‎شود. ارزش معاملات خرد تا این لحظه از بازار 9 هزار میلیارد بود و میزان ورود پول حقیقی نیز می تواند نوید روزهای بهتر را بدهد.

  ۰۲:۲۴
 • بورس تهران قرمزپوش شد

  بازار سهام تهران کار خود را در دقایق آغازین معاملات منفی استارت زد و این روند در ادامه بازار هم ادامه داشت. اما با این وجود هرچه از ساعات معاملاتی میگذرد، جبهه عرضه در حال تضعیف شدن است. به نظر میرسد که عبور از سقف یک میلیون و 500 هزار واحد برای شاخص کل تبدیل به جنگی چند روزه شود. اختلال در هسته معاملات البته در معاملات امروز به وضوح تاثیر منفی بر بازار داشته است.

  ۰۳:۵۶