پخش زنده پخش زنده اکو ایران

میان وعده با بورس

فیلتر

مهمان برنامه

موضوع برنامه

 • سلام دوباره شاخص کل بورس به ۲ میلیون واحد

  بورس تهران درحالی کار خود را آغاز کرد که برخلاف دیروز، در روز جاری مشکل اصلی مربوط به OMS کارگزاری ها بود و اختلال در این زمینه باعث نارضایتی معامله گران است. با این حال رشد شاخص کل و شاخص هم وزن، فضایی مثبت را در کلیت بازار ایجاد کرده است. از سوی دیگر انتشار اخباری از جمله ادامه سیاست های انبساطی در اقتصادهای بزرگ و متعاقبا رشد قیمت دلار و کامودیتی ها، تاثیر خاص خود را بر بازار گذاشته است.

  ۸۱۹۴ مشاهده ۰۳:۴۰
 • قصه هسته با بورس تمامی ندارد

  امروز هم کندی هسته، سهامداران را اذیت کرد. با این حال با فاصله گرفتن از پیش‌گشایش بازار، رفته رفته حجم تقاضا از عرضه پیشی گرفت. تا این ساعت از بازار سهم‌های بزرگی چون فملی، ذوب یا شپنا منفی بودند و همین امر باعث شده تا شاخص اندکی منفی باشد اما کلیت بازار مثبت بوده و صف‌های خرید با ارزش هشت هزار میلیارد در حال بیشتر شدن است. باید دید تا پایان ساعت معاملاتی، روند بازار به چه صورت خواهد شد.

  ۷۳۳۰ مشاهده ۰۶:۴۰
 • سریال اختلالات در بازار بورس

  هسته فرابورس تعطیل است. هسته بورس با اختلال مواجه است. سفارش‌ها به سختی و با فاصله زمانی زیاد ثبت می‌شوند. بازار بیشتر از تحلیلگر به پیشگو نیاز دارد و ساعت معاملات چند پاره شده است. آیا هنوز وقت پاسخگویی مدیران سازمان بورس نشده است؟

  ۳۸۰۰ مشاهده ۰۲:۴۴
 • گذر بورس از شاخص دو میلیون!

  پس از چندین روز درگیری شاخص با مرز روانی دو میلیون، بالاخره شاخص دو میلیونی شد. از اردیبهشت ماه امسال، شاخص بورس تهران، به فاصله کمتر از سه ماه، دو برابر شد تا نشان دهد هیچ مانعی نمی‎تواند در مقابل قدرت نقدینگی وارد شده در بورس بایستد. باید دید که این روند تا چه زمانی ادامه پیدا خواهد کرد.

  ۳۶۴۸ مشاهده ۰۴:۳۸
 • حرکت شاخص بورس برای شکست ۲ میلیون واحد؟

  بورس تهران در حالی کار خود را در اولین روز هفته آغاز کرد که شاخص کل از هم وزن رشد بیشتری داشته است. به نظر میرسد که بعد از چند روز اصلاح در نمادهای بزرگ بازار، این نمادها دوباره به سوخت موتور بورس برای شکستن ۲ میلیون واحد تبدیل شده اند. در این بین اخبار نگران کننده ای از بورس کالا به گوش میرسد؟ آیا فولاد از چرخه معاملات بورس کالا حذف خواهد شد؟ منتظر تکذیب آن هستیم!!

  ۲۰۸۹ مشاهده ۰۳:۴۰
 • اقبال بیشتر به سوی نمادهای کوچکتر در بورس؟

  بعد از چندین هفته متوالی، بورس تهران کار خود را با بازدهی هفتگی منفی به پایان رساند. در این بین اقبال بیشتر به سمت گروه های کوچتر به وضوح قابل مشاهده بود. فشار فروش در نمادهای شاخص ساز تقریبا ترجیع بند هفته اخیر بود. آیا بازار قصد چرخش دارد؟ از تغییر نرخ بازدهی اوراق چه نکته ای را میتوان برداشت کرد؟ گفتگو با فرهنگ حسینی، کارشناس بازار سرمایه

  ۲۳۲۴ مشاهده ۰۳:۳۰
 • بندبازی شاخص کل بورس روی مرز یک میلیون و ۹۰۰ هزار واحدی

  بازار سهام تهران معاملات روز چهارشنبه ۸ مرداد را از همان دقایق نخست منفی آغاز کرد. اما شدت رنگ قرمز در نمادهای بزرگ و کوچک بازار یکسان نبود و به وضوح اقبال به سمت گروه های کوچک بازار که در چند ماه اخیر بازدهی کمتری داشتند بیشتر است. با این حال بعید به نظر میرسد که با توجه به ارزش معاملات خرد روزانه، عرضه اولیه «غزر» و «بگیلان» تاثیر خاصی بر روند بازار داشته باشد.

  ۳۶۲۵ مشاهده ۰۲:۴۴
 • جشن قهرمانی پرسپولیس در بورس تهران؟

  بازار سهام تهران امروز را با افت جدی شاخص کل آغاز کرد. اما هرچه جلوتر آمدیم از فشار فروش کاسته شد به نحوی که از حدود ساعت ۱۰ به بعد، شاخص کل از ادامه مسیر نزولی دست کشید. توقفی که با برخورد با کف کانال یک میلیون و ۹۰۰ هزار واحدی همراه بود. با این حال گروه های مختلف وضعیت های یکسانی ندارند و به نظر میرسد ذخیره سازی سود در این روزها مهمترین دلیل فروش سهامداران است. تا این لحظه اکثریت بازار قرمز پوش است!

  ۱۹۶۳ مشاهده ۰۳:۳۲