پخش زنده پخش زنده اکو ایران

میان وعده با بورس

فیلتر

مهمان برنامه

موضوع برنامه

 • شاخص در سراشیبی

  امروز با وجود این که بازار با تقاضای خوبی شروع به کار کرد، اما رفته رفته فشار عرضه بیشتر شد، به طوری که صف فروش‌ها از صف خرید‌ها پیشی گرفتند. بنظر می‌رسد مرز روانی دو میلیون، سدی بر صعود شاخص شده است. باید دید آیا می‌توان این هفته یک رکورد دیگر را در بورس تهران شاهد باشیم؟

  ۲۹۷۶ مشاهده ۰۳:۳۶
 • رشد ۲ برابری شاخص هم وزن نسبت به شاخص کل بورس

  اختلال در هسته معاملات و سامانه های معاملاتی تبدیل به روزمره معامله گران شده است و مقام ناظر در چند ماه اخیر نشان داده است که بر خلاف صحبت ها و ادعاهای مطرح شده، نتوانسته گره خاصی از بازار سهام باز کند. با این حال رشد حدودا دو برابری شاخص کل هم وزن نسبت به شاخص کل بورس نشان از ادامه چرخش بازار به سمت سهم های کوچک تر در بورس دارد.

  ۲۰۶۶ مشاهده ۰۲:۲۲
 • آیا دلار شاخص کل بورس را پایین کشید؟

  بعد از پشت سر گذاشتن تیر ماه رویایی بازار سرمایه و شکسته شدن بسیاری از رکوردهای بازار به نظر میرسد که بازار سهام در اولین روز مرداد قصد استراحت دارد. شاخص کل از ابر کانال یک میلیون و ۹۰۰ هزار واحدی عقب گرد کرد و تعداد نمادهای قرمز رنگ به مراتب از سبزها بیشتر است. با این حال در بازار جهانی شاهد نزدیک شدن به قیمت انس جهانی از سقف تاریخی خود هستیم.

  ۳۰۷۵ مشاهده ۰۳:۲۰
 • بورس تهران وارد کانال یک میلیون و ۹۰۰ هزار واحد شد!

  بازار سهام از دقایق آغاز نشان داد که قصد ندارد با رنگ سبز به کار خود پایان دهد. گروه های مختلف از ارزش معاملات بالایی برخوردارند و تعداد نمادهای داراری صف خرید هم قابل توجه است.

  ۲۷۴۱ مشاهده ۰۳:۵۷
 • بورس در روزهای جولان دلار

  امروز بازار در شرایطی با شاخص منفی و زیر یک میلیون و هشتصد هزار شروع کرد که اختلال در هسته کاملا مشهود بود. بعد از تدابیری که سازمان بورس اندیشید و معاملات سهم‌های بزرگ را به ساعاتی بعد موکول کرد، اختلال هسته نسبتا برطرف شد و بازار روند صعودی به خود گرفت. از طرفی دلار هم بدون هیچ گونه توقفی در حال بالا رفتن است. امروز دلار نیمایی مرز بیست هزار تومان را هم رد کرد که می تواند تاثیر بسزایی در روند بازار سرمایه نیز بگذارد.

  ۲۳۸۳ مشاهده ۰۳:۰۱
 • ادامه واگرایی شاخص کل و هم وزن بورس

  بازار سهام مسیر هفته گذشته را ادامه داد و با پیشی گرفتن سهام شرکت های شاخص ساز، به نظر میرسد که تا مدتی اصلاح زمانی و قیمتی در آنها را شاهد باشیم. بازدهی شاخص هم وزن از ابتدای سال از شاخص کل کمتر بوده و همین امر باعث اقبال به نمادهای کوچک تر باز شده است. گفتنی است که قیمت دلار نیمایی هم ۱۸۴۰۰ قیمت خورده است و باید منتظر ماند تا رفتار بازار را در خصوص گروه های مختلف رصد کرد.

  ۳۴۰۳ مشاهده ۰۳:۳۶
 • آینده مه‌آلود شاخص بورس

  بازار تا این لحظه از بازار، از شاخص کل گرفته تا شاخص هم وزن قرمز پوش شده است. برخی معتقدند منفی شدن این روزهای بازار، جزئی از اصلاح است و در بلندمدت مفید برای بازار سرمایه است. همچنین امروز قرار بر عرضه اولیه غزر بود که بحث بر سر نظارت بر ارزشگذاری آن ادامه دارد و فعالان بازار سرمایه معتقدند که تا زمانی که این موضوع حل نشود، باید جلوی عرضه آن را گرفت.

  ۱۰۸۲ مشاهده ۰۲:۴۰
 • سبز کمرنگ در بورس تهران

  بورس در حالی بازار را آغاز کرد که رنگ غالب بازار سبز بود. با این حال تمام نشانه ها حاکی از این است که بازار کار خود را متعادل ادامه خواهد داد... اختلال در هسته معاملات نیز به روزمره معامله گران بدل شده است.

  ۲۴۷۲ مشاهده ۰۳:۰۶