پخش زنده پخش زنده اکو ایران

میان وعده با بورس

فیلتر

مهمان برنامه

موضوع برنامه

 • بازی شاخص بورس روی دیوار یک میلیون و ۸۰۰ هزار واحد

  بازار در حالی معاملات خود را در روز جاری آغاز کرد که فشار فروش در بسیاری از نمادها سنگین بود. این شرایط تا ساعت ۹:۵۰ دقیقه ادامه داشت و در دقایقی حتی شاخص کل به زیر یک میلیون و ۸۰۰ هزار واحد کاهش پیدا کرد اما پس از آن با توقیت جبهه عرضه، روندی مثبت به خود گرفت. به نظر میرسد که اختلالات جدی در هسته معاملات و مشکلات OMS کارگزاری ها، نقش پررنگی در شرایط فعلی داشته است. نهاد ناظر هیچ، نهاد ناظر نگاه!

  ۲۷۰۵ مشاهده ۰۲:۳۹
 • بی‎رغبت به اصلاح

  بورس تهران یکبار دیگر رکورد زد. امروز شاخص به کانال یک میلیون و هشتصد هزار رسید و شاخص هم‎وزن هم تا اینجای بازار بیش از سه درصد رشد داشت. برخی معتقدند بازار با اینکه در چند روز گذشته منفی بود، اما اصلاح عمیقی صورت نگرفت و این استراحت نکردن بازار، می‎تواند اصلاح‎های عمیق‎تری را در پی داشته باشد. حال با رشد چشم‎گیر امروز، باید دید روزهای آینده بازار به چه شکل خواهد بود.

  ۱۰۵۵ مشاهده ۰۲:۵۸
 • بورس تهران هفته را قرمز اغاز کرد

  بررسی بورس ( شنبه ۲۱ تیر )

  ۶۴۴ مشاهده ۰۲:۱۶
 • شاخص بورس در آستانه بازدهی ۲۵۰ درصدی در سال ۹۹

  بازار سهام تهران در حالی کار خود را در آخرین روز هفته آغاز کرد که برای دومین روز پیاپی، تا ساعت ۱۰:۳۰ شاخص هم وزن منفی است. با این حال شاخص کل بورس تا این لحظه (ساعت ۱۰:۳۰) رشد ۱.۲ درصدی را ثبت کرده است.

  ۹۹۰۵ مشاهده ۰۲:۲۶
 • نصف بیشتر بازار قرمز است!

  بورس تهران در چهارمین روز معاملاتی هفته در حالی کار خود را آغاز کرد که شاخص کل و هم وزن در ابتدای ساعت، هردو مثبت بودند اما هرچه جلوتر آمدیم، بر فشار عرضه افزوده شد به نحوی که شاخص هم وزن به رنگ قرمز درآمد. شاخص کل بورس در این لحظه در پله یک میلیون و ۷۴۲ هزار واحدی قرار گرفته است.

  ۷۱۵۱ مشاهده ۰۳:۰۰
 • بورس تهران از رنگ سبز خسته نمیشود!

  بازار امروز در حالی کار خود را آغاز کرد که از همان بازه پیش گشایش، رنگ بازار قابل پیش بینی بود. در همین حال بازگشایی شستا اثری پررنگ بر رشد شاخص کل داشت. گرچه در خصوص ابطال معاملات شستا اخباری دست به دست میشود ولی با این حال تا زمان تدوین گزارش، شاخص کل با رشد بیش از ۸۱ هزار واحدی، در پله یک میلیون و ۷۳۶ هزار واحدی قرار گرفت.

  ۴۵۲۰ مشاهده ۰۳:۵۱
 • زور هسته بورس هم به جریان نقدینگی نرسید!

  بازار سهام در حالی کار خود را آغاز کرد که از همان ابتدا اختلال در هسته معاملات بورس، سایه خود را بر معاملات انداخته بود. با این حال هرچه از ساعت معاملات گذشت، بر سمت تقاضا افزوده و از هیجان عرضه کاسته شد. به نحوی که شاخص هم وزن از محدوده منفی وارد محدوده مثبت شده است. کماکان هیچ کس پاسخگوی این اغتشاش در بازار نیست!

  ۳۷۱۵ مشاهده ۰۲:۵۱
 • مدیران سازمان بورس خواب هستند؟!

  بازار درحالی اولین روز هفته را آغاز کرد که اختلال سنگین در OMS کارگزاری ها و هسته معاملات، باعث شدت گیری فشار فروش در بازار شده است... هرچه جلوتر میرویم بر سمت عرضه افزوده میشود...

  ۶۰۴۱ مشاهده ۰۲:۴۰