پخش زنده پخش زنده اکو ایران

میان وعده با بورس

فیلتر

مهمان برنامه

موضوع برنامه

 • رقابت کارگزاری آگاه و مفید در خدمت نرسانی!

  بورس تهران درحالی وارد کانال یک میلیون و ۶۰۰ هزار واحدی شد که اختلال در OMS کارگزاری های پرمشتری، اختلال بزرگی در روند معاملات مشتریان داشته است. به نظر میرسد که عرضه اولیه امروز نتوانست تاثیری بر رنگ سبز بازار داشته باشد.

  ۲۸۱۴۰ مشاهده ۰۳:۳۱
 • صف‎های شیرین بورسی

  امروز اکثر سهامداران و فعالان بازار سرمایه روز خوشی داشتند. شاخص از یک و نیم میلیون هم عبور کرد و یک سد روانی دیگر را شکست. غالب نمادها صف بود و کمتر سهمی را میتوان پیدا کرد که صف فروش یا حتی منفی باشد. البته باید گفت پشت این سرخوشی، نگرانی از روزهای آینده وجود داد. نگرانی از اصلاح بازار و ریزش شاخص، بعد از هر رشدی گریبانگر سهامداران می‎شود. ارزش معاملات خرد تا این لحظه از بازار ۹ هزار میلیارد بود و میزان ورود پول حقیقی نیز می تواند نوید روزهای بهتر را بدهد.

  ۲۷۱۲ مشاهده ۰۲:۲۴
 • بورس تهران قرمزپوش شد

  بازار سهام تهران کار خود را در دقایق آغازین معاملات منفی استارت زد و این روند در ادامه بازار هم ادامه داشت. اما با این وجود هرچه از ساعات معاملاتی میگذرد، جبهه عرضه در حال تضعیف شدن است. به نظر میرسد که عبور از سقف یک میلیون و ۵۰۰ هزار واحد برای شاخص کل تبدیل به جنگی چند روزه شود. اختلال در هسته معاملات البته در معاملات امروز به وضوح تاثیر منفی بر بازار داشته است.

  ۱۳۹۵۵ مشاهده ۰۳:۵۶
 • بورس پشت مقاومت یک میلیون و ۵۰۰ هزار واحد

  بورس تهران در حالی معاملات خود را در قیمت های مثبت آغاز کرد که با برخورد شاخص کل به سقف یک میلیون و ۵۰۰ هزار واحد، عرضه بر تقاضا غالب شد و شاهد فشار فروش بودیم. البته که هرچه جلوتر میآییم، از هیجان فروش کاسته میشود. به نظر میرسد بازار با همین روند ادامه پیدا کند.

  ۵۴۷۷ مشاهده ۰۴:۰۱
 • بورس تهران هنگ است یا مدیران آن؟

  اولین روز کاری در هفته جاری با تعویق سفارشگیری توسط بورس و فرابورس آغاز شد. این مشکل البته مربوط به هسته نبود و چندین کارگزاری هم امروز با مشکل مواجه بودند. گفته میشود که زمان معاملات امروز تا ساعت ۱۳ خواهد بود.

  ۲۱۲۱ مشاهده ۰۳:۰۳
 • بورس تهران در روز متعادل بازار

  بازار سهام بعد از مدت ها روزی متعادل را تجربه میکند. شاخص کل در زمان تنظیم گزارش مثبت و شاخص هم وزن منفی است. اما قطعا با توجه به روند بازار، با قوت گرفتن سمت تقاضا، شاخص هم وزن نیز کار خود را مثبت پایان خواهد داد. در این بین افزایش قیمت دلار به بالای کانال ۱۹ هزار تومان در صرافی بانک ملی به کمک بازار سرمایه آمده است.

  ۴۴۷ مشاهده ۰۳:۵۹
 • بورس سبز و دلار سبزتر!

  به نظر میرسد که این روزها، قیمت دلار به درایور اصلی بازار بدل شده است. هرچه از ساعت معاملاتی میگذرد، بر فشار تقاضا افزوده میشود و شاخص کل مدام در حال افزایش است. به نظر میرسد که معامله گران روز خوبی را پشت سر میگذراند!

  ۲۱۹۹ مشاهده ۰۳:۲۴
 • بازار سهام همچنان در مدار مثبت

  بورس تهران تا این لحظه (ساعت ۱۰:۳۰ صبح) با رشد ۲.۵ درصدی در شاخص کل مواجه بوده است. این درحالی است که هسته معاملاتی در دقایق اولیه، سر ناسازگاری با معامله گران داشت. به نظر میرسد که با توجه به اخبار مثبت از بازارهای جهانی، بازار با همین روند کار خود را تا پایان امروز ادامه دهد.

  ۴۰۵ مشاهده ۰۴:۰۴