پخش زنده پخش زنده اکو ایران

میان وعده با بورس

فیلتر

مهمان برنامه

موضوع برنامه

 • بورس تهران و تابستان سبز؟

  اولین روز تابستان سال ۹۹ نیز بازار سرمایه مسیر خود را صعودی آغاز کرد. شاخص کل در آستانه ورود به کانال یک میلیون و ۳۰۰ هزار واحدی قرار دارد شاخص کل با اختلاف از شاخص هم وزن جلوتر است. به نظر میرسد که بازار کار خود را متعادل به پایان برساند.

  ۵۲۱ مشاهده ۰۲:۲۷
 • بورس تهران در آخرین روز بهار ۹۹

  بازار سرمایه در حالی کار خود را در بهار به پایان میرساند که تا همین لحظه (ساعت ۱۰:۳۰) بازدهی بورس به ۱۴۷ درصد رسیده است. امروز نیز به نظر میرسد که بورس قصد ندارد بهار خود را با رنگی جز سبز به پایان برساند.

  ۸۳۳ مشاهده ۰۲:۵۷
 • بورسِ سبز سبز سبز

  بازار سهام در حالی آخرین روزکاری هفته را سپری میکند که فرش بازار سبز رنگ است و در اکثریت گروه های بورس شاهد صعود قیمت ها هستیم. تا این لحظه شاخص هم وزن از شاخص کل رشد بیشتری را ثبت کرده است. به نظر میرسد که بازار مسیر فعلی را امروز ادامه دهد.

  ۴۸۹ مشاهده ۰۳:۳۰
 • ماجراهای بورس و مقاومت یک میلیون و ۲۰۰ هزار واحدی

  بازار امروز در تلاشی دوباره با مقاومت روانی یک میلیون و ۲۰۰ هزار واحدی حجوم برد و قبل از ساعت ۱۰ صبح توانست از آن عبور کند. در بسیاری از نمادهای بزرگ بازار شاهد غلبه عرضه بر تقاضا هستیم ولی کلیت بازار کماکان مثبت است. به نظر میرسد که روند معاملات در بورس و فرابورس با همین فرمان به کار خود ادامه دهد...

  ۵۶۱ مشاهده ۰۳:۱۰
 • روز پر هیجان بورس

  بورس تهران امروز در کمتر از چند دقیقه کانال یک میلیون و ۲۰۰ هزار واحد را درنوردید اما در ادامه با شدت گرفتن فشار عرضه، اندکی عقب نشینی کرد... با این حال این پایان بازی نبود و مجددا طرف تقاضا افسار بورس را در اختیار گرفت. هیجان امروز در بورس برای طرفداران هیجان، روز شیرینی را ثبت کرد!

  ۱۸۱۶ مشاهده ۰۲:۵۷
 • بورس در آستانه ورود به کانال جدید

  بورس در ۲۴ خرداد روز سبز رنگی را پشت سر میگذارد و نقشه بازار تقریبا یکدست سبز است.

  ۲۲۸۱ مشاهده ۰۳:۲۱
 • روز سبز رنگ بورس تهران

  پیش بینی می شود که بازار بورس تهران در آخرین روز هفته جاری، سبز کار خود را کماکان مثبت پایان دهد

  ۴۰۵۰ مشاهده ۰۳:۰۴
 • تقویت جبهه عرضه در بازار بورس تهران

  در بیستمین روز خرداد، با بازار متعادلی مواجهیم که هرچه بیشتر پیش میرویم، جبهه فروشندگان در معاملات تقویت میشود... در بسیاری از نمادها آخرین قیمت از قیمت پایانی کمتر است.

  ۵۶۲۶ مشاهده ۰۲:۲۰