پخش زنده پخش زنده اکو ایران

بورس

فیلتر

مهمان برنامه

موضوع برنامه

 • بزرگترین فساد تاریخ بورس؟

  هامونی و صحرایی چرا سوکت کرده اند؟

  فعالان بازار سرمایه همگی مبهوت هستند!

  ۱۴,۷۷۴ مشاهده ۰۱:۳۶
 • اصلی‌ترین عوامل اثرگذار بر روند بورس و بازارهای مالی

  در گفتگویی با علی ضرغامی، کارشناس بازار سرمایه به این سوال پرداخته‌ایم که در هفته‌های پیش رو ‌تا انتخابات آمریکا و ماه‌های باقیمانده تا پایان سال، فعالان بازار سرمایه یا فعالان بازار طلا و ارز باید به چه مسائلی توجه داشته باشند و در محاسبات خود لحاظ کنند.

  ۳,۵۲۵ مشاهده ۱۲:۰۵
 • افزایش نرخ سود بانکی، بورس را بهم خواهد ریخت؟

  بازار سهام ایران امروز در یک کلمه توصیف می‌شود: هیجان! رنج قیمتی در بسیاری از نمادها و مبادله سنگین در نمادهای لیدر بازار از مشخصه‌های امروز بازار بود. درحالی که در بازار موازی، شاهد کاهش نسبی قیمت سکه و دلار بودیم.

  ۵,۳۲۰ مشاهده ۰۹:۲۹
 • رابطه بازار سرمایه ایران با بازارهای جهانی چیست؟ (تحلیل نمادهای کامودیتی محور)

  این روزها بیشتر از هر زمان دیگر صحبت از تاثیراتی است که بورس تهران از بازارهای جهانی و انتخابات آمریکا می‎گیرد. از سوی دیگر ویروس جهان شمول کرونا تاثیر شگرفی بر بسیاری از صنایع مهم و بنیادین گذاشت. امروز در برنامه دیده‎بان بورس، با کارشناس برنامه، محمد بامودت، ضمن بررسی بازار امروز، به تحلیل و ارزیابی کامودیتی‎ها و تاثیر آن بر بازار سرمایه ایران می‎پردازیم.

  ۱,۹۱۸ مشاهده ۲۰:۵۶
 • گفتگوی اختصاصی با مدیر عملیات بازار فرابورس/ تاثیر لایحه افزایش سرمایه بر بازار

  روز گذشته بود که خبر تصویب لایحه افزایش سرمایه شرکت‌های پذیرش شده در بورس و فرابورس منتشر شد. سوالی که برای بسیاری از فعالان بازار مطرح است اینکه این موضوع چه تاثیری بر بازار سرمایه خواهد داشت و نتیجه‌اش برای گروه‌ها و تابلوهای مختلف چگونه خواهد بود. در گفتگویی با محمد غزنوی، مدیر عملیات بازار فرابورس ایران بسیاری از ابهاماتمان را پرسیده‌ایم. همچنین در ادامه وضعیت امروز بازار سرمایه، قیمت دلار و سکه و معاملات پیش‌رو در گروه فولادی بورس کالا را مورد توجه قرار داده‌ایم. برای بررسی عوامل موثر بر روند فردا و روزهای پیش روی بورس و سایر بازارها، برنامه «فردایی» تلویزیون اینترنتی اکوایران را هر شب ملاحظه بفرمایید.

  ۲,۲۷۴ مشاهده ۱۱:۱۷
 • دلار ۳۰ هزار تومانی، بورس فردا و تاثیرات لایحه افزایش سرمایه شرکت‌ها

  بورس تهران اولین روز هفته را مثبت به پایان رساند؛ اما چیزی که در چند روز معاملاتی اخیر بیشتر قابل اشاره است، توجه بیشتر بازار به سمت نمادهای کوچکتر بازار است. نمود این موضوع در شاخص هم‌وزن و شاخص کل بورس قابل مشاهده است. با این حال خبر مهمی که پس از پایان معاملات منتشر شد، تصویب لایحه افزایش شرکت‌های پذیرش شده در بورس و فرابورس توسط شورای نگهبان بود که به نظر می‌رسد بازار نسبت به آن واکنش مثبت نشان خواهد داد. برای بررسی این موضوع با عباس سلطانی، کارشناس بازار سرمایه به گفتگو پرداخته‌ایم. در پایان نیز با اشاره به قیمت دلار و عبور آن از مرز ۳۰ هزار تومان در بازار آزاد، تغییرات قیمتی این ارز را مورد توجه قرار داده‌ایم.

  ۴,۲۵۷ مشاهده ۰۵:۲۴
 • پیش‌بینی بورس در هفته پیش رو

  بورس تهران درحالی به استقبال هفته جدید می‌رود که بسیاری امیدوارند روند کم‌و‌بیش مثبت هفته گذشته، در هفته آینده هم ادامه داشته باشد. در هفته پیش رو بازار متأثر از دو عامل خواهد بود، نخست نرخ جدید تسعیر ارز (۱۱ هزار تومان) که قطعا بر گروه بانکی تاثیر مستقیم خواهد داشت و چه بسی سایر گروه‌ها را هم به درست یا غلط تحت تاثیر قرار دهد؛ و دومین عامل قیمت دلار . در گفتگویی با ایمان جوکار، کارشناس بازار سرمایه به این دو عامل پرداخته‌ایم.

  ۱۱,۰۷۳ مشاهده ۰۵:۴۳
 • وقت خرید سهم‌های کوچک بورس فرا رسیده؟

  بازار سهام ایران روز خود را با تعطیلی نسبی فرابورس به پایان رساند و مدیرعامل این شرکت در ویدئویی ضمن عذرخواهی، قول داد که این مشکل فردا حل شود. اما فردا وقت خرید چه سهم‌هایی است؟ بهتر است سهم‌های کوچک بازار خریداری شود یا کماکان خرید سهام‌های بزرگ بازار اولویت دارد؟ استراتژی معاملاتی را باید بر چه اساس چید و روند بلندمدت بورس را باید چگونه تحلیل کرد؟ در گفتگویی با جواد سرکانیان، کارشناس بازار سرمایه این سوالات را به گفتگو نشسته‌ایم و در پایان به موضوع پرداخته‌ایم که چرا در بورس کالا، معاملات فولاد، تقاضاهای سنگین هفته‌های گذشته را شاهد نیستیم. پیش‌بینی بورس، دلار و سکه را هر شب در برنامه «فردایی» از شبکه اینترنتی اکوایران پیگیری کنید.

  ۶,۸۰۹ مشاهده ۱۲:۳۱