پخش زنده پخش زنده اکو ایران

اقتصاد جهانی

فیلتر

مهمان برنامه

موضوع برنامه

 • بحران بزرگ پیش‌روی انگلستان

  برخی کارشناسان، بحران بدهی را جدی‌ترین بحران اقتصادهای توسعه یافته و نوظهور در سال‌های آینده توصیف کرده‌اند.

  ۴۸۷ مشاهده ۰۵:۰۵
 • سرمایه گذاری مستقیم خارجی چیست ؟

  سرمایه‌گذاری مستقیم خارجی یکی از موئلفه‌های مهم در تعاملات اقتصادی جهان است و فواید بسیار برای شرکت سرمایه‌گذار و اقتصاد پذیرنده سرمایه‌گذاری خارجی در بر دارد.

  ۳۶۱ مشاهده ۰۴:۲۰
 • سه عدد مهم برای بازارها

  در ماه های اخیر رویدادهای گوناگون بر رفتار سرمایه‌گذاران و عملکرد بازارها اثر گذاشته و به دلایل مختلف، بازارها از ثبات لازم برخوردار نیستند.

  ۸۹۲ مشاهده ۰۳:۲۳
 • سیاست احتمالی بایدن در قبال ایران

  ◽️سیاست احتمالی بایدن در قبال ایران روزهای اخیر گمانه‌زنی‌ها درباره سیاست خارجی جو بایدن افزایش یافته و پرسش‌های متعدد درباره موضع او در قبال توافقنامه شراکت دو سوی اقیانوس آرام، پیمان هسته‌ای ایران و .. مطرح است.

  ۲,۲۱۰ مشاهده ۰۳:۲۵
 • تبعات بزرگ غفلت از همه‌گیری کرونا

  در هفته‌های اخیر توجهات به اخبار مربوط به انتخابات ریاست جمهوری آمریکا معطوف بوده و با آن که نتیجه این انتخابات اهمیت بالایی دارد اما ریسک اصلی که اقتصاد جهان به ویژه اروپا و آمریکا را تهدید می‌کند.

  ۲۸۲ مشاهده ۰۲:۵۸
 • آمریکا در ابتدای رشد سریع همه‌گیری کروناست !

  به باور بسیاری از تحلیلگران، در حال حاضر بزرگ ‌ترین ریسک برای اقتصادهای اروپایی و اقتصاد آمریکا، همه گیری کروناست که در هفته‌های اخیر شدت پیدا کرده است.

  ۲۷۶ مشاهده ۰۲:۴۵
 • در دوران ابهام چگونه باید سرمایه‌گذاری کرد؟

  در روزهای اخیر ابهام و نگرانی درباره آینده افزایش یافته و سرمایه‌گذاران در حال ارزیابی شرایط برای یافتن بهترین روش فعالیت در بازارها هستند. درحالیکه کمتر از یک هفته تا انتخابات ریاست جمهوری آمریکا باقی مانده، همه‌گیری کرونا شدت پیدا کرده و فعلا قرار نیست برنامه حمایتی جدید اجرا شود. واقعیت این است که سرمایه‌گذاران دورانی سخت را می‌گذرانند. استراتژیست موسسه سرمایه گذاری "برین تراست" در این زمینه به نکاتی اشاره می‌کند.

  ۱,۴۳۳ مشاهده ۰۳:۲۲
 • دو چالش جدی پیش‌روی بازارهای مالی است

  سه‌شنبه هفته آینده انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا برگزار می‌شود و به رغم اظهارنظرها و نظرسنجی‌هایی که درباره نتیجه آن شده، ابهام‌های عمیق باقی است و سرمایه‌گذاران در بازارهای مختلف چاره‌ای جز انتظار کشیدن ندارند. یکی از عوامل نگرانی، احتمال به چالش کشیده شدن نتیجه انتخابات در صورت نزدیک بودن آرا دو نامزد و برنده اعلام شدن بایدن است. همچنین تصویب نشدن بسته حمایتی یک ریسک بزرگ محسوب می‌شود. معاون ارشد رئیس بانک مورگان استنلی در این زمینه به چند نکته اشاره می‌کند.

  ۵۱۶ مشاهده ۰۲:۲۴