پخش زنده پخش زنده اکو ایران

گفت و گو

فیلتر

مهمان برنامه

موضوع برنامه

 • بورس ۹۹ چگونه است؟

  شاخص بورس از سه ماه پایانی پارسال ، عمدتا سبز و پر بازده‌ترین بازار بوده است‌. کارشناسان ورود نقدینگی را علت رونق بورس عنوان میکردند.سوال اینجاست که روند بورس در سال جدید چگونه خواهد بود و این بازار چه ریسک هایی دارد؟

  ۰۹:۴۷
 • بخش دوم: ایمنی گله ای به کجا می رود؟

  چینی ها با قرنطینه عمومی با کمک مشت آهنین و کره جنوبی با نظام غربالگری سریع، دقیق و فراگیر موفق شدند گسترش ویروس کرونا را متوقف کنند. دکتر معاون رضوی معتقد است ایران هیچ یک از سیاست های فوق الذکر را دنبال نکرده و با انتخاب مسیر ایمنی گله ای در نظر دارد به تدریج ویروس را مستهلک نماید. سیاستی که می تواند در آینده کشور را با تهدیدات جدی روبرو سازد.

  ۲۲:۰۲
 • چشم انداز اقتصادی ۹۹ (بخش دوم)

  دولت چگونه می تواند با کسری بودجه حداقل ۱۰۰ هزار میلیارد تومانی سال ۹۹ مقابله کند؟ چه متغییر هایی بر اقتصاد امسال تاثیر میگذارد؟ "اکو ایران" در گفت و گو با دکتر ایمانی راد و دکتر صفاری روند اقتصاد ۹۹ را بررسی کرده است.

  ۲۲:۱۹
 • چشم انداز اقتصادی ۹۹ (بخش اول)

  دولت چگونه می تواند با کسری بودجه حداقل ۱۰۰ هزار میلیارد تومانی سال ۹۹ مقابله کند؟ چه متغییر هایی بر اقتصاد امسال تاثیر میگذارد؟ "اکو ایران" در گفت و گو با دکتر ایمانی راد و دکتر صفاری روند اقتصاد ۹۹ را بررسی کرده است.

  ۱۶:۱۸
 • بخش اول: جهان قبل و پس از کرونا

  همانگونه که حادثه 11 سپتامبر ریل تاریخ معاصر جهان را در مسیر جدیدی قرار داد، شیوع غیرقابل باور کرونا نیز می تواند به یک گسست تاریخی جدید منجر شود. دکتر معاون رضوی استاد اقتصاد سلامت دانشگاه براندایز ضمن بررسی مراحل تکوین و گسترش ویروس کرونا زوایای جدیدی را در معرض دید مخاطبان قرار می دهد.

  ۱۸:۲۴
 • یک اقتصاد، چند دولت

  در حالی که اقتصاد ایران روزهای خطیری را پشت سر میگدارد،دکتر عباس آخوندی معتقد است که امکان تداوم حکمرانی با تداخلات موجود در نهادهای تصمیم گیری وجود ندارد. وی هر گونه سیاست اصلاحی را موکول به ارتقاء سرمایه اجتماعی در کشور میداند و معتقد است که چوب واقعیت بالاخره سیاست گزاران کشور را به تغییر مسیر کنونی وادار خواهد کرد

  ۱۷:۵۰
 • اراده ای برای جراحی نظام بانکی وجود ندارد

  در حالیکه برای سالهای متوالی شعار اقتصادی طراحی شد اما عملا نه تنها تولید رونق نیافت بلکه قواعد دست و پاگیر بخش های مختلف تولید و تجارت را دچار پس رفت کرد. اکو ایران در گفت و گو با دکتر سلاح ورزی نایب رییس اتاق بازرگانی ایران،الزامات جهش تولید را بررسی کرده است.

  ۰۶:۱۲
 • پیش گویی نهادهای حاکمیتی؛ به جای تحلیل

  در حالیکه تحلیل هایی متفاوتی از وضع اقتصاد ۹۹ توسط اقتصاددانان ارایه می شود،تغییر جایگاه نهادهای حاکمیتی نکته ی قابل توجه گفت وگوی" اکو ایران" با دکتر" حسینی" است. او‌ همچنین معتقد است که اثر تقویمی کرونا بر اقتصاد بیشتر است و چشم انداز مثبتی برای رشد اقتصادی کشور در سال جدید نمی بیند.

  ۱۹:۱۷