پخش زنده پخش زنده اکو ایران

گفت و گو

فیلتر

مهمان برنامه

موضوع برنامه

 • اختصاصی/ ماجرای مسکن ۲۵ تا ۴۰ متری در پایتخت

  ساخت واحدهای مسکونی ۲۵ تا ۴۰ مترمربعی طرحی است که معاون شهرسازی و معماری شهردار تهران چند ماه پیش در نشستی خبری به آن اشاره کرد. پیروز حناچی شهردار تهران در مصاحبه با اکوایران (تلویزیون اینترنتی دنیای اقتصاد) درباره این طرح می گوید

  ۴۸۷ مشاهده ۰۲:۱۶
 • ۲ مانع اجرای قانون مالیات برجمع درآمد

  مشکلات زیرساخت های ارتباطی و الکترونیکی باعث شده که عملا قانون مالیات برجمع درآمد اجرا نشود.با این حال نمایندگان مجلس قصددارندبا قید فوریت آن را اصلاح کنند

  ۱۳۹ مشاهده ۰۴:۴۷
 • طرحی جدید برای سهام عدالت

  سهام عدالت فارغ از اینکه اساسا دست پخت کدام دولت و وزیر و مسئول است و تا چه حد نسبت به مسیری که از ابتدا تاکنون طی کرده انتقاد وجود دارد، امروز به عنوان یکی از مهمترین موضوعات اقتصاد سیاسی کشور محسوب میشود.

  ۲۵۲۱ مشاهده ۱۱:۵۶
 • مالیات بر عایدی سرمایه مقدم است یامالیات برمجموع درآمد

  اصلاح قانون مالیات برعایدی سرمایه با اماواگرهای مختلفی درمجلس روبروشد.منتقدان می گویند اصلاحیه ای که باگردش چشم انجام شود سیاستگزاری نیست .مدافعان هم می گویند، برای مردم روشنگری نشددولت پاپس کشید.

  ۶۷۴ مشاهده ۰۷:۲۲
 • سه‌راهی پیش‌روی تهران‌-واشنگتن

  ۴ دهه بحران بین ایران و آمریکا، با روی کار آمدن دونالد ترامپ شدت و حدت بیشتری به خود گرفت؛ ترامپ جمهوریخواه که در ماه نوامبر یک بار دیگر شانس خود را برای ماندن در کاخ سفید محک خواهد زد، با خروج از برجام و تحمیل سیاست فشار حداکثری علیه تهران و همچنین اقداماتی همچون قرار دادن نام سپاه در فهرست گروه‌های تروریستی یا ترور سردار قاسم سلیمانی در عراق، ورق جدیدی از روابط را بین دو کشور گشود.

  ۱۱۱۱ مشاهده ۲۷:۲۰
 • سرعت‌گیرهای صنعت دیرگداز

  صنعت مواد نسوز ایران با چه پیچ و خم‌هایی روبه‌روست؟ ارزیابی‌ها نشان می‌دهد رشد سریع صنایع فولاد و سیمان به‌عنوان مهم‌ترین مصرف‌کنندگان نسوز در ایران، افزایش تقاضای محصولات دیرگداز را در پی داشته است. اما فعالان صنعت مواد نسوز معتقدند با وجود ایفای نقش موثر و حیاتی این صنعت در تولید محصولاتی چون فولاد و سیمان، صنعت استراتژیک دیرگداز در زنجیره تولید نادیده انگاشته شده و با مشکلات بی‌‌شماری دست‌وپنجه نرم می‌کند.

  ۳۹۲ مشاهده ۲۴:۴۴
 • فرصت طلایی بورس برای صنعت برق

  ارزیابیها نشان میدهد ظرفیت بسیار بزرگی در بازار سرمایه به‌وجود آمده است. تحلیلگران معتقدند نقدینگی موجود در بازار سرمایه میتواند بنگاهها را به سمت رونق تولید و رشد اقتصادی سوق دهد. رشد بورس و هجوم نقدینگی به بازار سرمایه این پرسش را مطرح میکند که آیا میتوان روی پتانسیلهای بازار سرمایه در جهت تامین منابع مالی پروژههای صنعت برق حساب باز کرد؟

  ۱۰۰۷ مشاهده ۲۲:۴۳
 • دو عامل مهم درپولشویی؛سرفصل بدهکاران و روسای شعب

  اکو ایران - شفاف نبودن تراکنش های بانکی، در پولشویی نقش موثر و مستقیمی دارد. روسای شعب که از سر فصل بدهکاران اطلاع دارند می توانند، کانون فساد را زیر نظر بگیرند

  ۱۶۷۴ مشاهده ۰۷:۵۱