پخش زنده پخش زنده اکو ایران

ژانر اقتصادی

فیلتر

مهمان برنامه

موضوع برنامه

 • وال استریت؛ هزینه یک رویا

  کارگزار جوان بورس، باد فاکس (چارلی شین) باید میان معیارهای کار و زندگی پدرش و قهرمان وال استریت، گوردون گکو (داگلاس) یکی را انتخاب کند…

  ۳۴۶ مشاهده ۰۵:۴۲
 • مردان اخراجی...

  مردان کمپانی درامی آمریکایی است، محصول سال ۲۰۱۰ به کارگردانی جان ولز. این فیلم سینمایی داستان زندگی ۳ کارمند را که از کار بیکار شده‌اند، به تصویر می‌کشد.

  ۹۰۶ مشاهده ۰۲:۴۳
 • سواستفاده از جایگاه؛ مستندی درباره‌ی بحران مالی

  سوء استفاده از جایگاه یا کارِ خودی‌ها فیلمی در ژانر مستند به کارگردانی چارلز فرگوسن است که در سال ۲۰۱۰ منتشر شد. این فیلم در مورد بحران مالی اواخر دهه ۲۰۰۰ میلادی است. فیلم در هشتاد و سومین دوره جوایز اسکار، برنده اسکار بهترین فیلم مستند شده است.

  ۲۷۱ مشاهده ۰۲:۳۰
 • کدام یک اخراج می شوند؟

  گلن‌گری گلن راس، یک فیلم درام آمریکایی، محصول سال ۱۹۹۲ است که دیوید ممت فیلمنامه آن را بر اساس نمایشنامه‌ای به همین نام نوشته است. متن اصلی این نمایشنامه در سال ۱۹۸۴ برنده جایزه پولیترز شد. این فیلم دو روز از زندگی چهار فروشنده املاک و مستغلات را به تصویر می‌کشد که در آستانه اخراج از کار قرار دارند. این فیلم مجموعه ای از بازیگران مشهور مانند ال پاچینو کوین اسپیسی، جک لمن و اد هریس را در کنار هم دارد. 🔖

  ۴۷۳ مشاهده ۰۱:۴۳
 • تجارت یا سیاست؟ کدام یک متضمن صلح هستند؟

  در این قسمت از «خارج از قاب» به ظرایفی از سریال مشهور «ویچر» اشاره کردیم که به احتمال زیاد از دید هواداران این سریال دور بوده و دانستن این نکات لذت تماشای سریال را دو چندان می‌کند. نظر شما چیست؟

  ۷۸۹ مشاهده ۱۶:۰۶
 • شکست بزرگ، روایتی از یک بحران

  "شکست بزرگ" عنوان فیلمی تلویزیونی است که در سال ۲۰۱۱ از شبکه HBO پخش شد. این فیلم چگونگی مهار مشکلات و بحران مالی آمریکا در سال ۲۰۰۸ را محور اصلی داستان قرار داده است.

  ۹۰۵ مشاهده ۰۲:۴۰
 • مارجین کال، برشی از وال استریت

  مارجین (Margin Call) نام فیلم درامی است که در سال ۲۰۱۱ ساخته شد. این فیلم موفق شد در رشتهٔ بهترین فیلمنامه غیراقتباسی، نامزد جایزه اسکار شود. . مارجین کال به شروع بحران اقتصادی سال‌ ۲۰۰۸ در آمریکا می‌پردازد و یک دورهٔ ۲۴ ساعته از فعالیت‌های یک بانک مهم سرمایه‌گذاری در وال استریت را نشان می‌دهد.

  ۹۵۵ مشاهده ۰۱:۵۵
 • مظنونین همیشگی

  «کوین اسپیسی» در فیلم «مظنونین همیشگی» نقش فردی را بازی می کند که در یک عملیات تبهکاری دستگیر شده است. او با فریب پلیس، همه چیز را گردن فردی به نام کایزر شوزه می اندازد؛ درحالی که خود او کایزر شوزه است. در دنیای واقعی، کایزر شوزه هایی که جنایت ها و جرائم را طراحی می کنند اما همه را فریب می دهند و از مخمصه می گریزند، سیاستمداران هستند. اقتصاددانان معتقدند ریشه بسیاری از رذیلت ها و جرائم در سیاستگذاری غلط نهفته است. سیاستمداران چگونه زمینه کج روی را در جامعه فراهم می کنند؟

  ۲,۹۷۶ مشاهده ۰۴:۳۲