پخش زنده پخش زنده اکو ایران

ژانر اقتصادی

فیلتر

مهمان برنامه

موضوع برنامه

 • آیا کمپانی دیزنی ستایشگر قتل عام است ؟

  کمپانی دیزنی در قسمت معرفی عوامل محصول جدیدش، مولان، از تعدادی از نهادهای امنیتی حکومت چین تشکر کرده، که در جریان سرکوب اقلیت مسلمان اویغور نقش مستقیم داشته‌اند.

  ۱,۲۷۹ مشاهده ۰۸:۳۷
 • چین نمی‌خواهد شما این ویدیو را ببینید

  صنعت سرگرمی آمریکا یک مشکل بزرگ دارد: سانسور دولتی چین چین بعد از اصلاحات اقتصادی که منجر به ثروتمندتر شدن این کشور شد، سهم عمده ای در بازار تولید و تامین مالی فیلم های هالیوودی پیدا کرد. اما حکومت چین تحت رهبری حزب کمونیست، کماکان از آزادی بیان وحشت دارد و تولیدات سینمایی را بر اساس ذائقه خود کنترل می‌کند. در این قسمت به اثری که چین کمونیست بر صنعت سرگرمی آمریکا می‌گذارد، پرداخته ایم.

  ۶,۰۲۶ مشاهده ۱۴:۳۱
 • وال استریت‌؛ پول هرگز نمی‌خوابد

  پول هرگز نمی‌خوابد فیلمی به کارگردانی الیور استون محصول سال ۲۰۱۰ آمریکا است. این فیلم دنباله فیلم وال استریت است که از بازیگران اصلی آن می‌توان به مایکل داگلاس، شایا لابوف، جاش برولین، دونالد ترامپ، کری مولیگان و چارلی شین اشاره کرد.

  ۱,۶۰۰ مشاهده ۰۲:۱۲
 • اتاق سهام؛ جایی برای دور زدن قانون

  ست دیویس دانشجویی است که به تازگی ترک تحصیل کرده‌است. دیویس جوان باهوش و مشتاقی است که به‌دنبال کسب پول زیاد در مدت زمانی اندک است...

  ۹۷۴ مشاهده ۰۲:۳۶
 • رکود بزرگ

  رکود بزرگ نگاهی کمدی به بحران مالی ۲۰۰۸-۲۰۰۷ در آمریکا دارد و داستان معامله گرانی به نام «شورت» را بیان می‌کند که تنها در دوره کوتاه، موقع بالا رفتن بهای سهام و اوراق قرضه سرمایه‌گذاری می‌کنند...

  ۸۵۱ مشاهده ۰۲:۵۵
 • وال استریت؛ هزینه یک رویا

  کارگزار جوان بورس، باد فاکس (چارلی شین) باید میان معیارهای کار و زندگی پدرش و قهرمان وال استریت، گوردون گکو (داگلاس) یکی را انتخاب کند…

  ۵۶۳ مشاهده ۰۵:۴۲
 • مردان اخراجی...

  مردان کمپانی درامی آمریکایی است، محصول سال ۲۰۱۰ به کارگردانی جان ولز. این فیلم سینمایی داستان زندگی ۳ کارمند را که از کار بیکار شده‌اند، به تصویر می‌کشد.

  ۱,۰۹۹ مشاهده ۰۲:۴۳
 • سواستفاده از جایگاه؛ مستندی درباره‌ی بحران مالی

  سوء استفاده از جایگاه یا کارِ خودی‌ها فیلمی در ژانر مستند به کارگردانی چارلز فرگوسن است که در سال ۲۰۱۰ منتشر شد. این فیلم در مورد بحران مالی اواخر دهه ۲۰۰۰ میلادی است. فیلم در هشتاد و سومین دوره جوایز اسکار، برنده اسکار بهترین فیلم مستند شده است.

  ۴۱۵ مشاهده ۰۲:۳۰