پخش زنده پخش زنده اکو ایران

اکوخبر

فیلتر

مهمان برنامه

موضوع برنامه

 • بانک مرکزی آمریکا بازارها را غافلگیر می‌کند؟

  در هفته گذشته آمار خرده فروشی و تولیدات صنعتی چین نا امید کننده منتشر شد.اثر این داده ها بر بازار چه بود؟

  ۴۴,۷۰۱ مشاهده ۴۵:۵۵
 • صادرات نفت زنده شد

  براساس تازه ترین گزارش بانک مرکزی تولید ناخالص داخلی کشور (GDP) به قیمت سال ۹۵، در بهار امسال نسبت به دوره مشابه سال قبل با احتساب نفت ۶.۲ درصد و بدون احتساب نفت هم ۴.۷ درصد رشد داشته است.

  ۶,۸۱۶ مشاهده ۰۲:۳۸
 • چراغ قرمز به واردات خودرو؟

  در حالی که طرح ساماندهی صنعت خودرو در مجلس شورای اسلامی توسط نمایندگان تصویب شده و در مرحله نظارت شورای نگهبان قرار دارد برخی اظهار نظرها و زمزمه هایی به گوش می رسد که از مخالفت شورای نگهبان با این طرح حکایت دارد.

  ۱۴۶,۴۶۶ مشاهده ۰۳:۱۴
 • پایان عمر دلار ۴۲۰۰

  هدف اصلی از اختصاص ارز ۴۲۰۰ تومانی از فروردین ۹۷ تاکنون این بوده که بعد از جهش ارزی، یک ضربه گیر برای معیشت مردم وجود داشته باشد و کالاهایی که به شکل مستقیم و غیر مستقیم با زندگی و معیشت مردم سروکار دارند، دچار جهش قیمتی نشوند.

  ۶۱,۲۰۴ مشاهده ۰۲:۲۰
 • اولین رویارویی در تیم اقتصادی

  امروز مسعود میر کاظمی رئیس سازمان برنامه و بودجه در نامه ای به سید جواد ساداتی نژاد وزیر جهاد کشاورزی، عدم تغییر قیمت سبوس را رد و تاکید کرده است تحمیل هر گونه بار مالی بر ارقام مندرج در قوانین بودجه سنواتی ممنوع بوده و اعتبار یارانه ای در قانون بودجه ۱۴۰۰ برای این مورد پیش بینی نشده است.

  ۱۵,۲۹۳ مشاهده ۰۳:۰۳
 • درآمدزایی بیشتر با لو دادن

  گزارش تازه توانیر می‌گوید که تعداد سوت‌زنی در حوزه استخراج غیر قانونی رمزارز افزایش قابل توجهی داشته و پاداش این کار هم زیاد شده است.

  ۴۰۱,۹۴۰ مشاهده ۰۳:۰۲
 • سهم فایزر و مدرنا از سیل واکسن ها

  با سرعت گرفتن روند واکسیناسیون در کشور مجددا رکورد تزریق روزانه شکسته شد.

  ۹۰,۴۶۶ مشاهده ۰۲:۳۴
 • سفر اربعین به چه کسانی می رسد ؟

  سنت پیاده روی اربعین چند سالی است که در ایران مورد استقبال عاشقان اباعبدالله الحسین (ع) قرار گرفته اما امسال وضعیت متفاوت شده و علاوه بر اینکه کشور عراق برای کشورها سهمیه تعیین کرده بلکه ورود از مرزهای زمینی به خاک عراق ممنوع شده است.

  ۶۳۵ مشاهده ۰۲:۳۹