به گزارش اکوایران، حسین قربان‌زاده، رییس سازمان خصوصی‌سازی سه‌شنبه شب (18 بهمن) در برنامه پایش شبکه یک سیما به عنوان یکی از طرفین مناظره درخصوص موضوع مصوبه مولد سازی حضور پیدا کرد اما پس از به چالش‌کشیده شدن این مناظره، قربان‌زاده به عنوان موافق طرح مولدسازی خطاب به احمد علیرضا بیگی به عنوان نماینده مجلس و مخالف طرح گفت که شما اگر مخالف این مصوبه هستید، باید با رهبری مناظره کنی! و سپس به طور ناگهانی برنامه زنده را ترک کرد.

ترک برنامه از سوی رییس سازمان خصوصی‌سازی واکنش‌های متعددی را در فضای مجازی به دنبال داشت که او را به عدم پاسخگویی متهم می‌کرد؛ به همین جهت قربان‌زاده با انتشار تصویری از پیامک سردبیر برنامه پایش در حساب کاربری خود در توییتر گفت: پیامک سردبیر پایش و کار غیر اخلاقی و غیر حرفه‌ای پایش، بدون اعلام قبلی در استودیو من را جلوی میهمان دیگر برای مناظره قرار داد!

ماجرا به اینجا ختم نشد و داوود خدابنده سردبیر پایش نسبت به انتشار تصویری از پیامکش از سوی رییس سازمان خصوصی‌سازی واکنش نشان داد و او نیز در حساب کاربری توییترش نوشت: کار غیراخلاقی اینه که برخلاف قانون تصویر پیامک بنده رو منتشر کنید اما هیچی از گفت‌وگوی حضوری قبل برنامه نگید. کار غیراخلاقی اینه که مطلع شدید مهمان دیگری هست و وارد استودیو شدید اما به جای جواب دادن وسط برنامه پاشدید رفتید، کاش به جای فرافکنی می‌ماندید و به مردم توضیح می‌دادید.

IMG_20230208_152825_354 (1)

این موضوع اما بازهم ادامه پیدا کرد و رییس سازمان خصوصی‌سازی با انتشار یک توییت عجیب به داوود خدابنده پاسخ داد و نوشت: می‌گویند چرا در توئیتر جواب می‌دهی. من نه باند توئیتری دارم و نه یک ریال برای حمایت رسانه‌ها هزینه کردم خودم هستم و خودم. از ربع پهلوی تا سازمان تبلیغات اسلامی هم در یک جبهه صف آرایی کردند برای زمین زدن بزرگترین طرح تحولی اقتصاد ایران، حاضرم هزینه شوم تا نگذارم این اتفاق بیفتد.

5808371