به گزارش اکوایران، جعفر سالاری نسب،  مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی با تاکید بر قانون اجرای بودجه ۱۴۰۳ به «ایسنا» گفت: وزارت نفت مکلف است حداقل ۹۰ درصد توزیع بنزین را توسط کارت شخص مردم انجام دهد. همچنین فراجا مکلف شده است که مقدمات لازم را جهت تحویل یک هفته‌ای کارت به مردم فراهم کند.

او افزود: کارت اضطراری برای جایگاه‌های سوخت کماکان تا تکمیل مقدمات وجود خواهد داشت.

خبر مرتبط
کنترل مصرف بنزین با استفاده از کارت سوخت شخصی

اکوایران: جلسه هیئت دولت در تاریخ 15 فروردین‌ماه برگزار شد و در حاشیه این جلسه، وزیران در جمع خبرنگاران به سوالات آنها پاسخ داده و به توضیح جدیدترین تصمیمات دولت پرداختند.

او با تاکید بر اینکه مردم نگران سوخت‌گیری نباشند؛ چراکه هیچ مشکلی ایجاد نخواهد شد، افزود: تدابیر لازم برای صدور کارت سوخت شخصی درنظر گرفته شده است و زمان صدور و تحویل با همکاری فراجا به یک هفته کاهش خواهد یافت.

مدیرعامل شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی تصریح کرد: این موضوع هیچ ارتباطی با افزایش قیمت و یا کاهش سهمیه بنزین ندارد و مردم به هیچ عنوان نگران این مساله نباشند.

وی اظهار کرد: صحبت امروز وزیر نفت در این راستا این بود که طی ۱۰ روز آینده اطلاع‌رسانی در این رابطه انجام و مقدمات کار را پیش خواهیم برد و حتما این طرح زمانی اجرایی می‌شود که توزیع کارت سوخت توسط فراجا انجام شده باشد.