به گزارش اکوایران، در سامانه کدال به نماد غمارگ فرصت داده شد تا نسبت به رعایت دستورالعمل های سازمان اقدامات لازم را انجام دهد و نماد خاور هم با استناد به دستور العمل‌های نحوه انجام معاملات در بورس به حالت تعلیق درآمد.

در خصوص اطلاعات با اهمیت نماد غمارگ اینطور گفته است که به دلیل تغییراتی در هیئت مدیره در مدت یک ماهه گذشته نتوانسته است مجمعی برگزار کند. که ظرف چند روز آینده اقدام به برگزاری مجمع خواهد نمود.

نماد شرکت گروه صنعتی سپاهان (فسپا) طی نامه ای به سازمان بورس اعلام کرده است که پروژه کارحانه کوهپایه این شرکت تا به امروز پیشرفت 45 درصدی از لحاظ فیزیکی و پیشرفت 35 درصدی بابت هزینه‌ها داشته است.

بازرگانی صنعتی آینده سازان بهشت پارس با نماد آینده از عدم دریافت پیشنهاد برای مزایده زمین 70 هزار متر مربعی گفته و نماد فروسیل هم از توقف تمامی فعالیت‌های شرکت به دلیل بررسی مواد نسوز کوره ذوب خود خبر داده و گفته تمام فعالیت‌های شرکت متوقف خواهد شد و به محض برطرف شدن مشکل موضوع را  اطلاع رسانی می کند.

نماد فاراک هم از الحاقیه جدید خرید تجهیزات گفته است و نماد خاور هم از انعقاد قرارداد مهم  فروش تعداد 5000 دستگاه ون درون شهری بنزینی به وزارت کشور در سامانه کدال رونمایی کرده است.

اما نماد ونیرو از تغییر نرخ سقف بازار عمده فروشی برق خبر داده و گفته که نرخ سقف بازار برق از 64 تومان به ازاء هر کیلو وات ‌ساعت به 80 تومان به ازاء هر کیلو وات‌ ساعت افزایش داشته است که معادل رشد 25 درصدی سقف نرخ فروش انرژی به شرکت مدیریت شبکه نسبت به قبل است.

همچنین ونیرو اعلام کرده که افزایش سقف نرخ بازار برق منجر به افزایش درآمد انرژی شرکت انرژی گستر جم (نیروگاه خوی و نیروگاه تابان یزد) می‌شود.

در مورد نمادهایی که سهامداران خود را به مجمع دعوت کردند باید این طور گفت که نماد های زفجر و غدانه بودند که آگهی دعوت به مجمع عمومی را در سامانه کدال بارگذاری کردند.

همچنین نمادهای وبوعلی، ساوه و کروی به همراه نماد فماک توضیحاتی در خصوص زمان و نحوه پرداخت سود ارائه کردند. 


همچنین بخوانید؛ 

صعود حقیقی شاخص بورس تهران