به گزارش اکوایران، در سامانه کدال نمادهای وآیند، وآداک و توسعه با ابهامات موجود در وضعیت شفافیت اطلاعاتی اعلام کردند به مدت یک تا 3 ماه دیگر به تعلیق ادامه می‌دهند. اما نماد شپاکسا با توجه به ابهامات موجود در اطلاعات با اهمیت منتشر شده حداکثر به مدت 2 روز کاری متوقف و نماد وسین نیز تا تاریخ 14 دی ماه 1401 تعلیق می‌شود. نماد کحافظ نیز عنوان کرد با توجه به اتمام مهلت یک ماهه به علت عدم رعایت دستورالعمل های مصوب سازمان، تعلیق می‌شود.

همچنین شرکت سرمایه گذاری مسکن پردیس بیان نمود مطابق صورت‌جلسه هیأت مدیره از میان پیشنهادهای واصله، هیأت مدیره شرکت پیشنهاد قیمت شرکت عمران سازان زیگورات به مبلغ 153.090 میلیون ریال را مناسب تشخیص داده است.

بانک صادرات بیان نمود مزایده واگذاری سهام شرکت سرمایه گذاری گروه مالی سپهر صادرات فاقد متقاضی خرید بوده است.

شرکت سرمایه گذاری توکا فولاد اظهار داشت که گزارش توجیهی افزایش سرمایه این شرکت که متکی بر افزایش سرمایه در شرکت‌های سرمایه‌پذیر می‌باشد، تهیه شده است، اما با توجه به اینکه یکی از شرکت‌های سرمایه‌پذیر (شرکت حمل و نقل توکا با نماد حتوکا) در حال اخذ تأییدیه بازرس قانونی برای گزارش افزایش سرمایه خود می‌باشد، بنابراین اظهار نظر بازرس قانونی شرکت توکا فولاد منوط به نهایی شدن گزارش شرکت حمل و نقل توکا شده است.از این رو این موضوع در حال پیگیری است و در اسرع وقت اطلاعات تکمیلی به استحضار سهامداران محترم از طریق سامانه کدال خواهد رسید.

 همچنین نماد خنصیر اعلام کرد دریافت مجوز تغییر در نرخ فروش محصولات میل لنگ تیبا، پراید، میل لنگ نیسان، میل لنگ شاهین و میل بادامک تیبا به صورت متوسط با نرخ 35 درصد به نسبت ماشین کاری انجام شده است که این افزایش قیمت از ابتدای سال 1401 اعمال خواهد شد.

اما شرکت داروسازی سبحان انکولوژی عنوان کرد موفق به تولید مواد اولیه دارویی و اخذ مجوز فعالیت در این زمینه با در اختیار گرفتن مالکیت فکری و معنوی دانش فنی گردیده است که امید است این امر موجب صرفه جویی ارزی و تقویت زنجیره تأمین، کاهش هزینه‌های تولید شود.

همچنین در خصوص آگهی دعوت به مجامع نمادهای ما، وکار، ومپنا و شپدیس سهامداران خود را به مجامع عمومی دعوت کردند. نمادهای ساینا و دسبحان نیز پیشنهاد افزایش سرمایه از محل سود انباشته را مطرح کردند.