به گزارش اکوایران، در سامانه کدال، شرکت تولید مواد اولیه الیاف مصنوعی شایعات منتشر شده مبنی بر تسویه بدهی تسهیلات دریافتی از بانک ملت را تایید کرد و افزود در تاریخ 30 آذر 1401 بعد از چندمرحله واریزی اقساط، نسبت به تسویه حساب با بانک ملت قبل از موعد و سررسید اقساط اقدام گردید ودر حال حاضر شرکت هیچگونه بدهی به بانک ملت ندارد. ضمنا شرکت نامه درخواست فک رهن را به بانک ارسال و درحال پیگیری برای وصول جواب نامه فک رهن و ارائه به سازمان ثبت اسناد و املاک و شفاف سازی است.

شرکت سرمایه گذاری معیار صنعت پارس نیز  اعلام کرد علت عمده افزایش درآمدهای عملیاتی شرکت را ناشی از 128.915 میلیون ریال بابت شناسایی سود سهام تقسیمی شرکت فرعی شهرک های صنعتی نیزار همچنین با توجه به ایجاد پرتفوی سرمایه گذاری در سال مالی مورد گزارش مبلغ 18.951 میلیون ریال بابت سود سهام و مبلغ 9.394 میلیون ریال، سود بابت خرید و فروش سهام می‌باشد.

شرکت لیزینگ پارسیان هم از فروش تعداد 19.899.900 سهم به قیمت روز هرسهم 21.067 ریال از شرکت تامین اندیش پارس از طریق مزایده عمومی خبر داده است.

همچنین بانک آینده اعلام نمود با توجه به تملیک سهام شرکت مهندسی عمرانی اقتصادگستر دنا در سال 1400 و عدم انتخاب حسابرس مستقل و بازرس قانونی سال ذکر شده، از میان مؤسسات حسابرسی معتمد سازمان بورس و اوراق بهادار، امکان بارگذاری صورت‌های مالی شرکت یاد شده در قالب فرم‌های مربوطه سامانه کدال، میسر نمی‌باشد. لذا صورت‌های مالی شرکت مذکور در قالب «افشای سایر اطلاعات با اهمیت -گروه ب»، در سامانه کدال افشا می‌شود.

شرکت لبنیات پاستوریزه پاک نیز در خصوص معامله با  اشخاص وابسته شفاف سازی نمود. اما ولساپا از  انعقاد قرارداد با شرکت توسعه بازرگانی هانی شفاف سازی کرد.

همچنین در خصوص آگهی دعوت به مجامع نمادهای فپنتا، شتولی، وتوشه، تاپکیش و تشرق سهامداران خود را به مجمع عمومی و فوق العاده دعوت کردند. 

خموتور نیز از پیشنهاد هیئت مدیره به مجمع عمومی فوق العاده در خصوص افزایش سرمایه 100 درصدی شرکت از محل مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی موتورسازان تراکتورسازی ایران خبر داد. همچنین ختراک پیشنهاد هیئت مدیره به مجمع عمومی فوق العاده در خصوص افزایش سرمایه 247  درصدی از  محل آورده نقدی با سلب حق تقدم از سهامداران فعلی شرکت ریخته گری تراکتور سازی ایران خبر داده است. شپترو نیز در  کدال نتایج حاصل از فروش حق تقدم های استفاده نشده را مطرح کرد.