به گزارش اکوایران، بر اساس نامه محمد نوروزپور، مدیر بازرسی و امور اعضای بورس کالای ایران در پایگاه خبری بورس کالای ایران، مهلت ثبت سفارش پژو ۲۰۷ ساعت ۱۲ روز یکشنبه ۲۹ آبان خواهد بود.

طبق این نامه که درخصوص خرید محصول پژو ۲۰۷ در تاریخ ۳۰ آبان منتشر شده است؛ پیش دریافت خرید خودرو به میزان ۱۰۰ درصد است و اشخاصی که در عرضه‌های قبلی موفق به خرید خودرو سواری شده‌اند امکان ثبت سفارش نخواهند داشت.

هر کد بورسی صرفا امکان یک ثبت سفارش را دارد و ثبت سفارش برای اشخاص حقوقی مجاز نیستند. تحویل این خودرو به صورت ۳ ماهه بوده و در تاریخ ۳۰ بهمن به خریداران انجام می شود و این خودرو دارای فرمان برقی و رنگ سفید است.

از دیگر شروط این است که خریداران باید شرایط سنی ۱۸ سال تمام را داشته باشند. برای ادامه مراحل خرید باید همزمان با تسویه مبلغ معامله در بورس  یعنی حداکثر تا پایان مهلت مجاز تسویه در بورس، با مراجعه به سایت به آدرس وبسایت(esale.ikco.ir) فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو به آدرس اینجا اقدام به ایجاد و تکمیل پروفایل شخصی کرده و در زمان مقرر که طی پیامک (تکمیل وجه هزینه های متعلقات قانونی) اطلاع رسانی می‌شود علاوه بر انتخاب یکی از نمایندگی های مجاز، بیمه گر مورد نظر خود را در سایت انتخاب و نسبت به واریز وجه هزینه های زیر اقدام کنند.

هزینه‌ها شامل بیمه و شماره گذاری و هزینه ثابت جمعا به مبلغ ۴۳ میلیون و ۷۱۳ هزار و ۱۰۰ ریال به علاوه ۱۳ درصد بابت مالیات و عوارض قانونی که براساس مبلغ معامله محاسبه و توسط خریدار باید پرداخت شود.

بدیهی است درصورت عدم واریز هزینه‌های فوق حداکثر تا ۵ روز تقویمی پس از ارسال پیامک (تکمیل وجه متعلقات قانونی) به نسبت زمان تاخیر خریدار در واریز وجوه تکمیلی زمان تحویل خودرو تغییر خواهد کرد.

4756775