در آخرین هفته آبان ماه بازار خودرو، نوسان رو به رشدی را تجربه کرد،«کوییک معمولی» و «تیبا صندوقدار» رکورداران افزایش قیمت در هفته قبل بودند.

 قیمت کوییک در بازار خودرو

آبان ماه برای خانواده کوییک با افزایش به پایان رسید. فعالان بازار خودروها قیمت «کوییک معمولی» را 180 میلیون تومان اعلام کردند و این قیمت نشان می دهد که این خودرو نسبت به هفته قبل رشدی چهار میلیون تومانی داشته است. «کوییکR» هم یک میلیون تومان گران شد و 186 میلیون تومان قیمت خورد.

«شاهین» خودروی جدید سایپایی ها در هفته ای که گذشت ثبات قیمت را حفظ کرد و تنها خودروی گروه سایپا بود که نوسانی را در بازار ثبت نکرد. این خودرو در روزهای پایانی آبان ماه با قیمت 342 میلیون تومان به فروش رسید.

pKo3AxBZ9Okm

 قیمت تبیا در بازار خودرو

این هفته خانواده تیبا هم با افزایش قیمت همراه شدند. «تیبا صندوقدار» در کنار کوییک معمولی ایستاد و رکورددار افزایش قیمت در بازار خودروها شد. این خودرو با چهار میلیون تومان افزایش 165 میلیون تومانی شد. «تیبا 2 معمولی» هم در هفته ای که گذشت افزایش قیمت 3 میلیون تومانی را ثبت کرد و 176 میلیون تومان قیمت خورد. «ساینا» که در هفته قبل رکوردار افزایش قیمت شده بود این هفته 2 میلیون تومان گران شد و به گفته فعالان بازار خودروها، این روزها 180 میلیون تومان دست به دست می شود.

4tVwU1RpsBYu

قیمت محصولات پژو در بازار

روزهای پایانی آبان ماه برای بازار پژوها با ثبات قیمت همراه بود. ارزیابی بازار خودرو نشان می دهد «پژو 206 تیپ 2» با ثبت افزایش قیمت 3 میلیون تومانی، 255 میلیون تومان به فروش رفته است و  «پژو 206 تیپ 5» هم افزایش قیمت یک میلیون تومانی یافت. این خودرو از سوی فعالان بازار 298 میلیون تومان قیمت داده می شود. این در حالیست که «پژو 206 صندوقدار» در هفته سپری شده ثبات قیمت داشت و همچنان 296 میلیون تومان است.

kXFnVQtV9NJl

قیمت خانواده سمند در بازار

ارزیابی بازار خودروها نشان می دهد، آبان ماه با ثبات قیمت در خانواده سمند به پایان رسیده و «سمند LX با موتورEF7» همچنان از سوی فعالان بازار 276 میلیون تومان قیمت داده می شود و «سمند سورن» هم 321 میلیون تومانی است و هیچ تغییری را نسبت به هفته سوم آبان ماه ثبت نکرده.

رصد بازار خودروها حاکی از آن است که «رانا پلاس» 2 میلیون تومان گران شده و 285 میلیون تومان قیمت دارد اما «دنا معمولی» و «دنا پلاس توربو» آبان ماه را با ثبات قیمت پشت سر گذاشتند و به ترتیب 336 و 470 میلیون تومان دست به دست شدند.