خودروساز کیلومتر 14 جاده مخصوص سایت ثبت نام برای در این طرح فروش فوق العاده را از روز 30 آذرماه برای متقاضیان خود باز کرد.

اما مصرف کنندگان تا چه زمانی می توانند در این طرح فروش ثبت نام کنند؟ متقاضیان می توانند تا ساعت 12 شب جمعه دوم دی ماه امسال برای شرکت در دومین فروش فوق العاده ایران خودرو ثبت نام کنند. براساس اطلاعات منتشر شده توسط این خودروساز قرعه کشی دومین فروش فوق العاده ایران خودرو بعد از افزایش قیمت خودرو در مبدا روز شنبه 4 دی ماه سالجاری با حضور نمایندگان نهادهای نظارتی برگزار می شود. 

اولین فروش فوق العاده ایران خودرو در فصل زمستان با عرضه 4 محصول کلید خورد. این خودروساز در این طرح فروش فوق العاده خود رانا پلاس سقف شیشه‌ای، سورن پلاس، پژو 207 دستی سقف شیشه‌ای و دنا پلاس توربو شارژ اتوماتیک را عرضه می کند.

در این طرح فروش رانا پلاس با قیمت حدود 227 میلیون تومانی و دنا پلاس با موتور توربو شارژ و گیربکس اتوماتیک با قیمت حدود 394 میلیون تومانی به نوعی کف و سقف محصول را در این طرح تشکیل می دهند. قیمت سمند سون پلاس نیز حدود 240 میلیون تومان است و متقاضیان پژو 207 با سقف شیشه ای باید برای در اختیار گرفتن این خودرو در صورت برنده شدن در قرعه کشی حدود 233 میلیون و 500 هزار تومان واریز کنند. موعد تحویل این محصولات سه ماه در نظر گرفته شده است.

منتخبان بعد از اعلام نتایج قرعه کشی می توانند تا72 ساعت وجه اعلام شده برای هر خودرو را به حساب ایران خودرو واریز کنند.