خبرگزاری فارس و ایرنا از برگزاری برخی تجمعات اعتراضی برای دومین روز پیاپی در برخی نقاط کشور خبر دادند.ایرنا خبرگزاری رسمی جمهوری اسلامی در گزارشی نوشت: علاوه بر تهران در اراک ، ساری ، همدان، ایلام، زنجان ، قزوین، بیرجند ، تبریز ، کیش ، اردبیل، بجنورد  و کرمان تجمع های اندکی گزارش شده است.به نوشته این خبرگزاری در این تجمعات دسته ای از افراد شعارهای ساختار شکنانه سر داده اند.

فارس نیز از برگزاری تجمع در شهر قم خبر داده است، به نوشته این خبرگزاری به دنبال فراخوان تجمع برای اعتراض به مرگ مهسا امینی در شهر قم، از ساعت ۱۸:۳۰ حدود ۱۰۰ نفر با سردادن شعارهای تند و هنجارشکنانه، تجمعی را در خیابان شهید صدوقی شکل دادند که با حضور ماموران انتظامی و متفرق شدن افراد این تجمع پایان یافت.اما از ساعت ۲۰ تجمع دیگری در ابتدای خیابان قائم با با حضور حدود ۳۰۰ نفر آغاز شد.

بنا بر اعلام فارس،موج دوم تجمع همراه با خشونت و تخریب اموال عمومی همراه بوده و پلیس برای متفرق کردن معترضان از گاز اشک آور استفاده کرده است.

بر اساس مشاهدات خبرنگار فارس در این درگیری ها حداقل ۲۰ نفر توسط نهادهای امنیتی بازداشت شدند.فارس در روایت تجمع در شهر اصفهان نیز گزارش داده هسته مرکزی این تجمع از پل سی و سه پل به سمت خیابان چهارباغ بالا شکل گرفت و افراد حاضر عمدتا نوجوان و جوان کم سن وسال بودند و دختران حاضر در این گروه با برداشتن روسری و جیغ زدن قصد تحریک و افکار عمومی را داشتند.

در شهر قزوین خبرنگار فارس مشاهدات خود را این گونه نوشته است:" این تجمع با حدود ۷٠ نفر در چهارراه خیام شکل گرفت و در ادامه به چهارراه عدل و چهار راه محمد رسول الله(ص) کشیده شد.با گذشت زمان به جمعیت حاضرین که اکثرا دختر و پسر دهه هشتادی بودند، افزوده شد و تا حدود 300 نفر هم رسید. حاضرین در این تجمع که در بین آن ها بانوان کشف حجاب کرده نیز قابل مشاهده بود، ضمن آتش زدن سطل های زباله مسیر، شعارهایی بر ضد نظام و مسئولین سر دادند."

فارس درباره قزوین نیز گزارش داده،با ورود و استقرار نیروی انتظامی، بسیج و همچنین نیروهای امنیتی در محل تجمع و استفاده از گاز اشک آور جمعیت به مرور متفرق شدند.

بر اساس مشاهدات فارس، در این شهر نیز تعدادی از معترضان توسط نیروهای امنیتی دستگیر شدند.

خبرنگار فارس از یزد نیز از برگزاری یک تجمع درمیدان امیرچخماق یزد خبر داده است.

به نوشته خبرنگار فارس از ساعت ۲۰:۳۰ سه شنبه حدود ۳۰ نفر از جوانان یزدی با نشستن در میدان امیرچخماق دست‌نوشته‌هایی برای مرگ مهسا امینی در دست گرفتند.رفته رفته تعداد معترضان بیشتر شد و حضور پلیس نیز در محل بیشتر شد. خبرنگار فارس جمعیت را بین ۲۰۰ تا ۳۰۰ نفر برآورد کرده است.

فارس به نقل از خبرنگار خود گزارش داده،شعارهای تندی که از سوی برخی معترضان سر داده شد باعث احساسی شدن فضا و ایجاد درگیری میان معترضان و نیروهای پلیس شد.پلیس که خواستار پراکنده شدن معترضان بود و با مخالفت آنها مواجه شد از گاز اشک آور برای پایان تجمع استفاده کرد.فارس از بازداشت ۹ نفر از سرشاخه تجمع کنندگان در شهر یزد خبر داده است. 

خبرنگار فارس در مشهد هم از برگزاری دو تجمع خبر داده است، به نوشته خبرنگار فارس در استان خراسان هسته مرکزی تجمع اول از ساعت ۵ بعدازظهر با تعداد محدودی از تجمع کنندگان در خیابان احمد آباد آغاز شد. اکثر تجمع‌کنندگان از جوانان و نوجوانان بودند و شعار های ساختارشکنانه سر دادند. پس از پایان این تجمع فارس گزارش داده دوباره تجمع های کوچک ۲۰ و ۳۰ نفره در گوشه های مختلف شهر و با فاصله های نزدیک به هم که امکان پشتیبانی از یک دیگر را داشت شکل گرفت، که این تجمع به خشونت رسید.

تجمعات یک

گزارش های میدانی فارس از شهر رشت نیز حکایت از آن دارد که در دومین روز از فراخوان اعتراضی گروه‌های مختلف به مرگ مهسا امینی، حد فاصل خیابان معلم به سمت میدان مادر تعداد تقریبی ۴۰۰ نفر با سر دادن شعارهای اعتراضی اقدام به راهپیمایی کردند.

فارس نوشته برخلاف گذشته این بار منطقه مطهری و چهار راه میکائیل رشت آبستن حوادث نشده و تمرکز اصلی روی میدان مادر و خیابان معلم و خیابان‌های منتهی به این مسیر است.

گزارش فارس نشان می دهد تجمعات تا آخر شب سه شنبه در رشت ادامه داشته است.گزارش فارس از ایلام نیز نشان می دهد تجمع 300 نفره ای شکل گرفته است میان تجمع کنندگان، زنان و مردانی حضور داشتند که شعارهای ساختار شکنانه ای سر می‌دادند.

فارس با اشاره به اینکه در این تجمع با حضور نیروهای انتظامی هیچگونه خسارتی به اموال عمومی وارد نشده است گزارش داده پلیس پس از اخطارهای مکرر برای پراکنده کردن جمعیت از گاز اشک‌آور استفاده کرد.

گزارشگران این خبرگزاری در استان هرمزگان هم از برگزاری تجمع اعتراضی در شهر بندرعباس و جزیره کیش خبر داده اند.

به نوشته خبرنگاران این خبرگزاری تعداد تجمع کنندگان در حدود 200 تا 300 نفر بوده و بخشی از آنها شعارهای ساختار شکنانه سر داده اند.

فارس نوشته هیچ درگیری میان پلیس و نیروهای امنیتی با معترضان در کیش گزارش نشده است.